Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ktoś się wybiera?Może polecimy paką.... na otwarcie sezonu?

sezon.jpg

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 238,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Ktoś się wybiera?Może polecimy paką.... na otwarcie sezonu?

http://s16.postimg.org/lsm8jeoup/sezon.jpg

Moszna moszna :D a kto by poleciał ?
Opublikowano

Można lecieć--12 Maj Niedziela.Kasjan jaki kolor felg będzie,bo dach to pewnie black.

Opublikowano

Tak dach trdycyjnie black, bez fanaberii, a felgi ida w orange blaze, ramka grilla w czrny mat i znaczek audi w orange. No mozna pokminic nad wyjazdem.

Opublikowano

Jeżeli będę w Polsce w ten weekend około 10go to oczywiście ja chętnie :):wink:

Opublikowano

Jak i ja będę w Pl i nie będzie śniegu też chętnie pojadę :D

---------- Post dopisany at 22:40 ---------- Poprzedni post napisany at 22:36 ----------

Hu..owe te zdjęcie, kieliszki puste :D

Opublikowano

ile mozna jezdzic w tym samym kolorze. nie stac na rs4b5 to se chociasz kolor zmienię.

mozecie obstawiać nastepny ja już wiem co to będzie.

kasjan jak sp***dolą powłokę to reklamuj i nie odbieraj. bo ta powłoka co mam teraz wyszła naprawde bardzo fajnie. gładka jednolita.

Opublikowano

No autko juz odstawione. No mam nadzieje ze dachu nie sp***dola i felg... No jak cos to bede tam wojowal z nimi. Btw dzwonil wlasnie do mnie ten chlop i sie pytal co z dekielkami... Zostawic ori? Pomatancz taki jak felgi? Czy czarne?

Opublikowano

Hmmmm chyba pomarańcz moim zdaniem :wink:

Opublikowano

zostaw ori.

Opublikowano

Tak myślałem, ale skoro mogą pomalować na pomarańcz to jak sie nie spodoba to sobie zerwę z dekielków, przynajmniej zobacze jak to odchodzi :) a powiedz mi Grzesiek jak moje felgi miały delikatne ubytki w lakierze, płytkie, to czy to bedzie mocno widac?

Opublikowano

bedzie. mat niestety nie wybacza zadnych błedow:( wiec wszystkie niedoskonałosci co były na aucie tez widac:(

Opublikowano

:/ byłem na to gotowy. Dach akurat mam zdrowy bez jakis skaz. Ale felgi jednak w kilku miejscach bezbarwny lakier sie złuszczył. No mam nadzieje ze jakos bedzie to trzymało się kupy. Jak bedzie lipa to się zerwie :)

Opublikowano

Kasjan, w dalszym ciągu nie widzę fot z DIPowania :naughty:

Opublikowano

Bo pogoda brzydka :P moglem dzis odebrac ale dopiero powiedzieli ze na 19 wiec nie lepiej bez pospiechu i dopiero jutro rano odbieram ;) fotki na pewno wrzuce ;D

Opublikowano

to czekamy:)

Opublikowano
out.php?i=529657_audi.jpg
Opublikowano

daj lepsze foto, każdy element oddzielnie z bliska:decayed:

Opublikowano

No to dzis na szybko z kalkulatora. Jutro w domu bd to podesle. Felgi byly nie idealbe a wyszlt kozak. Jutro bd wiecej i dokladnie.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

felgi robią robotę :slina: ciekawe jak będzie z trwałością...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.