Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zachodniopomorskie pogaduchy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

panowie narazie jest spot niedzielny planowy to nic nieorganizujcie w ten week bo polowa wpadnie tam a polowa tu :wallbash: ale w nastepny week mozna cos zorganizowac wiekszego :) tylko ze proponuje o tym gadac od niedzielnego spotu a nie wczesniej zeby nienamieszac :wink4:

ps. http://img818.imageshack.us/img818/267/bmwm.jpg fajnie jak ktos jest szczery :decayed:

  • Odpowiedzi 2,5 tys.
  • Wyświetleń 175,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam

Dobre to ogłoszenie :polew:

Opublikowano

szczrosc do bulu ale z prawdziwym przekazem do dennych handlarzy ;)

Opublikowano

no i lokalne auto :naughty:

Opublikowano

Panowie znacie Porządnego lakiernika w Szczecinie ??? Proszę o pomoc... Rok temu malowałem dokładkę i maskę w:

Q-Service AUTO-JAN - Szczecin

Ulica: Wszystkich Świętych 37

71-457, Szczecin

Ostatnio schodzi mi lakier ... oraz miejscowo klar...

To są jaja jakieś zapłaciłem 500zł za element... grrr ;( to jakiś cyrk....Ku.... :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

musi byc tani czy ma byc dobry ? bo zawsze jak ktos pyta o lakiernika to pisze ze taniego i dobrego dlatego pytam :wink4:

Opublikowano

Wiesz co ja polecam Auto Styl w świętym dwa lata temu malowałem u nich lotkę i jakieś tam drobne zaprawki i elegancko do dzisiaj się wszystko trzyma kasowali coś koło 300 za element. Wiem że potem Aruzz u nich też malował zderzak i dokładkę i był mega zadowolony jak coś to się go jeszcze podpytaj po ile obecnie kasują a co jest lepsze to był jakieś półtora roku po mnie i gość mnie pamiętał i coś tam mówił że kolejne auto klubowe i takie tam :> Jak pojedziesz 3 autem z klubu to możesz się o jakąś zniżkę bić :decayed: Na pewno co mogę sam powiedzieć to rewelacyjne podejście do klienta pełna kultura i profeska.

Opublikowano

Nie musi być tani ale ma być dobry :> Galec świętym??? gdzie to jest???

Opublikowano

to jest dosłownie zaraz za Stargardem jak walisz na Bydgoszcz

http://auto-styl.com.pl/o_nas.php

tu masz ich stronkę

Opublikowano

jak dla mnie rewelacyjny pomysł bo już tylu idiotów jest co nie potrafi zaparkować że może to coś ich nauczy :polew:

Opublikowano

bardzo dobrze malują - DG Auto Gąsiorowski-ul.Hryniewieckiego Stanisława 1.- znam ludzi i mogę ich polecić z czystym sumieniem. a auto jan zmienia ludzi jak rękawiczki.

Opublikowano

Cor pamietaj o gadżetach dla mnie by sprawdzic :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

:shocked:WYPAS!

Dobra robota i super efekt :good:

Jeżeli kolega jest fanem motocykli to na pewno ucieszy się z takiego prezentu.

Opublikowano

dziekooofka :) własnie po tym kupił moto :D bo kocha moto tak samo jak ja :) i jest te klubowiczem A4 :)

Opublikowano

Nie chwalę gadzino tylko Cortezowi obiecałem że mu pokażę jak to wyszło :P[br]Dopisany: 14 Luty 2011, 17:44_________________________________________________boooooooooshe jaka tu cisza!!!!!!!! :shocked: :shocked: :slina: :slina: :thumbdown: :thumbdown:

Opublikowano

ja się nie odzywam bo za tydzień poligon :/

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.