Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

groszowa sprawa a naprawdę różnica jest :cool1: 25-30 PS więcej :polew:

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 239,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

u mnie to tylko się zmienił kraj zamieszkania :decayed:

jak dobrze pójdzie to do świąt zawita nowe B5 polift albo 1.8T albo TDI na pompkach :wink4: bedzie baza do modzenia :evil:

Sylwek Twój gaz ma potencjał na jaką moc?

Opublikowano

Sylwek Twój gaz ma potencjał na jaką moc?

Myślę, że 220-230 powinien dać radę. Wtryskiwacze mają większy zapas ale reduktor już może więcej nie wyrobić. Zawsze można dołożyć drugi. :wink4:

Ale na taką moc to już trzeba trochę więcej podłubać - samym chipsem tyle nie zrobisz więc i koszta rosną. Tylko pamiętaj o Quattro jeśli w planach masz jakieś mody. :)

Opublikowano

Łukasz, zbieraj kasiorę na B6kę :wink4:

Opublikowano
  • Autor

w norwegi za jakąś B6 wypasioną trzeba dać ok 160 tyś koron czyli ok. 80tyś zł ;(

Opublikowano

to kup ją w polsce :D , jest ciężko coś wyrwac konkretnego , ale może uda ci sie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

jak chce mieszkać w NOR to muszę jeździć na norweskich blachach :gwizdanie: ale gadalem z jednym facetem to mówił że prze ok. 2 lata mogłbym jeździć na polskich.. więc jak kupować coś na PL blachach to od razu jakieś B7 za jakieś 40-50 tyś zł.. :good:

Opublikowano

zbieraj kase w NO, przyjedź do PL, kup B7 na wypasie w powrotem do NO, i na 2 lata masz fajną furę tam na miejscu :gwizdanie:

Kiedyś tu na forum wałkowali temat zakupu aut w N0 , i każdy był zgodny, że lepiej tam zarabiać i tam kupować/używać bo tam przykładowe B7 to auto jak auto a u nas jeszcze "więcej niż przeciętny" a przecież to i tak już kilkuletnie auta.

Opublikowano
  • Autor

no Filip masz dużo racji :good: zobaczymy jak tam wszystko wyjdzie, na razie dopiero za tydz lub dwa mam zacząć pracę :gwizdanie: ale tak jeszcze nic na 100% nie nagrane wiec zobaczymy jak będzie :decayed: zawsze mozna mieć niedzielne auto na blachach pl a szrota do pracy na norweskich :decayed:

patrzcie coś nikt do tej pory lalki nie kupił: http://otomoto.pl/audi-a4-indiwidual-audi-a4-C19764682.html

Opublikowano

Zbyt odważny kolor jak na PL realia. Ale apropo auta to dość dziwna konfiguracja, niby indywidual, a FIS czerwony :disgust:

Opublikowano

autko dosyc długo stoi, ale oczojebne w hooj :decayed:

kiedy jakiś spot ?

Opublikowano

autko dosyc długo stoi, ale oczojebne w hooj :decayed:

kiedy jakiś spot ?

Zakupiłeś jakieś auto czy dalej hOplem się wozisz? :>

Opublikowano

autko dosyc długo stoi, ale oczojebne w hooj :decayed:

kiedy jakiś spot ?

Sylwek po bardzo długich poszukiwaniach , w końcu znalazlem to czego szukałem :wink4:

Zakupiłeś jakieś auto czy dalej hOplem się wozisz? :>

Opublikowano

To dla tego wspominasz o spocie. :> Chcesz się polansować. :wink4:

Dawaj jakieś fotexy.

Opublikowano

To dla tego wspominasz o spocie. :> Chcesz się polansować. :wink4:

Dawaj jakieś fotexy.

a czym tu się lansować ,zwykły dupowóz :wink4:

Opublikowano
  • Autor

B6 czy E46? :decayed:

Opublikowano

B6 czy E46? :decayed:

W profilu ma AWX'a. :)

Opublikowano
  • Autor

aaa nie spojrzałem :decayed:

nie pozostaje nic tylko gratulować Johny :decayed:

wrzuć jakieś zdjęcia i listę planowanych modów :cool1:

gdzie wyhaczyłeś??

Opublikowano

No popatrzcie tylko, jaki beszczelny, pyta o spota ale żeby się furaczem pochwalić to nie ma mowy :decayed:

Dawaj fotexy ale już :kox:

Opublikowano
  • Autor

No popatrzcie tylko, jaki beszczelny, pyta o spota ale żeby się furaczem pochwalić to nie ma mowy :decayed:

Dawaj fotexy ale już :kox:

polac mu :drunk:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.