Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No popatrzcie tylko, jaki beszczelny, pyta o spota ale żeby się furaczem pochwalić to nie ma mowy :decayed:

No dla tego pyta o spota co by się pochwalić. Po prostu nie wiedział jak nam to powiedzieć wprost. :polew:

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 239,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

niektórzy nie maja jak być na spocie a furę by tez zobaczyli :decayed:

Johny dawaj foty!! :bicz:

Opublikowano

aaa nie spojrzałem :decayed:

nie pozostaje nic tylko gratulować Johny :decayed:

wrzuć jakieś zdjęcia i listę planowanych modów :cool1:

gdzie wyhaczyłeś??

mody : a huk go wie

xena mi tylko brakuje jak narzie .

a z grubszych modów no pysk s-line noi pewnie wirus ale to jeszcze nie teraz :)

Opublikowano
  • Autor

foty :mysli:

:decayed:

Opublikowano

A ja właśnie sprzedałem paździerza. :kox:

Opublikowano
  • Autor

A ja właśnie sprzedałem paździerza. :kox:

:oklaski: widzisz każde auto ma swojego kupca :wink4:
Opublikowano

foty :mysli:

:decayed:

pict0009js.jpg

Uploaded with ImageShack.us

mam tylko zdjęcie środka :polew: , aha no muszę trochę przeprać jeszcze :kox::decayed:

Opublikowano

A ja właśnie sprzedałem paździerza. :kox:

teraz zostało po nim tylko zdjęcie w profilu :wink4:[br]Dopisany: 09 Sierpień 2011, 16:26_________________________________________________

foty :mysli:

:decayed:

pict0009js.jpg

Uploaded with ImageShack.us

mam tylko zdjęcie środka :polew: , aha no muszę trochę przeprać jeszcze :kox::decayed:

żeś jebnął teraz :polew: :polew: :polew: dawaj foto b6 :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Karol.. on więcej zdjęć nie chce pokazać bo po tym pierwszym widać że niezły przeszczep :polew: :polew: :polew:

Johny.. nabił Cie ktoś w butelkę :polew: :polew: :polew: pewnie dałeś jeszcze za ten wrak z 40 tysi :polew: :polew:[br]Dopisany: 09 Sierpień 2011, 16:44_________________________________________________ale kierownica sportowa - 3ramienna jest :kox: :kox:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

b62v.jpg

Uploaded with ImageShack.us

no dobra jedne mam jeszcze

tu było delikatnie uszkodzone , teraz jest bezwypadkowe :decayed:[br]Dopisany: 09 Sierpień 2011, 16:49_________________________________________________ :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
:polew:
Opublikowano

b62v.jpg

Uploaded with ImageShack.us

no dobra jedne mam jeszcze

tu było delikatnie uszkodzone , teraz jest bezwypadkowe :decayed:[br]Dopisany: 09 Sierpień 2011, 16:49_________________________________________________ :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Zestaw do samodzielnego montażu. :polew:

Opublikowano
  • Autor

b62v.jpg

Uploaded with ImageShack.us

no dobra jedne mam jeszcze

tu było delikatnie uszkodzone , teraz jest bezwypadkowe :decayed:[br]Dopisany: 09 Sierpień 2011, 16:49_________________________________________________ :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

gwint duża fela i będzie malina.. RNS widzę że ma więc z modów odpada :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

wrzucisz te foty czy nie :bicz:

Opublikowano

wrzucisz te foty czy nie :bicz:

dobra dobra już tu nie krzyczcie na mnie :decayed:

czym innym mozna wrzucic fotki bo image schack cos nie bangla teraz :/

Opublikowano
  • Autor

wyslij mi na maila to wrzuce na imageshack

[email protected]

Opublikowano

33f8f6446794b267m.jpg

853b8ec3793c4b64m.jpg

-kubły

-tempomat

-grzane d*py

-navi +fis kolor

-1be

-bose

-zmieniarka

autko najlepsze , najgładsze z tych wszystkich co oglądałem.

Ma typowe bolączki modelu b6 czyli włącznik świateł wytarty ,zepsuty schowek.

Fura była warta tego siana :good:

Opublikowano
  • Autor

33f8f6446794b267m.jpg

853b8ec3793c4b64m.jpg

-kubły

-tempomat

-grzane d*py

-navi +fis kolor

-1be

-bose

-zmieniarka

autko najlepsze , najgładsze z tych wszystkich co oglądałem.

Ma typowe bolączki modelu b6 czyli włącznik świateł wytarty ,zepsuty schowek.

Fura była warta tego siana :good:

no niegłupia :decayed:

z zewnątrz jakiś sline by się przydał bo tak za okrągło jest :naughty:

Opublikowano

zrób ty synu niepocieszony zdjęcia porządne i wtedy wróć do spowiedzi :decayed:

fajnie, że ma bose, kubły i kolor fis :good: - to są przyjemne bajerki, bo z grzanych d*p to pewnie zbyt często korzystać nie będziesz :wink4:

także bezawaryjnej jazdy :good:

Opublikowano

wiem wiem zdjęcia z aukcji jeszcze :tongue4:

na dniach xenon wpada i moze ,,samopoziom,, od Gwertego , moje fele 17 z poprzedniej rudej suki też zawitają:naughty: .

poluje też na dokładke s-line , ale ciężko wychaczyć :angry:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.