Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka, co tam Kasjan kupiłeś bo mi chyba umknęło? Filipie, to znak, że musisz się przesiąść w Audi :banan:

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 237,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

W opisie profilu masz :P

Opublikowano

:naughty:

Opublikowano

No panowie, jak wszystko dobrze pojdzie to do konca tygodnia odbieram auto i jakiegos spontona mozna by ukrecic

Super. Spot faktycznie by się przydał bo już kilka miesięcy nic nie było. :)

Opublikowano
IMG_0178.jpg


IMG_0182.jpg


IMG_0184.jpg


IMG_0188.jpg


IMG_0190.jpg


Fajny spocik był :D

Edytowane przez Kasjan

Opublikowano

Dajcie na fona znac kiedy Spot-pozdr

Opublikowano
IMG_0178.jpg
IMG_0182.jpg
IMG_0184.jpg
IMG_0188.jpg
IMG_0190.jpg
Fajny spocik był :D

Kiedy to było... :decayed:

Czas nowego skręcić - może znowu frekwencja dopisze. :)

Opublikowano

No plan byl na ten weekend organizowac ale ja jeszcze auta nie odebralem a chcialbym juz zawitac klubowa furka. Moze na najblizszy weekend cos sie ukreci. Z gwertym gadalem to bardzo chetnie, ale bedziemy jeszcze w kontakcie.

Opublikowano

Ja też prosiłbym jakiegoś cynka.

Ps. Kasjan Danfa jak coś ma tel do mnie ;)

Opublikowano

O super :) zawsze to wiecej ludzi! No jak cos bedzie ustalone to dam znac ;)

Opublikowano

Szykuje się coś na weekenda?

Opublikowano

No ja nie moge... auto dzis odbieram ale tablice dopiero w poniedzialek bede mial. Ale jak macie chec to mozecie sie spotować. Ja bym mogl dopiero w nastepny weekend, to juz pewnie po plaza by bylo ;)

Edytowane przez Kasjan

Opublikowano

To może w następnym tygodniu coś się ustali. To wtedy zrobimy spota hmm?

Opublikowano

Mi pasuje jiz wtedy na pewno.

To Panowie jak ze spotem? Sobota? Niedziela wieczorkiem? Jak pasuje? Pisac nie wstydzic sie :) widze czasami ze ludzie przegladaja ten watek ale na spotach frekwencja mogła byc lepsza :)

Opublikowano

No ja jestem za spotem w najbliższym czasie. Może niedziela po południu/ wieczorem ? Może np. 17 na parkingu pod Plazą strefa żółta ? :naughty:

Opublikowano

Siemka. Może być niedziela pod Plazą.

Kamil kupowałeś na forum panele pod głośniki 16. Montowałeś je już? Jesli nie to mógł byś je zabrać na spota? :)

Kamil nie szukasz zderzaka od eSki?

http://sportaudi.pl/viewtopic.php?p=63454#63454

Edytowane przez sylwiasty

Opublikowano

Marcinos80 potwierdził, że mu w/w termin spota pasuje.

Wyjątkowo frekwencja na spocie zaskakująco duża :banan: dzięks za spota :hi:

Opublikowano

Ja niestety niemogłem dotrzeć... no cóż może kolejnym razem jak auto będzie ogarnięte

Opublikowano

Wyjątkowo frekwencja na spocie zaskakująco duża :banan: dzięks za spota :hi:

Nie ma za co, polecam się na przyszłość. :wink::D

Opublikowano

Sorky nie wyszło:-( NEXT TIME ---Sylwek czekam na info (kostka 2 piny) :-) potrzebuje nr do Grzeska gdzies mi sie zapodział=poproszę

Edytowane przez marcinos80

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.