Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Miłego spotowania,ja cisne nad morze nawdychac sie tego jodu :decayed:

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 239 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Miłego spotowania,ja cisne nad morze nawdychac sie tego jodu :decayed:

To nie możesz jechać przez Suwałki? :decayed:

Opublikowano

Mozna mozna, ale niestety o tej godzinie jak bedziecie sie (s)pocic ja bede juz otwieral piwko. Pogoda srednia ale to taki spontanowy wypad na weekend ;) Moja Ada stoi w garazu, tym razem ja siedze obok a dokladniej po tej samej stronie co zawsze.. bo jedziemy z bratem rowniez audi ale kierownica po drugiej stronie :wink: ( Samochod z Anglii ) Audi A4 B6 1.9TDI 130KM w Q :banan: Do milego.. :hi:

DSC04668.jpg

I mozna jechac .. :decayed:

DSC04663.jpg

Opublikowano

Witam Pany, baaaaaaardzo wielkie sorki, ale nie dotarłem na spota bo właśnie wszedłem do domu. Audi ma nowe rodzeństwo. :decayed:

PS. Jak spot ??

Opublikowano
Witam Pany, baaaaaaardzo wielkie sorki, ale nie dotarłem na spota bo właśnie wszedłem do domu. Audi ma nowe rodzeństwo. :decayed:

PS. Jak spot ??

Dawaj jakieś SPY foto.:decayed: Co za ulepa żeś przytargał?:decayed:

Pytanie do chłopaków z Suwałk - dzisiaj "poganiałem" się po mieście z A4/B6 za***iście biała na xenonie, rzucająca się w oczy. Zna ktoś to autko?

Opublikowano

Jutro umyję to może wstawię fociszkę :decayed: Ulep to mało powiedziane :grin:

Opublikowano

spotkalismy sie pogadalismy , i po spocie szkoda ze nie zdarzyles bysmy auto zdbadali dokladnie

Opublikowano

Kto był ? :naughty:

Opublikowano

jaaa :P Filip co kupiłeś co ? pochwal sie , ja obstawiam , że to stara seeeta cygaro :D

Opublikowano

Jakie zainteresowanie normalnie :wink:

Jak mówię, że parch to parch, tyle, że troszkę większy :grin:

Tu jeszcze u poprzedniego właściciela pod domem

siodemai.jpg

Opublikowano

Fotka nie bangla.:decayed:

Już zabanglała.:decayed: Mówiłem, że ulep A3 z warzywniakiem. :grin::wink:

Opublikowano

Takie to to wielkie i nie za piękne. :kwasny:

Opublikowano
jaaa :P Filip co kupiłeś co ? pochwal sie , ja obstawiam , że to stara seeeta cygaro :D

Johny - nie trafiłeś.:grin:

---------- Post dopisany at 14:30 ---------- Poprzedni post napisany at 14:29 ----------

Takie to to wielkie i nie za piękne. :kwasny:

I jeszcze pewnie nie jedzie jak powinno.:polew:

Jaka motorownia jeśli poważnie to Twój nowy nabytek?

Opublikowano

Nie jedzie zupełnie a pali jak smok :doh::doh:

Sylwek, powiedz no tylko kto wczoraj był na spocie bo chcę rozliczyć tych, którzy nie byli :decayed:

Opublikowano

A więc tak - na początek bana dla Filipa, wiesz który to, chyba z BAU, Kasjanowi też uwagę do dzienniczka, o miłośnikach kebabów nie wspomnę.

Na spocie byli Gwerty, Johny, Ja i nowy kolega z Grajewa - tym osobom w nagrodę rundka dla lansu po SUW Twoim nowym nabytkiem.:decayed::wink::grin::banan:

Zapomniałem napisać, że rundka na koszt Filipa skoro tyle pali, bo jeszcze z nagrody zrobi się nagana jak przyjdzie toto zatankować.:naughty:

Opublikowano

Aaaaaa leszcza z BAU to dojadę osobiście, Kasjana też nie ominę.

Sylwek, najmniejszy motor jaki był w tym aucie dostępny tyle powiem :wink:

Spoko, na najbliższym spocie każdemu kto będzie chciał rundka :hi:

Opublikowano
Aaaaaa leszcza z BAU to dojadę osobiście, Kasjana też nie ominę.

Sylwek, najmniejszy motor jaki był w tym aucie dostępny tyle powiem :wink:

Spoko, na najbliższym spocie każdemu kto będzie chciał rundka :hi:

Czyli pewnie taki sam jak masz w A6? Bo z Q7 to ja jeszcze mało do czynienia miałem.

Teraz sprawdziłem w google to chyba najmniejszy to 3.0 TDI, ale chyba w poliftowych było tez 2.7 TDI bo takiego wczoraj widziałem.

Opublikowano

Inny niż w A6 :wink:

Opublikowano
Inny niż w A6 :wink:

Czyli 3.0 TDI, no chyba, że kolega postanowił w końcu benzyny pokosztować.:wink:

Opublikowano

będziecie na Moto Show Ełk ? 19.08

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.