Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

no Q7 to już coś :kox: całkiem przyzwoita furka :)

Ja oblatałem wszystkie sklepy gdzie mogłyby być te diody i akurat nigdzie nie było :wallbash: w tym na kościuszki dostawa dopiero za 2 tygodnie.. nie chce mi się tyle czekać.. poszukam coś na necie i zamówię to na początku tygodnia myślę że powinny już być :)

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 240,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A jak bylem u nich to mieli (moze sie wyprzedaly?)- tylko nie pamietam czy 36 czy 42mm - bo mnie to nie interesowalo - jako ze zakupilem rurkowe u Bialymstoku.

Opublikowano
  • Autor

no chyba się wyprzedały.. bo koleś mówił że miał ale juz poszły i czekają na dostawę.. ale te dwa tyg to za długo.. w jednym sklepie mieli rurkowe ale za sztukę chcieli 12 zł czyli razem 24zł.. a na allegro znalazłem takie same po 5zł/szt.. razem z przesyłką wyjdzie sporo taniej :)

Opublikowano

normalnie w sklepie niesamowita drożyzna, lepiej przez neta

Opublikowano
  • Autor

normalnie w sklepie niesamowita drożyzna, lepiej przez neta

ja patrzę że w Suwałkach to ze wszystkim jest ostra drożyzna :thumbdown: :thumbdown: mało się zarabia a wszystko oprócz jedzenia jest droższe niż załóżmy w trójmieście.. w dodatku zero promocji.. wolą czegoś nie sprzedać niż przecenić i nie zarobić na tym 200%..
Opublikowano

JEST JESZCZE 12 WOLNYCH MIEJSC NA ZLOT LETNI W JAROSŁAWCU

LOTNISKO ZAŁATWIONE,NIE POZWÓL ŻEBY OMINĘŁA CIĘ TA IMPREZA :naughty:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=137530.0

Opublikowano

może jakis spocik dzisiaj tak szybko , coo? :wink4:

Opublikowano
  • Autor

ja w trójmieście jestem na pare dni.. jak chcecie możemy w niedzielę zrobić spota bo już będę np na 18.00??

Opublikowano

Alo zyjecie panowieeeeeeee :cool1: ja w suwalkach na 2 dni i lece do "władka" wypoczywać.Pozdrawiam :hi:

Opublikowano

to choćta dziś sie spocic coo :kox:?

najlepiej wieczorkiem bo tera do dentysty lece :disgust:[br]Dopisany: 02 Sierpień 2010, 15:53_________________________________________________walcie na kom jak by coo :naughty:

Opublikowano
  • Autor

ja mogę jak coś to jutro dziś to nie dam rady

Opublikowano

co tu taka cisza :gwizdanie: :disgust:

:bicz3: :bicz:

:decayed:

Opublikowano
  • Autor

no no ostatnio u nas straszna cisza :thumbdown:

co tym ludziom jest to ja nie wiem :cool1:[br]Dopisany: 08 Sierpień 2010, 09:23_________________________________________________hej umarlaki robimy jakiegoś spota w niedzielę??

Opublikowano

Szczepan ma nawet trumniaka na tą okazję :polew: :polew:

Opublikowano

Szczepan ma nawet trumniaka na tą okazję :polew: :polew:

Jak trzeba to nawet mogę umyć..

.... w środku

:polew:

Opublikowano
  • Autor

dobra jaja jajami ale tu nikt nic się nie odzywa.. poumierali czy co??!!

:bicz3:

Opublikowano

poumierali czy co??!!

:bicz3:

Jak by co to mam trumniaka

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

jakby 15 sierpnia zebrało się parę aut w Suwałkach to może i ja bym na spota podjechał :gwizdanie:

no chyba, ze mnie tam nie chcecie to proszę o szczera wypowiedz :decayed::polew:[br]Dopisany: 13 Sierpień 2010, 08:29_________________________________________________johnybravo, żyjesz ? :kox::naughty:

Opublikowano
  • Autor

Johnego widać codziennie na forum ale na wątku ze spotami nawet nie raczy się odezwać :bicz:

Filip z tego co widać to się chyba nic nie uzbiera na spota :wallbash:

najpierw wymarł Twój Augustów a teraz Suwałki :kwasny:

Szczepan dawaj trumniaka to powywozimy ich do kamieniołomów :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.