Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Dziwne stuki, a luźny zawias drzwi


majsio

Rekomendowane odpowiedzi

uważam że raczej to nic wspólnego z tym nie ma.A może coś Ci wpadło za boczek drzwiowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy luzie na zawiasach możesz słyszeć stuki ,wymiana górnego nie jest prosta .Ciężko dojść do śruby od wewnątrz.Lepiej zmień tylko połowe zawiasu.Jest blokowany małą śrubką.Wyrabia się ta część zawiasu która jest przykręcona do drzwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem taką samą wytuację u siebie. Na karoserii masz takie uszko które trzyma drzwi jak je zamkniesz. Na owym uszku masz bodajrze 4 razy po 4 malutkie kreseczki, odkręć to, przesuń o 1,2 kreseczki do środka i masz problem z głowy. Drzwi będą mocniej przylegały do karoserii.

Pozdrawiam -

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem taką samą wytuację u siebie. Na karoserii masz takie uszko które trzyma drzwi jak je zamkniesz. Na owym uszku masz bodajrze 4 razy po 4 malutkie kreseczki, odkręć to, przesuń o 1,2 kreseczki do środka i masz problem z głowy. Drzwi będą mocniej przylegały do karoserii.

z tym się do końca zgodzić nie mogę, bo będziesz musiał napier... drzwiami jak w Żuku :gwizdanie:

co do stukania to i owszem zawias może być przyczyną tylko nie górny, a dolny który lubi się wyrobić w B5 szczególnie w tych z szberdachem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego w szczególności w tych z szyber?

bo odpływy od szyberdachu są akurat nad dolnymi zawiasami :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przesunołem zawias o jedną kreskę i nie musze trzaskać drzwiami, zamykają się delikatnie :) Więc u mnie pomogło i jestem zadowolony :) Tylko oczywiście po jeździe naszymi pięknymi drogami coś zaczeło trzeszczeć w okolicach słupka pasażera ;/ ech .. Life is brutal ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...