Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

IO 2010 Vancouver

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

http://igrzyska.wp.pl/vancouver/kat,1024999,title,Lawina-krytyki-Najgorsze-Igrzyska-w-historii,wid,11988479,wiadomosc.html

i to by sie zgadzalo. wczorajszy zjazd kobiet to byla masakra. dzisiejsze sanki podwojne - klapa. ponoc ten tor saneczkowy przygotowali po cieciu kosztow (jak wiekszosc obiektow) i jest bardzo niedoskonaly delikatnie mowiac.

Opublikowano
  • Autor

E wątpie, żeby mu odebrali ten medal. Sam trener Austriaków zapowiadał, że nie będzie tego skarżyć. Ale zobaczymy :wink4:

Opublikowano

http://igrzyska.wp.pl/vancouver/kat,1024999,title,Lawina-krytyki-Najgorsze-Igrzyska-w-historii,wid,11988479,wiadomosc.html

i to by sie zgadzalo. wczorajszy zjazd kobiet to byla masakra. dzisiejsze sanki podwojne - klapa. ponoc ten tor saneczkowy przygotowali po cieciu kosztow (jak wiekszosc obiektow) i jest bardzo niedoskonaly delikatnie mowiac.

Wybacz ale co do zjazdu to się nie zgodzę, na wp piszą same bzdury :thumbdown: , saneczek nie oglądałem to się nie wypowiem... Upadek Majdic to moim zdaniem też jej wina - nigdy nie zabezpieczają tak tras...
Opublikowano

http://igrzyska.wp.pl/vancouver/kat,1024999,title,Lawina-krytyki-Najgorsze-Igrzyska-w-historii,wid,11988479,wiadomosc.html

i to by sie zgadzalo. wczorajszy zjazd kobiet to byla masakra. dzisiejsze sanki podwojne - klapa. ponoc ten tor saneczkowy przygotowali po cieciu kosztow (jak wiekszosc obiektow) i jest bardzo niedoskonaly delikatnie mowiac.

Wybacz ale co do zjazdu to się nie zgodzę, na wp piszą same bzdury :thumbdown: , saneczek nie oglądałem to się nie wypowiem... Upadek Majdic to moim zdaniem też jej wina - nigdy nie zabezpieczają tak tras...

akurat w tym artykule nic nie pisza o zjezdzie (art byl pisany przed nim). to moja wlasna opinia, ze trasa byla przygotowana beznadziejnie. rownanie muldy w trakcie zjazdu łopatą - śmiech na sali.

co do Majdic - niebezpieczne miejsca zawsze sa zabezpieczone. tym bardziej, ze to miejsce - jako szczegolnie niebezpieczne - wczesniej zglaszala kowalczyk do oranizatorow. mieli to w doopie.

KLAPA!!

Opublikowano

Dzisiaj kolejna szansa Justyny na medal :evil: będą emocje :good:

No i chyba naszym biatlonistkom należą się słowa uznania za wczorajszy występ :hi: 5 i 7 miejsce można uznać za duży sukces, przecież to igrzyska olimpijskie :good:

Trzymajmy kciuki za Justyne :wink4:

Opublikowano

jest następny medal :kox:

Kowalczyk :good::notworthy: :oklaski:

Opublikowano

moim zdaniem słabo... nie trafiła jednak z formą ...

ale i tak gratuluję

Opublikowano

brawo :good: :good: :good: :good:

Opublikowano

Bravo dla Bjoergen. Jest nie do pokonania.

Opublikowano

moim zdaniem słabo... nie trafiła jednak z formą ...

ale i tak gratuluję

drugi jej medal :gwizdanie:

...na 6 czy 8 w całej historii startów naszych na O.Zi. :cool1:

Opublikowano

moim zdaniem słabo... nie trafiła jednak z formą ...

ale i tak gratuluję

drugi jej medal :gwizdanie:

...na 6 czy 8 w całej historii startów naszych na O.Zi. :cool1:

he he... co racja to racja...historycznie rzecz ujmując 40 milionowy kraj = Bjorndalen :polew:

no ale i tak nieźle... inni nie mają nawet takich wyników...

Opublikowano

...na 6 czy 8 w całej historii startów naszych na O.Zi. :cool1:

to jest dzisiaty...

z tego Adam ma 3 a Justyna 2 :polew: :polew: :polew:

Jak Adaś wyskoczy swój czwarty to bedzie mial blisko polowe polskich medali :kox: :kox:

Opublikowano

Gratki dla Justynki! :kox::good:

Opublikowano

to jest dzisiaty...

tej olimpiady nie liczyłem,wiec przed było 7,z czego 2 małej myszy,a Kowalczyk zdobywa drugi medal i "słabo" :cool1:

Opublikowano

gratulacje dla Justyny Kowalczyk za upór i walke do samego końca :kox::good:

Opublikowano

Kowalczyk to taki charpagan jak dla mnie, co lubi wykańczać rywalki mozolną robotą. Na tej pierwszej pętli to ładnie szła, strome podjazdy, i nie dała nikomu odejść. Zmiana stylu, bardziej płasko, zjazdy na których przewagę robiła Bjorgen. I to napięcie w oczekiwaniu na fotkę z mety :kox: :kox: :kox: :kox:

:good: :good:

Czekam na 30 km

Opublikowano

Za chwile Małysz i jego skoki :cool1: oceniając realnie może być ciężko ale jak to w skokach trzeba mieć dużo szczęścia i miejmy nadzieje że będzie kolejny medal dla Polski :evil:

Co do Justyny to wiedziałem że będą emocje :decayed: to bardzo dobra i silna biegaczka co napewno potwierdzi w biegu na 30 km i do srebra i brązu dołączy GOLD :evil: no i będzie piękny komplecik :good:

Opublikowano

na próbnych, czy tam rozgrzewce, specjalnie dla ammana obniżyli belkę startową, a ten i tak powyżej 140 m!!!

Opublikowano

hulala :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.