Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE


joker-lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Miaaałem, były dosłownie jak prosto z fabryki, zero śladu używania, poszły wczoraj... ale poczekaj zaraz coś znów pewnie będę miał:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tylko nie takie drogie poprosze ;)

Moje swieca w sumie dobrze tylko wizualnie wydaje mi sie ze mogly by wygladac lepiej. Zrobilem pare zdjec, wiec wieczorem wkleje to zobaczycie czy te mleczko da sie usunac i czy jest sens :)

Co do osrodka wypoczynkowego to: http://www.osrodek-relaks.pl/index.htm

Jezdzimy tam w sumie od 3 lat. Zalezy co kto lubi, ostatnio bylismy z znajomymi to nie pasowalo im ze brak toalety i brak prysznicu w domkach ( trzeba podejsc z 10 m - zalezy gdzie ma sie domek ). Owszem standard nie jest tam za wysoki, ale za to jest bardzo przyjemnie :) i z checia wracamy tam. Ja juz urlop zaklepalem na koniec lipca i poczatek sierpnia. A we wrzesniu moze w gory sie pojedzie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko miejscówka. Ja byłem kiedyś ze znajomymi na long weekend w tym ośrodku: http://www.wypoczynek-mazury.pl/

Super sprawa, ośrodek w lesie, fajne i wyposażone domki (WC, prysznic). Cena też była całkiem spoko. Jest też plac zabaw, bar z piwem i szamą.

Trzeba kiedyś coś wymyślić na weekend.:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko miejscówka. Ja byłem kiedyś ze znajomymi na long weekend w tym ośrodku: http://www.wypoczynek-mazury.pl/

Super sprawa, ośrodek w lesie, fajne i wyposażone domki (WC, prysznic). Cena też była całkiem spoko. Jest też plac zabaw, bar z piwem i szamą.

Trzeba kiedyś coś wymyślić na weekend.:decayed:

Jeździłem tam kiedyś do znajomych i potwierdzam że tam jest fajnie, blisko jeziorko, las, cicho, na wypad weekendowy jak znalazł :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez tam byłem i jest rowniez bardzo fajnie, wiecej PLN trzeba troche tam i trzeba sie wczesniej umawiac bo maja z gory juz rezerwacje. Jak by bylo juz cieplej to mozna w piatek na wieczor zajechac i w niedziele wrocic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.

w niedziele jestem w bs.

w poniedziałek stawiam auto na podnosnik i do srody czwartku jestem w suwałkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.

w niedziele jestem w bs.

w poniedziałek stawiam auto na podnosnik i do srody czwartku jestem w suwałkach.

To może skręcimy w poniedziałek wieczorem jakiegoś spota?:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To na którą godzinę się ustawiamy jak coś? Może chłopaki z Olecka też wpadną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popołudniowa proponuje. wpadne jak cos starym paskiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecny :decayed:

miło bedzie poznac przed BK

Wzajemnie :)

no dla mnie też lepiej tak godziny w granicach 17:30 ale dostosuję się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecny :decayed:

miło bedzie poznac przed BK

Wzajemnie :)

no dla mnie też lepiej tak godziny w granicach 17:30 ale dostosuję się.

dla mnie BT to jest bez tabu. wiec musze rozrozniac:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecny :decayed:

miło bedzie poznac przed BK

Wzajemnie :)

no dla mnie też lepiej tak godziny w granicach 17:30 ale dostosuję się.

Spoko, może być 17:30. Robimy w Plazie czy pod Tesco? Od weekendu ma być fajna pogoda to można na świeżym powietrzu zrobić. :decayed:

---------- Post added at 20:37 ---------- Previous post was at 20:36 ----------

dla mnie BT to jest bez tabu. wiec musze rozrozniac:)

Dobre.:wink: To może BkT?:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie gdzie, bez roznicy. bedzie poprostu miło wasze facjaty zobaczyc po długim czasie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak moje lampiszony wygladaja:

syepwvnwhDSC04461.jpg

DSC04463.jpg

DSC04464.jpg

I na jednym zdjeciu widac po lewej HID a po prawej zwykle H7. Nie zakladalem jeszcze HID-ow bo jak cos to musze przetwornice jeszcze poprzykrecac do obudowy na dole, a na to musze miec troche wolnego czasu..

Mam takie szybkie pytanie, jutro chce zalozyc sobie tunel z podlokietnikiem bo udalo mi sie kupic z przedlifta i tak zastanawiam sie czy jest totalnie P&P czy musze poszukac srob ktore trzymaja lokcia ? Pewnie jak jutro wyjme to zobacze ale bede to robil wieczorem i wrazie W nie kupie juz nigdzie nic :decayed: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampy te to pewnie TYCE... potrzebna jest im dobra polerka, lecisz papierkiem wodnym na mokro od 1000 do 2500 na koniec pasta tempo i wiertarka z gąbką do polerki. Trochę trzeba się namachać ale powinno być git :thumbup1: , a co do łokcia to musisz dać tylko nakrętki- bodajże 3 szt na klucz 13, wymiana jest banalnie prosta i szybka :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...