Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

żyjecie chopy? :naughty: w Suwałkach też tak śnieg wali?

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 239,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:bry: joker u nas sypie równo, wiesz że ja nie kłamie, dzięki temu że pada mam kupę roboty :decayed:
Opublikowano
  • Autor

:hi:

chłopaki nie wiecie gdzie zamówić uszczelkę do skrzyni biegów do tiptronica do ojca sharana, tam jest chyba jeszcze filtr do wymiany i oczywiście olej.. może miał ktoś już od czynienia.. jaką firmę części brać i jaki olej? i ile tego oleju wchodzi? oczywiście mowa tu o wymianie dynamicznej.. do manuali wchodzi 2.25L oleju gdzieś czytałem że do automatów chyba 9 litrów? :shocked:

może ktoś coś doradzi?

Opublikowano

Łukasz nie ma co spuszczać nad firmami.kupcie filterek knechta,markowy olej typowy do aut. skrzyni i wszycho. a co do ilości oleju to jakieś 4l. 9l to do mojego ursusa idzie :naughty:

Opublikowano
  • Autor

kurde zastanawiałem sie nad kupnem uszczelki w servisie tak samo i filtr.. olej czytałem że brać esso, na allegro mają podobno w dobrej cenie.. kurde zbiłeś mnie z tropu z ilością tego oleju :no:

Opublikowano

kurde zastanawiałem sie nad kupnem uszczelki w servisie tak samo i filtr.. olej czytałem że brać esso, na allegro mają podobno w dobrej cenie.. kurde zbiłeś mnie z tropu z ilością tego oleju :no:

na allegro jest bardzo dużo podróbek olejów, więc bądź czujny :cool1:

Opublikowano

Marcinosie widziałem , ładna naprawdę tylko ,że granat i sedan :sick3:

skłaniam się ku...

http://otomoto.pl/bmw-320-320d-oryginal-m-pakiet-C16588028.html

oglądałem jestem pod dużym wrażeniem ,wizualnie OK :kox: , trzeba sprawdzić mechanicznie :gwizdanie:[br]Dopisany: 12 Grudzień 2010, 01:22_________________________________________________Marcin nie świruj pawiana ,opchnij mi swoją wydmuszkę i będzie z głowy :polew:

Opublikowano
  • Autor

no no ładna sztuka.. to sprawdzaj, bierz i w święta opijamy :cool1:

Opublikowano

kuffa to by było zbyt szybko, bo auta trzeba szukaz z pół roku :kox:

a Ty idz juz spać batman :tongue4:, zrezałeś juz tego swojego paździocha cuś ?

Opublikowano
  • Autor

nic nie gadaj się pieprzę ciągle z lampami.. :embarrassed: kupiłem soczewki dzielone.. rozkleiłem i zawsze jakiś problem.. chciałem je już skleić ale nie wiem czy dam radę Muszę jeszcze poradzić się Karolasterki i Gwertego w jednej sprawie :wallbash:

Opublikowano

Milano - Jesteś mym marzeniem

za***ista nutka :good: refren z dedykacją dla rezaczy :tongue4:

[br]Dopisany: 12 Grudzień 2010, 09:35_________________________________________________Milano - Jesteś moją naj

już od 7rano sie fazuje z disco polo :dance: :dance: :dance:

:)[br]Dopisany: 12 Grudzień 2010, 09:40_________________________________________________Maxel - Tylko Ty

1:42 gość jedzie do Augustowa :decayed:

Opublikowano

Marcinosie widziałem , ładna naprawdę tylko ,że granat i sedan :sick3:

skłaniam się ku...

http://otomoto.pl/bmw-320-320d-oryginal-m-pakiet-C16588028.html

oglądałem jestem pod dużym wrażeniem ,wizualnie OK :kox: , trzeba sprawdzić mechanicznie :gwizdanie:[br]Dopisany: 12 Grudzień 2010, 01:22_________________________________________________Marcin nie świruj pawiana ,opchnij mi swoją wydmuszkę i będzie z głowy :polew:

Nie ma problemu mozemy sie dogadac :>

Opublikowano
  • Autor

Marcin daj Geonemu niską cenę.. 40 000 chyba go nie odstraszy od takiego rarytasu :kox:

Disco w polu :good: też lubię :giveheart:

Opublikowano

będziemy handlowac na spocie :decayed:

polo disco super :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

będziemy handlowac na spocie :decayed:

polo disco super :polew: :polew:

postaw Marcinowi dobra flachę to myślę że nawet by się zamienił za Twoje cudo i jeszcze by dopłacił :polew: :polew:
Opublikowano

Marcin daj Geonemu niską cenę.. 40 000 chyba go nie odstraszy od takiego rarytasu :kox:

Disco w polu :good: też lubię :giveheart:

:cool1: kwestia dogadania tak myślę panowie ze spota to my w plazmie :kwasny: zrobimy,zimnoooooooooo.

Opublikowano

Pany kiedy Wam pasuje na święta spota zrobić? :naughty:

Opublikowano

24grudnia o 17.00 :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.