Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zachodniopomorskie pogaduchy


spiidy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Szukam sprawdzonego i niedrogiego warsztatu, znającego się na Audi :) Mam do zrobienia hamulce (ciągle jest coś nie tak) oraz przednie prawe zawieszenie (stuki).

a może problem tkwi w tarczach bo są pogięte :mysli: a co do zawieszki to prawdopodobnie wahacze także jak nie gumy czy coś w tym stylu to cały komplet podlega wymianie.... :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek kawał porządnego dwukołowca:) kuuuurde Pany jazda wpisywać sie na liste do Ińska:) kolejny fajny spocik sie szykuje:) tym razem zagranmy w piłe w wodzie:) heheheh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest ktoś, kto ma ładne felgi 15" (mogą być bez opon, mam nowe) i chciałby zamienić się na 16" z oponami na max. jeden sezon? Krąży mi taki pomysł po głowie, aby pozbyć się 16" i założyć 15".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do stuków to też takie coś miałem to jak robiłem przeklad to powiedział że mam łącznik stabilizatora do wymiany i wymieniłem obydwa i stuków niema a warsztatu niestety nie mogę polecić bo mi koleś wszytko robi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Winowajcą okazała się być końcówka drążka. Tym razem zainwestowałem w Lemfordera, zobaczymy, jak długo wytrzyma. Poprzednia końcówka wytrzymała pół roku.

A hamulce już sprawne, wystarczyło jeszcze trochę docisnąć czujniki ABS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noooooo i jak tam lista aktualna na spota do Ińska???? lecimy czy nie lecimy ??:)Tzn. ja tak czy siak z moim terrorystą polecę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super Dawido witamy Dobrą :) moje klimaty heheheh więc mamy kolejnego zawodnika :) dopisuję cię do listy :)

1. Maciej8891 ( jednośladem )

2. Martinez1980 with terrorist Kate like always

3. Cysiu with Asia

4. Sara ( moja audina )

5. Majkel ( również jednośladem )

6. kazikboy

7. Bert

8. Spiidy

9. Aruzzz

10. Cor72z

11. Dawidoff32

12. piatek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, potrzebuję namiary na dobrego elektryka, który byłby w stanie wymontować alternator, stwierdzić, co jest do wymiany, wymienić od ręki i na dodatek niewiele skasować :) Zostawienie samochodu na dwa dni odpada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuje to Martinez chyba ma namiary na kogoś dobrego bo mówił ze mu ładnie wszystko poskładał więc zapytaj Martineza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cysiu widzialem!extra. mateos wez nr tel. od macka albo galca i napisz mam goscia-fachowca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...