Skocz do zawartości
IGNOROWANY

IO 2010 Vancouver


1991Kamil

Rekomendowane odpowiedzi

http://igrzyska.wp.pl/vancouver/kat,1024999,title,Lawina-krytyki-Najgorsze-Igrzyska-w-historii,wid,11988479,wiadomosc.html

i to by sie zgadzalo. wczorajszy zjazd kobiet to byla masakra. dzisiejsze sanki podwojne - klapa. ponoc ten tor saneczkowy przygotowali po cieciu kosztow (jak wiekszosc obiektow) i jest bardzo niedoskonaly delikatnie mowiac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Igrzyska się udały :decayed:

Mam nadzieję,że nasi wrócą w komplecie do domu :cool1:

następna akcja

http://igrzyska.wp.pl/vancouver/kat,1715,title,Amman-moze-stracic-medal,wid,11998334,wiadomosc.html :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://igrzyska.wp.pl/vancouver/kat,1024999,title,Lawina-krytyki-Najgorsze-Igrzyska-w-historii,wid,11988479,wiadomosc.html

i to by sie zgadzalo. wczorajszy zjazd kobiet to byla masakra. dzisiejsze sanki podwojne - klapa. ponoc ten tor saneczkowy przygotowali po cieciu kosztow (jak wiekszosc obiektow) i jest bardzo niedoskonaly delikatnie mowiac.

Wybacz ale co do zjazdu to się nie zgodzę, na wp piszą same bzdury :thumbdown: , saneczek nie oglądałem to się nie wypowiem... Upadek Majdic to moim zdaniem też jej wina - nigdy nie zabezpieczają tak tras...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://igrzyska.wp.pl/vancouver/kat,1024999,title,Lawina-krytyki-Najgorsze-Igrzyska-w-historii,wid,11988479,wiadomosc.html

i to by sie zgadzalo. wczorajszy zjazd kobiet to byla masakra. dzisiejsze sanki podwojne - klapa. ponoc ten tor saneczkowy przygotowali po cieciu kosztow (jak wiekszosc obiektow) i jest bardzo niedoskonaly delikatnie mowiac.

Wybacz ale co do zjazdu to się nie zgodzę, na wp piszą same bzdury :thumbdown: , saneczek nie oglądałem to się nie wypowiem... Upadek Majdic to moim zdaniem też jej wina - nigdy nie zabezpieczają tak tras...

akurat w tym artykule nic nie pisza o zjezdzie (art byl pisany przed nim). to moja wlasna opinia, ze trasa byla przygotowana beznadziejnie. rownanie muldy w trakcie zjazdu łopatą - śmiech na sali.

co do Majdic - niebezpieczne miejsca zawsze sa zabezpieczone. tym bardziej, ze to miejsce - jako szczegolnie niebezpieczne - wczesniej zglaszala kowalczyk do oranizatorow. mieli to w doopie.

KLAPA!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kolejna szansa Justyny na medal :evil: będą emocje :good:

No i chyba naszym biatlonistkom należą się słowa uznania za wczorajszy występ :hi: 5 i 7 miejsce można uznać za duży sukces, przecież to igrzyska olimpijskie :good:

Trzymajmy kciuki za Justyne :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem słabo... nie trafiła jednak z formą ...

ale i tak gratuluję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem słabo... nie trafiła jednak z formą ...

ale i tak gratuluję

drugi jej medal :gwizdanie:

...na 6 czy 8 w całej historii startów naszych na O.Zi. :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem słabo... nie trafiła jednak z formą ...

ale i tak gratuluję

drugi jej medal :gwizdanie:

...na 6 czy 8 w całej historii startów naszych na O.Zi. :cool1:

he he... co racja to racja...historycznie rzecz ujmując 40 milionowy kraj = Bjorndalen :polew:

no ale i tak nieźle... inni nie mają nawet takich wyników...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest dzisiaty...

tej olimpiady nie liczyłem,wiec przed było 7,z czego 2 małej myszy,a Kowalczyk zdobywa drugi medal i "słabo" :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowalczyk to taki charpagan jak dla mnie, co lubi wykańczać rywalki mozolną robotą. Na tej pierwszej pętli to ładnie szła, strome podjazdy, i nie dała nikomu odejść. Zmiana stylu, bardziej płasko, zjazdy na których przewagę robiła Bjorgen. I to napięcie w oczekiwaniu na fotkę z mety :kox: :kox: :kox: :kox:

:good: :good:

Czekam na 30 km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za chwile Małysz i jego skoki :cool1: oceniając realnie może być ciężko ale jak to w skokach trzeba mieć dużo szczęścia i miejmy nadzieje że będzie kolejny medal dla Polski :evil:

Co do Justyny to wiedziałem że będą emocje :decayed: to bardzo dobra i silna biegaczka co napewno potwierdzi w biegu na 30 km i do srebra i brązu dołączy GOLD :evil: no i będzie piękny komplecik :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na próbnych, czy tam rozgrzewce, specjalnie dla ammana obniżyli belkę startową, a ten i tak powyżej 140 m!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...