Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE


joker-lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Już za 3 dni mega hyper ekstra oryginalny wypasiony spot podlaskiej grupy trzymającej władzę :polew:

:bag:

:polew: :polew: :polew: :polew: podlasie rules :kox:[br]Dopisany: 30 Maj 2010, 22:21_________________________________________________Filip przydałby się jakiś awaryjny plan jakby deszcz padał, znasz jakąś zadaszona miejscówkę?? jest u Was coś takiego??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No faktycznie z tym deszczem to trza pomyśleć. :mysli: Nie najlepiej u nas z tego typu miejscami :( raczej wszycho pod gołym niebem :gwizdanie: , a na jakieś 10-15 aut to kawałek placu trzeba :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jakby nie padało to u Was a jakby padało to może przeniesiemy się do nas do PLAZY?? jeszcze tam nie byłem ale dopodono jest kryty parking :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jakby nie padało to u Was a jakby padało to może przeniesiemy się do nas do PLAZY?? jeszcze tam nie byłem ale dopodono jest kryty parking :naughty:

tam jest parking bodajże na 400 aut, ja mogę jechać , nie wiem jak BI. Ale mam nadzieję, że nie będzie padać :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mam nadzieję że nie będzie padało.. chyba że ewentualnie można się przenieść na wasz jakiś deptak (starówkę) do jakiegos baru na soczek pogadać czy coś..

będzie ktoś z kierowcami?? bo nie wiem czy mam brać dziewczynę za kierowcę na SPOT.. bo jak nie będzie z kim piwa wypić to przyjeżdżam sam :polew:[br]Dopisany: 30 Maj 2010, 23:55_________________________________________________chłopaki wywalaliście u siebie kata?? jeśli tak to poradźcie czy kombinować z tym samemu czy pojechać do jakiegoś speca i w razie coś z jakimi kosztami się liczyć??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mam nadzieję że nie będzie padało.. chyba że ewentualnie można się przenieść na wasz jakiś deptak (starówkę) do jakiegos baru na soczek pogadać czy coś..

będzie ktoś z kierowcami?? bo nie wiem czy mam brać dziewczynę za kierowcę na SPOT.. bo jak nie będzie z kim piwa wypić to przyjeżdżam sam :polew:[br]Dopisany: 30 Maj 2010, 23:55_________________________________________________chłopaki wywalaliście u siebie kata?? jeśli tak to poradźcie czy kombinować z tym samemu czy pojechać do jakiegoś speca i w razie coś z jakimi kosztami się liczyć??

No właśnie się pochwalcie : przyjedziecie sami czy z osobami towarzyszącymi :wink4: a z tą Plazą to nie taki zły pomysł, byłem wczoraj i parking ok na spota jak znalazł:) na samej górze można posiedzieć jakieś piwko czy soczek sobie wypić:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę bez kierowcy. Poczekamy do środy i będziemy myśleć jak we czwartek z pogodą. :wink4::mysli:

Szczepan , wypowiedz się jak BI zapatruje się na pomysł z PLAZĄ w razie ulewy :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm ciekawe czy w Boże Ciało parking w plazie będzię otwarty :mysli: :mysli:

Faktycznie :gwizdanie: , ciekawe czy tam zamykają ten parking na noc :mysli:

[br]Dopisany: 31 Maj 2010, 14:13_________________________________________________

Szczepan , wypowiedz się jak BI zapatruje się na pomysł z PLAZĄ w razie ulewy :gwizdanie:

A co ja jakiś rzecznik białegostoku jestem ???? :polew:

Najczęściej z całego BI udzielasz się na forum. :naughty: Ja ci to mówię: czuj się zaszczycony :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja myślę że w Boże Ciało będzie otwarte w razie coś.. bo tam w plazie jest jakieś centrum (bowling itp) i taka branża czyli usługowa jest otwarta nawet w święta..

musimy ustalić w razie coś plan awaryjny żeby lipy nie było.. ja proponuję że jak założmy w czwartek do 14 nic nie pada i jest pogoda która nie wskazuje na opady to spotykamy się w BAU a jeśli pada to u nas w PLAZie..

jak Wy na to??

Marcinos tankowałeś dziś w statoilu przy kauflandzie?? bo to chyba za Toba jechałem :wink4:[br]Dopisany: 01 Czerwiec 2010, 20:57_________________________________________________chłopaki jak ktoś ma chęci to niech bierze może dziewczynę/żonę/kochankę bo ja będę z panną bo później mam jeszcze po spocie kurs na Kalinowo także żeby dziewczyna się sama nie nudziła wiec przydałaby się jakaś towarzyszka dla niej :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcinos tankowałeś dziś w statoilu przy kauflandzie?? bo to chyba za Toba jechałem :wink4:[br]Dopisany: 01

YESSSSSSS :decayed: na fula mu wlałem :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napiszcie chociaż gdzie ten spot dokładnie ma być w tym Augustowie i jak tam dojechać od strony raczek;p

Spocik ma być docelowo pod Kauflandem( jedynym w Augustowie :tongue4:) , jest on przy Orlenie( tez jedynym w Augustowie). Jest to przy wyjeździe z miasta na Warszawę, Ełk, Białystok. Jak jedziesz od Raczek, mijasz stocznię Ślepsk, jedziesz dalej i masz drogę z pierwszeństwem, taki łuk w prawo. Dojeżdzasz do drogi A-ów -Ełk- skręcasz w lewo, dojeżdżasz do Orlenu i obok masz Kaufland. Nie sposób tego nie zobaczyć. I jesteś na miejscu z bananem na buzi. :decayed:

Jestem coraz lepszej myśli, że we czwartek po południu padać nie będzie. W TV zapowiadają co prawda opady w całej PL ale to przelotne. Miejmy nadzieję, że padać nie będzie. Jakby jutro od rana padało to będziemy coś wspólnie na forum myśleć nad tą plazą, ale oby nie było to konieczne. :guma:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki doki ,śledzimy temat."sylwiasty" co tam słychować...odzywaj się.Pozdro

Czy ktoś mnie wołał? :tongue4:

Prognozy na dzisiaj i jutro:

http://new.meteo.pl/um/php/meteorogram_id_um.php?ntype=0u&id=193 - Augustów;

http://new.meteo.pl/um/php/meteorogram_id_um.php?ntype=0u&id=308 - Suwałki - niestety nie zapowiada się za różowo. :confused4:

Zazwyczaj prognozy z tej strony się sprawdzają, są aktualizowane na bieżąco. Mam nadzieję, że chociaż ten jeden raz się pomylą.

Pytanie do parafii suwalskiej - startujemy jako grupa z Suwałk czy każdy sam dojeżdża? Fajnie było by polecieć zwartą grupą z Suwałk. Moglibyśmy np. spotkać się o 15:15 na parkingu pod ratuszem (w standardowym miejscu naszych spotów) i powiedzmy o 15:25 startujemy, nie czekamy na spóźnialskich. Co Wy na to?

Co do opcji dla pogody deszczowej to nawet jeśli parking podziemny będzie zamknięty w Plazie to jest jeszcze możliwość spotu pod budynkiem Plazy - w tej drodze przejazdowej do posesji znajdujących się za centrum handlowym. Ale jak Łukasz wczesniej napisał, w taki dzień, długi weekend raczej będzie to otwarte - wiadomo, inwestycja musi się zwracać. :)[br]Dopisany: 02 Czerwiec 2010, 10:52_________________________________________________

napiszcie chociaż gdzie ten spot dokładnie ma być w tym Augustowie i jak tam dojechać od strony raczek;p

Jak coś to wpadaj do Suw i polecimy grupą (trzymającą władzę). :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak coś to wpadaj do Suw i polecimy grupą (trzymającą władzę). :polew:

spoko loko, ale raczej pojadę od strony Raczek :) jakoś sie trafi :decayed: trzymam kciuki za tą " grupę trzymającą władzę" żeby była liczna :kox::tongue4: Bo jak na razie to tylko Sylwaisty i Joker się tu afiszują :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak coś to wpadaj do Suw i polecimy grupą (trzymającą władzę). :polew:

spoko loko, ale raczej pojadę od strony Raczek :) jakoś sie trafi :decayed: trzymam kciuki za tą " grupę trzymającą władzę" żeby była liczna :kox::tongue4: Bo jak na razie to tylko Sylwaisty i Joker się tu afiszują :cool1:

Spoko, zaraz do Marcina wyśle wezwanie z obowiązkowym stawiennictwem się na spocie. Jak mu ryby chodza po głowie to niech weźmie wędkę to w Augustowie coś połapie. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w BAU nawet ładne foczki są to tam kija zarzuci :naughty: Ja myślę żeby jakiś kapok, ponton czy materac do pływania zabrać bo jak oberwanie chmury będzie to zawsze jakiś ratunek jest :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba jednak padać jutro cały dzień nie będzie :mysli: , dziś zapowiadali ulewy na cały dzień w BAU a nawet 1 kropla nie spadła :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...