Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE


joker-lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:

chłopaki nie wiecie gdzie zamówić uszczelkę do skrzyni biegów do tiptronica do ojca sharana, tam jest chyba jeszcze filtr do wymiany i oczywiście olej.. może miał ktoś już od czynienia.. jaką firmę części brać i jaki olej? i ile tego oleju wchodzi? oczywiście mowa tu o wymianie dynamicznej.. do manuali wchodzi 2.25L oleju gdzieś czytałem że do automatów chyba 9 litrów? :shocked:

może ktoś coś doradzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz nie ma co spuszczać nad firmami.kupcie filterek knechta,markowy olej typowy do aut. skrzyni i wszycho. a co do ilości oleju to jakieś 4l. 9l to do mojego ursusa idzie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde zastanawiałem sie nad kupnem uszczelki w servisie tak samo i filtr.. olej czytałem że brać esso, na allegro mają podobno w dobrej cenie.. kurde zbiłeś mnie z tropu z ilością tego oleju :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde zastanawiałem sie nad kupnem uszczelki w servisie tak samo i filtr.. olej czytałem że brać esso, na allegro mają podobno w dobrej cenie.. kurde zbiłeś mnie z tropu z ilością tego oleju :no:

na allegro jest bardzo dużo podróbek olejów, więc bądź czujny :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcinosie widziałem , ładna naprawdę tylko ,że granat i sedan :sick3:

skłaniam się ku...

http://otomoto.pl/bmw-320-320d-oryginal-m-pakiet-C16588028.html

oglądałem jestem pod dużym wrażeniem ,wizualnie OK :kox: , trzeba sprawdzić mechanicznie :gwizdanie:[br]Dopisany: 12 Grudzień 2010, 01:22_________________________________________________Marcin nie świruj pawiana ,opchnij mi swoją wydmuszkę i będzie z głowy :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuffa to by było zbyt szybko, bo auta trzeba szukaz z pół roku :kox:

a Ty idz juz spać batman :tongue4:, zrezałeś juz tego swojego paździocha cuś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nie gadaj się pieprzę ciągle z lampami.. :embarrassed: kupiłem soczewki dzielone.. rozkleiłem i zawsze jakiś problem.. chciałem je już skleić ale nie wiem czy dam radę Muszę jeszcze poradzić się Karolasterki i Gwertego w jednej sprawie :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milano - Jesteś mym marzeniem

za***ista nutka :good: refren z dedykacją dla rezaczy :tongue4:

[br]Dopisany: 12 Grudzień 2010, 09:35_________________________________________________Milano - Jesteś moją naj

już od 7rano sie fazuje z disco polo :dance: :dance: :dance:

:)[br]Dopisany: 12 Grudzień 2010, 09:40_________________________________________________Maxel - Tylko Ty

1:42 gość jedzie do Augustowa :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcinosie widziałem , ładna naprawdę tylko ,że granat i sedan :sick3:

skłaniam się ku...

http://otomoto.pl/bmw-320-320d-oryginal-m-pakiet-C16588028.html

oglądałem jestem pod dużym wrażeniem ,wizualnie OK :kox: , trzeba sprawdzić mechanicznie :gwizdanie:[br]Dopisany: 12 Grudzień 2010, 01:22_________________________________________________Marcin nie świruj pawiana ,opchnij mi swoją wydmuszkę i będzie z głowy :polew:

Nie ma problemu mozemy sie dogadac :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin daj Geonemu niską cenę.. 40 000 chyba go nie odstraszy od takiego rarytasu :kox:

Disco w polu :good: też lubię :giveheart:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będziemy handlowac na spocie :decayed:

polo disco super :polew: :polew:

postaw Marcinowi dobra flachę to myślę że nawet by się zamienił za Twoje cudo i jeszcze by dopłacił :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin daj Geonemu niską cenę.. 40 000 chyba go nie odstraszy od takiego rarytasu :kox:

Disco w polu :good: też lubię :giveheart:

:cool1: kwestia dogadania tak myślę panowie ze spota to my w plazmie :kwasny: zrobimy,zimnoooooooooo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...