Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE


joker-lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że z tym grillem to nie ma co bo jednak wszyscy będziemy autami a grill na 1-2 piwach raczej się nie kończy :wink4: . Tego dnia będzie sporo patroli misiaków na drodze i lipa by była gdyby ktoś w drodze powrotnej jeszcze miał jakieś problemy. Najlepiej będzie w Augustowie 3.06 16:00 np pod Kauflandem i stamtąd pojedziemy nad jezioro Necko. Tam parkingów jest do bólu. I będzie git. :good: Trzeba tylko jakąś tv np TVN zorganizować. :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no dobra chłopaki no i o to chodziło żeby się dogadać.. jak dla mnie może być i Augustów.. ja i tak może se wezmę dziewczynę za kierowcę to se jakieś piwo w BAU wypiję ;) jak ktoś też se załatwi kierowcę i da radę wypić piwko to dajcie cynk ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pewnie też będę z kierowcą, bo nie sadzę żeby żona mnie samego pósciła :naughty:

Powiedz ze masz komplet na pokladzie :polew:

To kto na 100% jedzie z bialego?

Ja sie pisze i postaram sie namowic jeszcze dwa samochody!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DObry!

Mam do Was prośbę koledzy i koleżanki. Oddajcie głosik... http://www.a4-klub.pl/smf/all_prosba_o_oddanie_glosu-t134902.0.html;msg1613873#msg1613873

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze, żeście takich chęci nabrali wszyscy. Tam z Białego zbierajcie się jak najliczniej. Spotkamy się na parkingu Kauflandu i pomyślimy co dalej. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale co tu długo myśleć Filip :kox: zrobimy najpierw A4 Spota i odstawimy Augustowskie fury na chałupy.. i później Ci co będę mieli kierowców to jakieś piwko zorganizujemy :)

na pewno macie jakąś Augustowską starówkę albo wyskok nad te jeziorko bo widziałem że ktoś coś proponował ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale co tu długo myśleć Filip :kox: zrobimy najpierw A4 Spota i odstawimy Augustowskie fury na chałupy.. i później Ci co będę mieli kierowców to jakieś piwko zorganizujemy :)

na pewno macie jakąś Augustowską starówkę albo wyskok nad te jeziorko bo widziałem że ktoś coś proponował ;)

:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czemu nie w Białymstoku??

Taką razem podjęliśmy decyzję, możliwe, że następnym razem będzie w Białymstoku. :wink4:

PS. Nie wybrzydzaj, tylko zagadaj do chłopaków z Białego i wpadaj razem z nimi do Augustowa :good::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo wcześniej już tak było ustalone że lecimy na Augustów.. :naughty:

teraz Augustów a innym razem można Białystok.. tylko czy u Was są takie klimatyczne miejsca jak w Augustowie?? :cool1:

poza tym BAU to najlepsze miejsce na trasie z BS do BI ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema :bry: kufaa 2 tyg.mnie nie ma a tu tyle spamu :decayed:

widze ze temacik cos ruszyl :good:

ja w polowie lipce jakos bede wsuwaliszkach ,wiec dozobaczyska :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie ja sie tez pisze na ten spocik :> i mam nadzieje ze do zobaczyska ze wszystkimi pod kulfonem :polew: :polew:

Bardzo dobrze, że wpadniesz na spota. :notworthy: Im nas więcej tym lepiej. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filip to ilu już mamy chętnych?? może zrobimy jakąś listę w pierwszym wątku na pierwszej stronie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...