Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB]"A4 avant na CLS" Strona 15...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
szafa twoje troche jasniejsze :decayed:

Bo fota w słońcu:wink: jak jest zachmurzone jest ten sam odcień:kox: u mnie nr laku to suz132 :grin:

Opublikowano
Świr zabić to mało:facepalm: :decayed: u mnie wyszedł ten sam kolor :grin:

http://img14.imageshack.us/img14/5456/20120418151627.jpg

co to jest za FELGA? :decayed: kolory jak spod jednego że tak powiem pędzla :grin:

Roti

Opublikowano
  • Autor

Zderzak zamontowany niebawem jakas sesja to wrzuce foty jak to wyglada ...

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

auto stoi 3 tydzien w garazu bo zmienilem prace i jestem tylko na weekendy w pl na ten sezon za duzo przy aucie nie pogrzebie niestety....

Opublikowano

swir jaki masz lakier na dachu? :wink:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Z nowego passata ale zapomnialem jaki był kod :/

---------- Post dopisany 28-07-2012 at 08:33 ---------- Poprzedni post napisany 03-07-2012 at 10:52 ----------

k**wa brachol pojechal nad jezioro i jakies pedaly urwaly mi lusterko i porysowały całego w koło :/

Opublikowano
Z nowego passata ale zapomnialem jaki był kod :/

---------- Post dopisany 28-07-2012 at 08:33 ---------- Poprzedni post napisany 03-07-2012 at 10:52 ----------

k**wa brachol pojechal nad jezioro i jakies pedaly urwaly mi lusterko i porysowały całego w koło :/

Załamał bym się.A jak bym dorwał to bym zap.......ł.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Najgorsze jest to ze dopiero co wymienialem drzwi i go malowalem .....

Teraz tarcie prawie do golej blachy zostalo i od nowa pomalowac :/

---------- Post dopisany 16-09-2012 at 08:43 ---------- Poprzedni post napisany 30-07-2012 at 09:32 ----------

Auto pomalowane i kumpel mi zrobil polerke calego tak to wyszlo ....

p1010925p.jpg

Uploaded with ImageShack.us

p1010924k.jpg

Uploaded with ImageShack.us

p1010922q.jpg

Uploaded with ImageShack.us

p1010926p.jpg

Uploaded with ImageShack.us

p1010927w.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Opublikowano

Ładnie wyszło.Widzę że kółek nie sprzedałeś.

Opublikowano
  • Autor

bylo kilku klientow ale jeszcze 100 chcieli zejsc a sa naprawde mocne i 0 bicia a cena i tak nie byla wysoka. Jest jeszcze komplet na allegro za ponad 2000tys :facepalm: wiec chyba duzo nie chcialem ....

Opublikowano

Jak ma się za darmo oddać to lepiej niech leżą.

Opublikowano
  • Autor

Kupilem ostatnio 215/35 oponki jutro sesja to cos wrzuce swierzego ;)

Opublikowano
Kupilem ostatnio 215/35 oponki jutro sesja to cos wrzuce swierzego ;)

czeeeekam :kox:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Nie bylo sesji bo kumpla nie bylo na spocie wiec cyklem cos na szybko sam ;)

59cm od ziemi do nadkola ale jeszcze mozna sporo zejsc :naughty:

p1020107x.jpg p1020108y.jpg

p1020109j.jpg p1020110i.jpg

p1020111i.jpg

I srodek

p1020113p.jpg p1020114n.jpg

---------- Post dopisany 08-10-2012 at 13:01 ---------- Poprzedni post napisany 23-09-2012 at 17:56 ----------

skrzynia mi sie wysrala wlanczam bieg ale niechce jechac jak podnioslem cale auto to kola sie kreca wiec pewnie jakies tryby poszly ...

w sobote ja wyciaglem i musze zawiezc gdzies do regeneracji jakies warsztaty polecacie ??

---------- Post dopisany 19-10-2012 at 19:16 ---------- Poprzedni post napisany 08-10-2012 at 13:01 ----------

Skrzynia i dyfer wyciagniety i wymyty ;)

20121019112.jpg

20121019113.jpg

20121019111.jpg

---------- Post dopisany 28-10-2012 at 09:52 ---------- Poprzedni post napisany 19-10-2012 at 19:16 ----------

Dyfer rozebrany w srodku wszystko ok ...

Zalozone nowe zimeringi i nowy olej zalany ...

a skrzynia bedzie na czesci bo mechanizm roznicowy sie posypal i szukam 2 skrzyni ....

Teraz bedzie dlugi weekend to rozbieram tyl czyszcze zakladam na nowo i podloge bede konserwowal na zime bo sa przetarcia od gleby ....

Opublikowano

niezły avancik:) powiedz jak zrobic takie czarne lampy? tzn srodki lamp":D pozdro

Opublikowano
niezły avancik:) powiedz jak zrobic takie czarne lampy? tzn srodki lamp":D pozdro

Odwiedź dział warsztat !

http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/b5-all-rezanie-bixenonu-169059/

albo jak nie chce Ci się czytać:

dzieki adrian:)

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Male odswierzenie tematu ...

Niedlugo kolejna porcja fotek tylko znajde troche wiecej czasu ;)

p1020517l.jpg

p1020518w.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.