Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE


joker-lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Sylwek o której byłeś mi cos odwaliło i byłem na 18 , nie wiem na która był spot ,ale parking był full :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Byłem o 19:50, poczekałem do 20:15 i pojechałem do domu. Parking faktycznie zabity ale jedno miejsce dla mnie było. Posłuchałem chwilkę koncertu i do domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i sie dogadali... :wallbash:

--edit--

no i d*pa... zaufalem nawi i sie skonczyl nagle asfalt za zakretem i wpakowalem sie na zaje... kocie lby i mam rozwalona (peknieta) mise olejowa... - jest zrobiona prowizorka, ale widac ze dlugo nie wytrzyma, w zwiazku z tym spot w niedziele staje pod duzym znakiem zapytania - chyba ze znacie jakiegos mechaniora ktory pracuje w Suwalkach lub dosc blisko w niedziele i bedzie mial mise olejowa do mojej niuni - inaczej moze byc duzy problem z dotarciem (chyba ze ktos poleci dobre miejsce zeby zajechac z ta sprawa w poniedzialek - inaczej bede szukal na chybil-trafil mechaniora i misy) - a mialo byc tak pieknie (obecnie jestem na os. Pólnoc).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co z tym dzisiejszym spotem?? bo nie wiem czy wpadać..

co do mechanika to jedz w poniedziałek rano tam do tego kolesia co Ci pisałem w sprawie klocków.. jedź przed 8 rano to nie będzie problemów z kolejkami.. ja chyba z ojcem też tam wieziemy swoje samochody w poniedziałek..

Sylwek ja byłem w czwartek.. tylko się spóźniłem bo byłem o 20.30 dopiero i był cały praking zawalony nawet ja nie wlazłem.. :confused4: nikogo nie było to się przejechałem po mieście i na chałupę..

co do dzisiejszej miejscówki to jakby przy ratuszu nie było miejsca to ustawiajmy się w okolicach i żeby podejść tam i się spotkać a później podjedziemy np. pod plazę lub pwsz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejde sie na parking i zobacze jak to teraz wyglada. Wieczorkiem pojde spacerek z cora do centrum, tyle ze to pewnie gdzies ok. 18-19 (o ile nie bedzie padac - bo widze ze sie chmurzy i niby ma spasc jakis deszczyk).

--edit--

Wiec tak - wyglada ze na razie ten patencik trzyma olej wewn. miski i olej nie wycieka, wiec jak nie bedzie lalo tak jak w tej chwili (nie mowie o lekkim deszczyku - to mi nie przeszkadza ;]) to stawie sie ok. 20 przy ratuszu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra to jak nie będzie lało to do zobaczenia pod ratuszem pozdro :)

Johny też będziesz??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też zaraz wyjeżdżam :).. Johny ja biwakowałem i przez 2 dni też se popijałem i się nie wymiguję :cool1:

chyba że waliłeś tak na konkret zgon to rozumiem :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to testow nie bylo. Misa ma byc na jutro - zobaczymy czy taka jak trzeba i czy bedzie miejsce w kolejce w jednym z 2ch zakladow gdzie bylem. Na razie jezdzic po miescie sie da, wiec moze mnie jeszcze tu czy tam zobaczycie ;]

--edit--

ksztalt/model misy potwierdzony.

btw. z daleka plaza nawet fajnie sie prezentuje - podjade dzis obejrzec z bliska ;] - jak ktos bedzie w okolicach to moze by zrobic jakis mini spocik ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie misa pęknięta więc nie ma co katować auta mam nadzieje że innym razem przetestuje się te prawie 170 PS ;)

ja dziś jadę odkurzać auto i na myjnię także też mnie będzie można zobaczyć na mieście.. :)

Perry to co jutro wymieniasz miskę na nową z serwisu??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Perry widziany na mieście :wink4: ja z buta szłem :embarrassed: , zielona b5 z diodami z tyłu w podswietl.tablicy ?

Potem juz krążyłem po mieście swoim autkiem to nie widziałem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yap :) Jak ze znaczkiem a4-klub to ja ;] hehe - mam teraz manie zmiany oswietlenia na diodowe (to co mozna bez kombinacji i zmiany lamp) - wnetrze mam juz prawie cale oswietlone ledami zamiast zwyklych zarowek (kabina + lampki w drzwiach + bagaznik ++ tylna tablica rejestracyjna + postojowki). Jezeli dobrze dzis przelutowalem 2x w5w w korpusach ba9s to rano skoncze wymiane oswietlenia we wnetrzu (pojda nad tylna kanape). Oczywiscie wszystko w kolorze bialym ;]

p.s. Sa w Suwalkach jakies myjnie samoobslugowe ? (karchery) Jak tak to gdzie i ktore polecacie ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ok. 12:20-30 powinienem byc u Twojego mechaniora - mozesz podjechac to bedziemy komisyjnie nadzorowali wymiane ;] :naughty:

hehe jak znajdę czas to zajadę :)

jak zjeżdżasz utratą w dół to po prawej masz plazę a na tej samej wysokości jest po lewej myjka o której pisał Johny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plaze to juz namierzylem i zwiedzilem procz podziemi :polew:, tylko ze co tam jechalem to na pasie na wprost zawsze jakis tir stal i nie zauwazylem myjki po lewej, a wracalem przez Noniewicza/Kosciuszki. W takim razie trzeba bedzie dzis tam podjechac. Na razie pomykam do autka sprawdzic czy pozostale ledy beda swiecic tak jak trzeba. Mala rundke po miescie zrobie - zobacze co tam sie jeszcze pozmienialo.

--edit--

No i dupcia... misa nie pasuje - nie ma zamienników - zostało tylko ASO - poszło zamówienie do sieńki, postaram się dziś dotoczyć do Białego a jutro będę kogoś pewnie napadał żeby mi ta misę zmienił.

--edit-2--

No i się "dotoczyłem" - nawet oleju nie ubyło - przynajmniej wg miarki. Szkoda że ta dwupasmówka jest na razie tylko od Katarynki do Wikinga... - fajnie się nią jedzie.

Mam nadzieję że następnym razem będzie więcej osób na spocie - może ktoś do Białegostoku przyjedzie ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...