Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE


joker-lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

ja jestem w Suwałkach od poniedziałku rano.

Kamil musimy w końcu się spotkać i rozliczyć się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To co w ponwieczorkiem sie widzomy Grzesiek? Bo my i tak musimy sie spotkac wiec kto przyjedzie ten bedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka. Gdzie planujecie się złapać? Może i mi uda się wyrwać z domu na chwilę. Pod Plazę lepiej się nie pchać bo pewnie w hooj ludzi będzie i znowu godzinę trzeba będzie wyjeżdżać z parkingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja poki co siedze u fryzjera, kolejka 11 osob przede mna. Jak sie wyrobie to wpadne

Wyslano z samolotu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oba, Filip taptalka ogarnales ;p no ja bym Cie chetnie zgarnal ale jade z kumplem bo potem musimy pare spraw ogarnac w bs. Takze tego, do zobaczenia. ;)

---------- Post dopisany at 16:43 ---------- Poprzedni post napisany at 14:54 ----------

Pomylka!! 18:00 ale pod kauflandemna polnocy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:Najlepszego Pany! Zdrowych i wesołych świąt oraz szampańskiego Nowego Roku, niech spełniają się wasze motoryzacyjne marzenia :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspomaganie wyje, plyn zmieniony ale nie moge do konca odppwietrzyc :/ co zle robie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspomaganie wyje, plyn zmieniony ale nie moge do konca odppwietrzyc :/ co zle robie?

a jak zmieniałeś płyn? powrót do baniaka a do zbiornika lałeś nowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wymieniałem pompę wspomagania chyba z 3 razy, wyła za każdym razem, w końcu kupiłem u krychy na forum używkę i wszystko śmiga. Kamil a sitko w zbiorniczku dobrze siedzi? Płyn się pieni czy przepływa swobodnie bez bulgotania? Nie ma nigdzie wycieków?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przez wspomaganie to juz troche siwych wlosow dostalem :decayed: .. jak bedzie Tobie wyc to lap za weze, do zbiorniczka wchodza dwa, jesli bedziesz czul wibracje razem z wyciem to lap za weze od wspomagania i daj znac ktory waz, jesli zaden przy zbiorniczku to lap za ten z magla do pompy, to tez daj znac. Jak zmieniales plyn to mam nadzieje ze wywaliles zbiorniczek i wyplukales to doszczetnie. Ja to z godzine i wd-40 i pozniej rozcieczalnik i tak w kol i ciagle cos z niego ciemnego wylatywalo, nastepnie to rura jakas i do pompy i do ucha i bedziesz slyszal czy idzie z tamtad wycie. Ja na swojej slysze jak obraca plynnie plyn. Na szczescie zakonczylem temat wspomagania i teraz walcze z pompa wody, zawsze cos..

Szkoda mi sprzedawac teraz samochod jak pol samochodu czlowiek wymienil.. a mam na oku pewien samochod ale kurcze sa w planach inne wydatki :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na poczatku sie pienil ale jakos sie udalo i jest spoko. Tak zbiorniczek byl wyjety i wyplukany. Sam bym na to nie wpadl ale znajomy co mi pomagal troche kumaty ;). Zreszta od kiedy mam te auto to jak temperatura spada ponizej 5'C to zawsze slychac wspomaganie. Jak jest cieplo to elegancko. Teraz jeszcze musze odplywy ogarnac bo wilgoci a aucie na potege. W sumie nie wiem czemu to robie jak i tak sprzedaje auto...

Janusz spokojnie jeszcze nikt bemki nie zakupil ;p a Ty tylby zderzak zmieniles juz ? Mial byc podwujny cos slyszalem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakoś ostatnio zapomniałem się z modami i nic nie robie przy aucie :/ brak czasu , garaż troszkę modernizuje , praca i inne pierdoły ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...