Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB]"A4 avant na CLS" Strona 15...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ładnie obszyte fotki, ile CIę wyszła taka przyjemność :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

1100zł :naughty:

Opublikowano

to jest sama robota, czy z materiałem?

Opublikowano

no naprawdę nieźle :good: :good:

Opublikowano
  • Autor

slepy poszło PW

Jeszcze beda słupki i podsufitka ale to za jakis czas ;)

Opublikowano

no i kierkę obszyj :naughty:

Opublikowano
  • Autor

tez bedzie zapomnialem napisac

Opublikowano

tez bedzie zapomnialem napisac

:thumbup:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Jednak wpadły polifty nic ciekawego nie znalazłem a z ringami nie chciałem

W jakis wolny dzien rozkleje je i naiktóre elementy pomaluje na czarno

sam0576.th.jpg

sam0577p.th.jpg

sam0580a.th.jpg

sam0581l.th.jpg

[br]Dopisany: 28 Październik 2010, 16:58_________________________________________________Wczoraj wpadl mi w rece zderzak od s4 juz jest u lakiernika i po swietach bedzie montaz

tylniego narazie nie bedzie i nie wiem czy malowac dokladke w kolor i listwy boczne tez w kolor

Opublikowano

Proste że malować, w srebrnym aucie przedni zderzak S4 a reszta zwykła z d*py wygląda, taki na siłe :gwizdanie:

Opublikowano

bardzo fajna furmanka, a plany też idą szybko i na wielki + :good:

Opublikowano
:good: dobra koza będzie :wink4: oby tak dalej :wink4:
Opublikowano
  • Autor

Proste że malować, w srebrnym aucie przedni zderzak S4 a reszta zwykła z d*py wygląda, taki na siłe :gwizdanie:

No tak tylko czy mi sie oplaca jak do wiosny planuje załozyc od esy ..

Kupil bym szybciej ale dzisiaj mam weselicho troche wydatkow było i mody troche zwolniły...

Opublikowano

Proste że malować, w srebrnym aucie przedni zderzak S4 a reszta zwykła z d*py wygląda, taki na siłe :gwizdanie:

No tak tylko czy mi sie oplaca jak do wiosny planuje załozyc od esy ..

Kupil bym szybciej ale dzisiaj mam weselicho troche wydatkow było i mody troche zwolniły...

a skoro kompletujesz całe body to inna sprawa ale jak byś jednak został przy samym zderzaku to reszte maluj :good:

Opublikowano
  • Autor

listwy napewno pomaluje grill zostaje ten co jest

Zastanawiam sie tylko nad tylnim zderzakiem czy pomalowac dokładke czy włozyc od esy wszystko teraz zalezy od funduszy ....[br]Dopisany: 25 Grudzień 2010, 12:48_________________________________________________No i kupiłem tylni zderzak do kompletu dzisiaj ... [br]Dopisany: 28 Grudzień 2010, 19:36_________________________________________________pomodziłem lampy dzisiaj

Przed

zdjcie0130v.th.jpg

zdjcie0131i.th.jpg

Po

zdjcie0134.th.jpg

Opublikowano

Po

zdjcie0134.th.jpg

ładna robota, ale za malo pomalowane...

Opublikowano
  • Autor

Nie chcialem zeby bylo za ciemno ;)

Opublikowano

Nie chcialem zeby bylo za ciemno ;)

aha...

Opublikowano
  • Autor

Takie zdjecia z tel jak bedzie mniej wiecej wygladac przod

zdjcie0149.th.jpgzdjcie0151a.th.jpg

zdjcie0148r.th.jpg zdjcie0150zp.th.jpg

Jeszcze nie doszła do mnie prawa kratka i tylni zderzak.....

Opublikowano

to sie nazywa pasja!

brawo!

no i widze, ze Kolega niedaleko mojego rodzinnego miasteczka mieszka (Milicz)

pozdrawiam :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.