Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB]"A4 avant na CLS" Strona 15...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

gromadzisz już jakieś graty na swapa? :cool1:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Narazie nic nie kupuje po nowym roku dopiero teraz roczek musze małej zrobic i pare wydatkow jeszcze jest wiec wszytko w przyszlym roku ;) [br]Dopisany: 02 Październik 2011, 13:41_________________________________________________Mału zakup Dzisiaj zamontowałem :)

18102011114.th.jpg

18102011115.th.jpg[br]Dopisany: 18 Październik 2011, 13:45_________________________________________________Troche słabe fotki bo tylko telefonem robione....

Kiedys znajde czas i jakis fotograf bedzie go mial to pyknie cos lepszego ;)

Mialem obszyc ten podłokietnik ale narazie zle nie jest wiec teraz sie biore za tylnie zawieszenie gumy itd ;)

A na wiosne wpadna Drzwi od polifta musze je tylko pomalowac :cool:

I jeszcze wybras sie musze do serwisu po listwy dolne ;)

Opublikowano

Wszystko fajne, fotele super tylko to drewno z konsoli to pasuje jak .... :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

Bede to obklejał tylko jeszcze nie wiem jak :cool1:[br]Dopisany: 21 Październik 2011, 17:16_________________________________________________Jeszcze wlecial dzisiaj taki mały gadzecik ;)

24102011129.th.jpg

Opublikowano

mogę użyć Twojego zdjęcia do bannera na górze forum? :naughty:

swir.jpg

Opublikowano
  • Autor

Morzesz ;)

Opublikowano

Koło lakier wnętrze gleba.. wszystko pięknie. :>

Opublikowano

Narazie nic nie kupuje po nowym roku dopiero teraz roczek musze małej zrobic i pare wydatkow jeszcze jest wiec wszytko w przyszlym roku ;) [br]Dopisany: 02 Październik 2011, 13:41_________________________________________________Mału zakup Dzisiaj zamontowałem :)

18102011114.th.jpg

18102011115.th.jpg[br]Dopisany: 18 Październik 2011, 13:45_________________________________________________Troche słabe fotki bo tylko telefonem robione....

Kiedys znajde czas i jakis fotograf bedzie go mial to pyknie cos lepszego ;)

Mialem obszyc ten podłokietnik ale narazie zle nie jest wiec teraz sie biore za tylnie zawieszenie gumy itd ;)

A na wiosne wpadna Drzwi od polifta musze je tylko pomalowac :cool:

I jeszcze wybras sie musze do serwisu po listwy dolne ;)

Jak rozwiązałeś problem z zamontowaniem tylnych rączek i uchwytów na siatkę? Na sztukę czy funkcjonalnie?

Opublikowano
  • Autor

Jeszcze nie rozwiazalem :naughty:

Niem mialem juz czasu tego grzebac mam kilka pomysłow musze jeszcze pomyslec :cool1:[br]Dopisany: 25 Październik 2011, 20:01_________________________________________________Bedzie cos z tego ??

27102011144.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Opublikowano

poprzednie zdecydowanie lepsze :cool1:

Opublikowano

Jeszcze nie rozwiazalem :naughty:

Niem mialem juz czasu tego grzebac mam kilka pomysłow musze jeszcze pomyslec :cool1:[br]Dopisany: 25 Październik 2011, 20:01_________________________________________________Bedzie cos z tego ??

27102011144.jpg

Uploaded with ImageShack.us

wyglada jak zwykla B5 na poprzednich duzo lepiej

Opublikowano

Szału ni ma poprzednie o niebo lepsze :wink4:

Opublikowano

straszne jakieś parcie ostatnio jest na merce :kwasny: czyżby audi miało mało oemów :mysli:

Opublikowano

Do srebrnego avanta słabe :thumbdown:

Opublikowano

koło nie jest złe , pasuje do mnie na biało je sieknąć i jest kox :decayed: , na tamtym był szauuu :banan3: :banan3:

Opublikowano

215/35 + może białe i będzie okej :)

Opublikowano
  • Autor

To byla tylko przymiarka :cool1:

narazie kupilem sobie carlssony 18" 8.5j zime bede na nich latał....

Opublikowano

To byla tylko przymiarka :cool1:

narazie kupilem sobie carlssony 18" 8.5j zime bede na nich latał....

a jaki powod sprzedania 19??

Opublikowano
  • Autor

znudziły mi sie :)

Opublikowano

dzieki świr za ta fotke na mercach, bo myślałem o nich, ale juz wiem że nie chce :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.