Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

co do spota to może być tesco :)

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 240,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Czyli o 17:30 pod Tesco.:decayed:

Opublikowano
Czyli o 17:30 pod Tesco.:decayed:

FUC..K. znow nie bede praca ale ustalacie te spoty ni w pic ni w cyc.Żartowałem ,pozdrawiam

Opublikowano

No to ustalone :) a taki mały szczegół... gdzie jest te tesko? :decayed:

Opublikowano

Sylwester dzieki za fotki, jak nie znajde innych taboretow to sie odezwe.. Poki co mam inne wydatki, wpierdzielilem sie w zapadnieta dziure i cos stuka mi przy ruszaniu i skrzypi jak kreca kierownica, na kole luzow brak ale jak wcisne prawy amorytyzator to skrzypi. W tygodniu jade do znajomego niech zobaczy. Jeszcze od kupna nie zagladalem do zawieszenia.. aj.. :facepalm:

Opublikowano
No to ustalone :) a taki mały szczegół... gdzie jest te tesko? :decayed:

Mapka z dojazdem:

Dojazd_do_Tesco.jpg

W piątek przejeżdżaliśmy obok Tesco. Jedziesz tak jak do mnie pod Kaufland, tylko jak miniesz McDonalda, wjedziesz na górkę i dojedziesz do tego dużego ronda to przejeżdżasz przez nie prosto, dojeżdżasz do następnego rondka i z niego zjeżdżasz 2 zjazdem w kierunku Statoil'a, na rodzie przy Statoil'u pierwszy zjazd z ronda i jesteś pod Tesco. Z tyłu sklepu jest parking zadaszony pod sklepem i tam się łapiemy gdzieś na samym końcu parkingu.

Jak chcesz to możemy się złapać pod Kauflandem i polecieć razem.

Opublikowano

Na pewno pod Tesco? trochę wiatr się zerwał i tam sądzę ze też będzie zdrowo dmuchać pod tymi filarami;/

Opublikowano
No to ustalone :) a taki mały szczegół... gdzie jest te tesko? :decayed:

Mapka z dojazdem:

http://s7.postimage.org/n1cmy32tz/Dojazd_do_Tesco.jpg

W piątek przejeżdżaliśmy obok Tesco. Jedziesz tak jak do mnie pod Kaufland, tylko jak miniesz McDonalda, wjedziesz na górkę i dojedziesz do tego dużego ronda to przejeżdżasz przez nie prosto, dojeżdżasz do następnego rondka i z niego zjeżdżasz 2 zjazdem w kierunku Statoil'a, na rodzie przy Statoil'u pierwszy zjazd z ronda i jesteś pod Tesco. Z tyłu sklepu jest parking zadaszony pod sklepem i tam się łapiemy gdzieś na samym końcu parkingu.

Jak chcesz to możemy się złapać pod Kauflandem i polecieć razem.

Powinienem trafić :) No a co do wiatru no to trochę pizga nie ma co, no ale się zobaczy :)

Opublikowano

Jak tam spocik ? :wink:

Opublikowano
Jak tam spocik ? :wink:

:thumbup: pomimo krótkiej pogawędki z suwalskimi funkcjonariuszami było ok:wink::decayed:

Opublikowano

A co ? chcieli się dołączyć do spota ? :naughty:

Opublikowano

Hehe, nie dali się namówić chyba Karolsterkowi :)

A spocik bardzo fajny, nawet nie wiem kiedy te prawie 3h zleciało :D

Opublikowano

oni robią swoje spoty a raczej spontany ;p długo jeszcze byliście?

Opublikowano

no jeszcze grubo ponad godzinkę zeszło:wink:

Opublikowano

spoko, szkoda że tak mało osób ale i pośmialiśmy się trochę:tongue:

Opublikowano
A co ? chcieli się dołączyć do spota ? :naughty:

Dostali cyne, że ktoś z Olecka kebaby im podpier!@#$.:grin::decayed:

A spocik jak zawsze udany.:wink:

Opublikowano

dobre:grin:

Opublikowano

jak to Karol mowi ,,nie lubie takich akcji ,, hahahahahahahaahahah , spocik na wesoło był :)

Opublikowano

Mam szczerą nadzieję Panowie, że jak nastaną cieplejsze czasy to znajdziemy jakąś miejscówke i jakiś grilik, bro i te sprawy. Myślę że temat jest do ogarnięcia :)

Opublikowano

Siema dziewczyny :hahaha::wink:

kiedy letnie lacze zakładacie?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.