Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
heh chyba trzeba spowrotem na zimoówki sie przezucić :P

co do miejscówki to może byc tesco , albo jak bedize zimnoo to plaza :)

Ja jeszcze nie zmieniałem bo na razie nie mam na co.:decayed: Mój letni setup jest w fazie kompletacji.:wink:

Chyba trzeba się nastawić od razu na Plazę.

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 239,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No jak będzię tak dalej pizgać to plaza. A i na kebab blisko będzie :decayed::naughty:

Opublikowano

kebab powiadasz :bag: a co do oponek już drugi tydzień mam letnie a pogoda nie rozpieszcza:wink: rano do pracy dosyć wolno trzeba było jechać...

Opublikowano

no to wstępnie Plaza, godzina może być 18 ? :wink:

Opublikowano
no to wstępnie Plaza, godzina może być 18 ? :wink:

Dla mnie pasi.:decayed:

Opublikowano

Jak innym?

EDIT: jak nie ma sprzeciwu to zostaje czwartek 5.04.2012r. godzina 18:00 w Plazie :decayed:

Kasjan, myślę, że możemy się zgadać 17,30 pod Kauflandem :decayed: i polecimy do BS :whistling:

Opublikowano
Jak innym?

EDIT: jak nie ma sprzeciwu to zostaje czwartek 5.04.2012r. godzina 18:00 w Plazie :decayed:

Kasjan, myślę, że możemy się zgadać 17,30 pod Kauflandem :decayed: i polecimy do BS :whistling:

OK!

Opublikowano

to kiedy , gdzie ten spot . Moderator podwieś a nie sie opierdzielasz :P

Opublikowano

Teraz na nowym forum jeszcze chyba nie jestem moderatorem. :decayed: Takie chwilowe zamieszanie. Spot we czwartek o 18 na parkingu w Plazie :kox:

Opublikowano

Panowie pytanko:

Do felgi 17' zakładać 225/40 czy 225/45?

Bo mniejszy profil chyba ładniej wygląda... Ale mniej wygodny itp. Ale w smie mi na wygodzie nie zależy. No ale jak myślicie co lepiej założyc?

Opublikowano
Panowie pytanko:

Do felgi 17' zakładać 225/40 czy 225/45?

Bo mniejszy profil chyba ładniej wygląda... Ale mniej wygodny itp. Ale w smie mi na wygodzie nie zależy. No ale jak myślicie co lepiej założyc?

Oryginalnie idzie 225/45/17.

Opublikowano

225/45 - i ten jest, jeżeli się nie mylę najdokładniejszym odpowiednikiem

Opublikowano
225/45 - i ten jest, jeżeli się nie mylę najdokładniejszym odpowiednikiem

Zgadza się - jest idealnym odpowiednikiem 195/65/15. Różnica w średnicy wynosi ok. 0,8mm czyli nic. Dla tego ja odpuściłem sobie 5 felgę 17" jako zapas tylko będę woził wąską 195, więcej miejsca w bagażniku.

Opublikowano

A co do czwartku to rozumiem że nikt nie dołączył? Ja, Filip, Sylwek, Johnny, Olecko?

Opublikowano

No Panowie, kto założył letnie laczki to przepraszać zimówki - w Suwałkach już pewnie ze 2 cm śniegu jest.:decayed:

Opublikowano

masakra , fajna jazda jest na letnich 30k/h :/ co za pojeb... pogoda

Opublikowano

U mnie jeszcze zimówki co najmniej do końca tygodnia. :wink:

Jeżeli chodzi o mnie to jutro będę na spociku :decayed:

Opublikowano
No Panowie, kto założył letnie laczki to przepraszać zimówki - w Suwałkach już pewnie ze 2 cm śniegu jest.:decayed:

Jeszcze zima na samochodzie w piątek idzie do glebowania zawieszenie i bedzie 18-stka

Opublikowano

Marcinos co planujesz gwint , springi?

Opublikowano

Jak tam ? Wszyscy potwierdzają dzisiejszą obecność na spocie ?

BTW: Kasjan- 17,30 pod Kauflandem ? :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.