Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB]"A4 avant na CLS" Strona 15...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To byla tylko przymiarka :cool1:

narazie kupilem sobie carlssony 18" 8.5j zime bede na nich latał....

18" 8,5j na zime? :shocked: ja na takich w sezonie latam :decayed:

Poka poka te clarlssony :)

Opublikowano
  • Autor

Pokaze niedługo jak pomaluje bo sa do malowania ...[br]Dopisany: 28 Październik 2011, 13:49_________________________________________________

dzieki świr za ta fotke na mercach, bo myślałem o nich, ale juz wiem że nie chce :decayed:

Kurde powiem ci ze ze na fotach szału nie robi ale na zywo widzialy mi sie !!!

troche za szerokie opony byly i auto piało ale jak by tak załozyc 215 przód 225 tył polozyc maszyne nizej troche kata zrobic to by był konkret :naughty:

Na lato morze ci pokaze :tongue4:[br]Dopisany: 28 Październik 2011, 12:58_________________________________________________Wkoncu znalazłem troche czasu byłem chory wiec wolne od pracy to podziałałem przy felgach ;)

p1000988ie.th.jpg p1000989t.th.jpg

Kupione oponki

p1000986q.th.jpg p1000987r.th.jpg

No i drzwi lifty zakupiłem odrazu doły wypiaskowałem bo troche je ruda bierze wiec trzeba zabezpieczyc...

p1000985f.th.jpg p1000984m.th.jpg

No i auto sie tak aktualnie nie prezentuje na stalowkach :killer:

p1000990wq.th.jpg p1000983a.th.jpg p1000982w.th.jpg

Opublikowano

A pisałeś, że lifta żadnego nie będzie :naughty::decayed:

Opublikowano
  • Autor

TO było dawno :polew:

Opublikowano

jeszcze błotniki, maske i klape i masz polifta z zewnątrz :kox:

Opublikowano
  • Autor

kurde dałem d*py troche bo błotniki kupowalem igły i maske wszystko od przed lifta :/ [br]Dopisany: 08 Listopad 2011, 11:01_________________________________________________Setup Zimowy ;)

p1000995k.th.jpg p1000996p.th.jpg

Opublikowano
:good: podoba mi się ta felga
Opublikowano

zdrooooowy setup :decayed:[br]Dopisany: 08 Listopad 2011, 23:32_________________________________________________już masz jakieś plany co do koła na przyszły sezon? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Zalezy jaka kasa bede dysponował :naughty:

Swapa musze przełozyc na pozniejszy termin a puki co 150 KM mi nie wystarcza chce zrobic narazie z 200KM wiec z felga szału nie bedzie morze

http://allegro.pl/chrom-asa-bbs-18-5x112-8-9cali-i1907063728.html

Opublikowano

Zalezy jaka kasa bede dysponował :naughty:

Swapa musze przełozyc na pozniejszy termin a puki co 150 KM mi nie wystarcza chce zrobic narazie z 200KM wiec z felga szału nie bedzie morze

http://allegro.pl/chrom-asa-bbs-18-5x112-8-9cali-i1907063728.html

idąc w ten deseń osobiście bardzo podobają mi się BBS LM:

http://stores.502motorsports.com/catalog/bbs_lm_ci3_l%2017%2018%2019%2020.jpg

dodatkowo w jakiś "j**nięty" kolor :decayed:

http://www.freshfix.net/wp-content/uploads/2011/04/image-93.jpg

:decayed: :decayed: :decayed:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

p1010012ot.jpg

p1010011m.jpg

p1010010ng.jpg

Pękł tłok i musiałem wyciagnac konia :/

Opublikowano

bedzie v8 szybciej niz myslales pewnie :P

właśnie :evil:
Opublikowano

fajne drzwi :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Kurde na V8 to mi braknie kasy a potrzebuje czyms jezdzic jeszcze .....

no i dostepnosc kola zamachowego do manuala v8 :cool1:

krycha wypiaskowałem spody pod listwami i nie mam weny sie za nie wziasci i przygotowac pod malowanie ...

Opublikowano

Kurde na V8 to mi braknie kasy a potrzebuje czyms jezdzic jeszcze .....

no i dostepnosc kola zamachowego do manuala v8 :cool1:

krycha wypiaskowałem spody pod listwami i nie mam weny sie za nie wziasci i przygotowac pod malowanie ...

szkoda, V8 w b5 to byoby to :naughty:
Opublikowano
  • Autor

Spokojnie bedzie kiedys napewno ten silnik w tym aucie zakochałem sie w dzwieku v8 :cool1:

Tylko narazie fundusze nie pozwalaja a mam prace sezonowa ze tylko w pare miesiecy w roku idzie zarobic i odłozyc duza kase...

Opublikowano

i co teraz chcesz robić z tej motorowni 200PS a potem swap na v8?? lepiej od razu odłóż kasę i rób swap :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.