Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE


joker-lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Karol w niedzielę jesteś członkiem komisji a następnym razem możesz już być przewodniczącym jakieś partii

heheheh a żebyś wiedział jak mam na nazwisko to dopiero by ci gały wylazły :shocked::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Karol w niedzielę jesteś członkiem komisji a następnym razem możesz już być przewodniczącym jakieś partii

heheheh a żebyś wiedział jak mam na nazwisko to dopiero by ci gały wylazły :shocked::polew:

Kwaśniewski, Kaczyński, Komorowski? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakoś mam takie przeczucie że Kwaśniewski?? :polew: Karolu wyjaw tą tajemnicę bo tu wszyscy ciekawi jesteśmy :cool1:

na szczęście nie lepper :polew:

a może Palikot?? :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joker-lukasz , muszę przyznać, że w temacie top3 lasek wkleiłeś naprawdę fajną .dupcię :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joker-lukasz , muszę przyznać, że w temacie top3 lasek wkleiłeś naprawdę fajną .dupcię :good: :good:

dzięki dzięki :) to od dawna moja miłość ;) dla takiej kobiety to sprzedałbym nawet swoje autko :polew::naughty:[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2010, 15:03_________________________________________________co tam chłopy tak cicho?? żyjecie?? oglądacie mistrzostwa?? czy kobiety Wam zabraniają?? :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joker na wakacje wracasz do Suwałk czy zostajesz w 3mieście?

jeszcze nie wiem.. bo szukam roboty w trojmieście ale jak na razie nic konkretnego nie mogę znaleźć i jak nic nie znajdę to od początku lipca będę w Suwałakch do końca września.. a jak znajdę robotę do końca czerwca to zostanę w trójmieście ale oczywiście co jakiś czas do Suwałk bedę wpadał.. jak mi już się chce do domu ;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elo elo chłopaki.. wybiera się ktoś na ćwiartkę do Ełku?? :naughty: jakby ktoś jechał to zróbcie jakieś fotki :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! To jak tam Panowie, kręcimy jakiegoś spontona w niedzielę 27 czerwca? :)

ja będę dopiero przed 10 lipca.. wpadła mi jeszcze poprawka chyba 5 lipca :wallbash:[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2010, 22:47_________________________________________________hej ludzie żyjecie tam? czy jakiś meteoryt spadł na Suwałki?? :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żyjemy, żyjemy. :) Ja w niedzielę byłem na standardowej miejscówce bo myślałem, że ktoś wpadnie na bajerkę. Nikt się nie pojawił. :( Pewnie wszyscy wczasy rozpoczęli. :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jakoś za 2-3 tygodnie (jeszcze w fazie planów dokładna data) wpadnę do Suwałk na 2-3 dni, więc może będzie ktoś miał czas się spotkać? (bardziej pasuje w tygodniu czy na weekend spocik?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja będę jednak dopiero w niedzielę po południu.. więc można wieczorkiem zrobić SPOTA ;) zaraz wrzucę info nazwie wątku..

Perry jak będę w tym okresie w Suwałkach co piszesz to ja na bank czas znajdę któregoś wieczora :) także jak będziesz wiedział już coś dokładniej to daj znać..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...