Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB]"A4 avant na CLS" Strona 15...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

p3130356.th.jpg p3130357.th.jpg p3130359.th.jpg p3130361.th.jpg p3130364.th.jpg p3130366.th.jpg p3130367.th.jpg p3130368.th.jpg p3130369.th.jpg p3130373.th.jpg

Jednak jesteś świr :naughty::kox::good:

Opublikowano
  • Autor

Szukam opon 205/35 chce je naciagnac na przód zobaczymy czy da rade :naughty:

a 215/35 wrzuce na tył

Opublikowano

jestem tego samego zdania fela pasuje bardzo dobrze do zderzaka esy i wg do auta ... powodzenia w modach

Opublikowano

dojebana fura, takie auta mają być w battalionie :decayed:

Opublikowano

wyczesany wózek na maxa :good: Progi z S4 i bedzie lala :decayed:

Opublikowano

moze sie wymienimy za 15 cali? :decayed:

jak dla mnie lux kola :good:

Opublikowano

felga kozak..... jeszcze tylko progi s4 i bedzie :good:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

jaka farba malowałeś lampki? :wink4: no jaa jebie sa piękne :rolleyes:

Opublikowano

koła ładne ale mi bardziej w srebrze się podobały :gwizdanie: no i z tyłu musi ładnie przycierać :kwasny:

Szukam opon 205/35 chce je naciagnac na przód zobaczymy czy da rade :naughty:

a 215/35 wrzuce na tył

z tego co wiem to opony niedostępne w Polsce więc nie będzie łatwo ich znaleźć :wink4:

Opublikowano

koła ładne ale mi bardziej w srebrze się podobały :gwizdanie: no i z tyłu musi ładnie przycierać :kwasny:

Szukam opon 205/35 chce je naciagnac na przód zobaczymy czy da rade :naughty:

a 215/35 wrzuce na tył

z tego co wiem to opony niedostępne w Polsce więc nie będzie łatwo ich znaleźć :wink4:

do wyboru do koloru http://ssl.delti.com/cgi-bin/rshop.pl?details=Ordern&cart_id=71492557.132.21584&typ=R-106002&ranzahl=4&Breite=215&Quer=35&Felge=19&weiter=0&kategorie=6&Ang_pro_Seite=15&Transport=P&dsco=132&sowigan=So

Opublikowano

halo swir czym malowales lampy?

Opublikowano

moim zdaniem ta fela w tym kolorze w tej budzie robi mega robote!! :slina: Jak dla mnie fura na wypasie :kox: pozdroo

Opublikowano
  • Autor

koła ładne ale mi bardziej w srebrze się podobały :gwizdanie: no i z tyłu musi ładnie przycierać :kwasny:

Szukam opon 205/35 chce je naciagnac na przód zobaczymy czy da rade :naughty:

a 215/35 wrzuce na tył

z tego co wiem to opony niedostępne w Polsce więc nie będzie łatwo ich znaleźć :wink4:

do wyboru do koloru http://ssl.delti.com/cgi-bin/rshop.pl?details=Ordern&cart_id=71492557.132.21584&typ=R-106002&ranzahl=4&Breite=215&Quer=35&Felge=19&weiter=0&kategorie=6&Ang_pro_Seite=15&Transport=P&dsco=132&sowigan=So

Dokładnie chce kupic 4szt ale musze jeszcze troche poczekac i kase odlozyc ;)

halo swir czym malowales lampy?

Czarny mat ;)

Opublikowano

koła ładne ale mi bardziej w srebrze się podobały :gwizdanie: no i z tyłu musi ładnie przycierać :kwasny:

Szukam opon 205/35 chce je naciagnac na przód zobaczymy czy da rade :naughty:

a 215/35 wrzuce na tył

z tego co wiem to opony niedostępne w Polsce więc nie będzie łatwo ich znaleźć :wink4:

do wyboru do koloru http://ssl.delti.com/cgi-bin/rshop.pl?details=Ordern&cart_id=71492557.132.21584&typ=R-106002&ranzahl=4&Breite=215&Quer=35&Felge=19&weiter=0&kategorie=6&Ang_pro_Seite=15&Transport=P&dsco=132&sowigan=So

no jakoś nie bardzo widzę tam 205/35 R19 :cool1: możesz pokazać konkretną aukcję :?:

Opublikowano

autko miazga. no i ta fela. miodzio

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

swir, ja Ci powiem tylko tyle, że jesteś pozytywnie popierdolony... :shocked: :shocked: :shocked:

Opublikowano
  • Autor

Nie niechce :>

Auto dostało dzisiaj nagrode zajeło III miejsce na najładniejsze auto zlotu

Opublikowano

Nie niechce :>

Auto dostało dzisiaj nagrode zajeło III miejsce na najładniejsze auto zlotu

gratki, pochwal sie pucharkiem :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.