Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wstaw tu zdjęcie z tą łotyszką, bo akurat tapetę w lapku muszę zmienić :kox:

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 240,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Filip było chlanie w piątek ?P

Opublikowano

A Ty z Jokerem sie lapneles? Ja nie moglem... a zaluje. Ale mam nadzieje ze zdazymy mozna nadrobic. Sorki za bledy ale jestem na tel i nie chce mi sie sprawdzac ;p

Opublikowano
Filip było chlanie w piątek ?P

Niestety nie :grin:

Kasjan, a Ty kiedy wracasz z urlopu ? :naughty:

Opublikowano

Jutro o 4 z rana wyruszamy, dzis juz musze odstawic %%% zeby jako twk sie czuc w trasie. A co chcesz mnie na randke zaprosic ? ;p

Opublikowano

Dokładnie :decayed:

Opublikowano

W sumie i można by było na jakiegoś grila się umówić, z kierowcą myślę że nie było by problemu :decayed: jeszcze wakacje się nie skończyły heheh też czekam na "tą" fotkę :grin:

Opublikowano

Łobaćta jakie chetne na zagraniczna dziewczyne :decayed: . Widac ją po powiekszeniu wiec na tapete nie da rady bo pixele beda..

Ja narazie zawalony robota i innymi obowiązkami wiec odpadam. Mam nadzieje ze jeszcze przed zima ( zmiana na stal ) uda nam sie spotkac :wink:

Opublikowano

:hi:

A ja pany na kujawy wróciłem, szkoda myślałem że załapię się jeszcze na jakiegoś spota przed odjazdem ale musiałem nieco przyspieszyć mój wyjazd... Wtajemniczeni wiedzą o co kaman :decayed:

Opublikowano
:hi:

A ja pany na kujawy wróciłem, szkoda myślałem że załapię się jeszcze na jakiegoś spota przed odjazdem ale musiałem nieco przyspieszyć mój wyjazd... Wtajemniczeni wiedzą o co kaman :decayed:

Wysłałem Tobie coś na @ :decayed:

BTW: Będzie jeszcze okazja się zgadać na pewno :wink: i powodzenia w pewnych sprawach :hi:

Opublikowano

Dziękuje i wzajemnie powodzenia życzę Filip :good:

Opublikowano

witam kolegow i mam pytanie /prosbe

szukam kogos z naszego forum z rejonu augustowa ktory obejrzalby w moim imieniu yamahe virago 535 z 1994r no oczywiscie kogos kto conieco ale zna sie na motocyklach prosze o odpowiedz na priwa z gory dziekuje i pozdrawiam augustow i przylegle

Opublikowano

A co wszyscy dostali szlaban na komputer ? :grin:

Panowie, gdzie polecacie kupić zimówki ? Ma ktoś zniżki w Walmar- Drażba w Suwałkach ?

Opublikowano
A co wszyscy dostali szlaban na komputer ? :grin:

Panowie, gdzie polecacie kupić zimówki ? Ma ktoś zniżki w Walmar- Drażba w Suwałkach ?

Ja kiedyś kupowałem w sklepie internetowym NETCAR. Wychodziło najtaniej. U Drażby możesz się potargować - może coś urwiesz z ceny. Spróbuj też u Grześka na Bakałarzewskiej - jak będziesz miał dobre gadane to może coś urwiesz z ceny.

Opublikowano

pisz do mrogala. ma opony w naprawdę dobrych cenach.

w weekend będę w suwałkach jakiegoś spota?

kasjan musimy sie jakoś ustawić to ogarnę klimę jak jeszcze auta nie sprzedałeś.

Opublikowano
pisz do mrogala. ma opony w naprawdę dobrych cenach.

w weekend będę w suwałkach jakiegoś spota?

kasjan musimy sie jakoś ustawić to ogarnę klimę jak jeszcze auta nie sprzedałeś.

ok, piszę na PW do mrogala :wink:

---------- Post dopisany at 08:07 ---------- Poprzedni post napisany at 08:06 ----------

A co wszyscy dostali szlaban na komputer ? :grin:

Panowie, gdzie polecacie kupić zimówki ? Ma ktoś zniżki w Walmar- Drażba w Suwałkach ?

jak będziesz miał dobre gadane to może coś urwiesz z ceny.

podobno gadkę mam co najmniej niezłą :grin:

Opublikowano
w weekend będę w suwałkach jakiegoś spota?

Koniecznie.:decayed:

Piątek czy sobota?

Opublikowano

Może piątek ? :wink:

Niestety z mrogalem się nie dogadam ws. opon, bo nie wystawi FV :kwasny:

Opublikowano

ja chętny na spota jak coś :)

Opublikowano

Oba Janusz internet dostal ;p ja przyjerzdzam z Filipem to kto bedzie mogl to jakies piweczko mozna bedzie lyknac ;) godzina 18?

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.