Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No ja na srode sobie zamowilem juz nocleg :D i do niedzieli.

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 239 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

kusisz.

Opublikowano

No nie ma nad czym sie zastanawiać :D w czwartek już beda na pewno jacys uczestnicy wiec w środę już można zacząć na spokojnie tak żeby do niedzieli sie zatrzymac :P dawaj dawaj ;) Filip a jak Ty w tym roku?

Opublikowano

A ja w tym roku jak zwykle nic nie wiem. Bardzo możliwe, że sprzedam auto niebawem :whistling:

---------- Post dopisany at 17:21 ---------- Poprzedni post napisany at 11:04 ----------

Btw Kasjan jak coś wybierasz sie z Emilka?

Wyslano z samolotu

Opublikowano

Tak jest. Juz w srode lecimy przed zlotem :D w sumie jest jeszcze czasu na zastanowienie wiec Filip licze na Ciebie.

Opublikowano
Tak jest. Juz w srode lecimy przed zlotem :D w sumie jest jeszcze czasu na zastanowienie wiec Filip licze na Ciebie.

powiedz mi ile stasinda policzyła ci na dobe, 90zł?

filip nie pierd.... zawsze tak zachwalałeś bukowiną i marudziłeś, ze byłeś samotny z podlasia.

Opublikowano

Tak 90. A 80 bez obiadokolacji. Nie malo ale na dwa dni chyba nie ma co kombinowac...

Opublikowano

to Kamil mam nadzieję ze będziesz miał pełen bagażnik. i nie tylko kanistrów z paliwem

Opublikowano

Hehe spokojna :) nie zabraknie nam niczego. Wlacznie z paliwem :D

Opublikowano

Sylwester sie wczasujesz , ?:P byłem 2 dni z rzędu u Ciebie w pracy :)

Opublikowano
Sylwester sie wczasujesz , ?:P byłem 2 dni z rzędu u Ciebie w pracy :)

Na zwolnieniu lekarskim siedzę po operacji. Do roboty wracam 10 lutego.

Tak myślałem, że pewnie Ty byleś w robocie u mnie - klima w serwerowni padła.:wink:

Opublikowano

Klimka już śmniga aż miło.:)

Dużo zdrowia Sylwek .

Opublikowano

Janusz czekam na świeże info. z dnia jutrzejszego :naughty:

Opublikowano

Kamil jeżeli się nie mylę to Twój pasztet już sprzedany i poszedł na Olecko, zgadza się?

Opublikowano

nic sie nie ukryje:naughty:

Opublikowano

dziś już nawet blachy zmienione na NOE:naughty: na mieście widziałem tego kocura:decayed:

Opublikowano

Hehe dokladnie do Wieliczek mial isc. Jakis mechanik przyjechal s8 d2 ( bez lpg ) razem z kumplem i wzieli. Nawet z cena sie nie targali tylko tlumik ori im dorzucilem. Kto by pomyslal ze uda mi sie sprzedac po prawie 6miesiacach braku zainteresowania.

Opublikowano

To już nawet wiem kto po nią był, ta s8 to dobra maszyna:naughty:

---------- Post dopisany at 13:39 ---------- Poprzedni post napisany at 07:20 ----------

Kamil, a kupiłeś już coś, albo masz już konkretne auto na oku?

Opublikowano

Trudno to określić, żeby kupił lub miał na oku. Bo tym razem Kamil zdecydował się na nówkę sztukę z salonu :naughty: Mówi, że nie będzie jeździł w wypierdzianym fotelu i bierze nówkę :decayed:

Opublikowano

Co nowy to nowy

Ten ok 8 000 pln :decayed: przy takiej opcji wole już swoje stare b5:decayed: ale Kamil lubi oryginalne kolory:kox:

Bajaj RE60:

z10911391Q,Bajaj-RE60---jeden-z-konkurentow-Datsuna.jpg

:bag:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.