Skocz do zawartości
IGNOROWANY

IO 2010 Vancouver


1991Kamil

Rekomendowane odpowiedzi

Małysz zdobedzie srebro :naughty: Czuje to po kościach :kox::radocha:

mówisz? :mysli::kox:

ammann demotywuje na dometywatorach.. :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może niech coś powiedzą cwaniaki którzy sugerowali ADAMOWI zakończenie kariery :cool1:

Brawo Adam :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nie pisze, bo zaciska zęby z bólu, więc chyba będzie OK :polew: :polew:[br]Dopisany: 21 Luty 2010, 00:04_________________________________________________

no nawijają o tym wszędzie, i wszędzie w odpowiedzi najeżdżają na Norweżki że na sterydach jadą cały czas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nie pisze, bo zaciska zęby z bólu, więc chyba będzie OK :polew: :polew:[br]Dopisany: 21 Luty 2010, 00:04_________________________________________________

no nawijają o tym wszędzie, i wszędzie w odpowiedzi najeżdżają na Norweżki że na sterydach jadą cały czas

u norwezek (i nie tylko) jest kwestia astmy. jak wiemy leki na astme rozszerzaja oskrzela i latwiej sie oddycha. wiekszosc biegaczek narciarskich - w tym Bjoergen - sa oficjalnie astmatyczkami w zwiazku z tym. nie jest to zabronione i mase inhalatorow mozna zebrac wzdluz kazdej z tras. justyna nie jest "astmatyczka" - chociaz jesli to pomaga - moglaby papiery sobie zlatwic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to normalne, piłkarze też tak mają, przykład Paweł Kryszałowicz i jego wielka forma za czasów kadry Engela. Też grał na lekach, nawet Dudek opisywał to w swojej książce. :wink4:

Tym norweżkom raczej medalików nie odbiorą, tylko taka wojna psychologiczna :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wihajster a co mowia ci kosci o Justynce :naughty:

będzie złoto :naughty:

No kurde ... To by był gicior na maxa :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małysz pokazał że jest wielkim sportowcem-profesjonalistą :good: wszyscy inni powinni brać z niego przykład :notworthy:

Myśle :mysli: że w drużynie też powinno być ciekawie bo inni (Stoch, Hula) też skaczą dobrze :good:

A Justyna skompletuje medale i bedzie GOLD :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to normalne, piłkarze też tak mają, przykład Paweł Kryszałowicz i jego wielka forma za czasów kadry Engela. Też grał na lekach, nawet Dudek opisywał to w swojej książce. :wink4:

Tym norweżkom raczej medalików nie odbiorą, tylko taka wojna psychologiczna :przebiegly:

fragment wywiadu z Kowalczyk po zdobyciu brązu w mieszanym:

Spodziewała się pani, że Marit Bjoergen zdobędzie tu dwa złote medale?

- Tak. Z Turynu wyjeżdżała z wielkim płaczem, bardzo zawiedziona. Ja mówiłam, że Marit wróci i wróciła.

Znowu pani przegrała z zawodniczką chorą na astmę.

- No tak. Muszę się z tym pogodzić, że ona jest bardzo chora. Nie wygląda mi na taką, ale jest. Trochę przykro, samemu będąc zdrowym i silnym, przegrać z chorym. Już po sprincie myślałam sobie "cholera, z taką chorą przegrać". Ale gratulowałam jej szczerze. Po tych biegach chyba muszę powiedzieć swojemu doktorowi, że musimy u mnie znaleźć jaką astmę. Z pierwszej szóstki tylko ja jestem zdrowa... Trzeba więc się zastanowić nad chorobą.

Co im wolno, czego pani nie wolno?

- Przyjmować sterydy przed startem, które rozszerzają pęcherzyki płucne. Chyba nie muszę tłumaczyć, co w naszej dyscyplinie oznacza więcej powietrza w płucach [oznacza lepsze dotlenienie krwi. Mięśnie pracują, nie zakwaszają się - red.].[br]Dopisany: 21 Luty 2010, 17:53_________________________________________________

Sikora 11. ladnie ale celownik powinien sobie nastroić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to normalne, piłkarze też tak mają, przykład Paweł Kryszałowicz i jego wielka forma za czasów kadry Engela. Też grał na lekach, nawet Dudek opisywał to w swojej książce. :wink4:

Tym norweżkom raczej medalików nie odbiorą, tylko taka wojna psychologiczna :przebiegly:

fragment wywiadu z Kowalczyk po zdobyciu brązu w mieszanym:

Spodziewała się pani, że Marit Bjoergen zdobędzie tu dwa złote medale?

- Tak. Z Turynu wyjeżdżała z wielkim płaczem, bardzo zawiedziona. Ja mówiłam, że Marit wróci i wróciła.

Znowu pani przegrała z zawodniczką chorą na astmę.

- No tak. Muszę się z tym pogodzić, że ona jest bardzo chora. Nie wygląda mi na taką, ale jest. Trochę przykro, samemu będąc zdrowym i silnym, przegrać z chorym. Już po sprincie myślałam sobie "cholera, z taką chorą przegrać". Ale gratulowałam jej szczerze. Po tych biegach chyba muszę powiedzieć swojemu doktorowi, że musimy u mnie znaleźć jaką astmę. Z pierwszej szóstki tylko ja jestem zdrowa... Trzeba więc się zastanowić nad chorobą.

Co im wolno, czego pani nie wolno?

- Przyjmować sterydy przed startem, które rozszerzają pęcherzyki płucne. Chyba nie muszę tłumaczyć, co w naszej dyscyplinie oznacza więcej powietrza w płucach [oznacza lepsze dotlenienie krwi. Mięśnie pracują, nie zakwaszają się - red.].[br]Dopisany: 21 Luty 2010, 17:53_________________________________________________

Sikora 11. ladnie ale celownik powinien sobie nastroić.

mi też spodobał się ten wywiad-fajnie i z dystansem żartuje o tym, że zastanowi się nad chorobą... :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...