Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Taka nowa granatowo kolorowa~ 40/40


maja-m

Rekomendowane odpowiedzi

Tak założyłem ładnie mruczy uzyskałem to co chciałem ale jak narazie nic w aucie się nie rusza, bo natchnęła mnie nowa pasja nic ostrego ale jezdzi jak narazie mam za małe zarobki żeby szaleć. A w dodatku ostatnio mandat 400zł ;( :naughty:

zi0xr.jpgbHeS9.jpgzi80S.jpgbHwk9.jpg

jednoślady rule :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawo do jazdy?? :polew: nie martw sie tez nie mam :naughty:

Bardzo mądrze :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawo do jazdy?? :polew: nie martw sie tez nie mam :naughty:

Bardzo mądrze :angry:

zartuje :) jestem w trakcie robienia :rolleyes:

A już myślałem, że jesteś jednym z tych szaleńców na motorze bez prawa jazdy :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nic sie nie poradzi :wink4: co pierwsze moto??

Z taką mocna pierwszy wcześniej jezdziłem crossem 350 ale to sporadycznie bo był kolegi :(.

prawo do jazdy?? :polew: nie martw sie tez nie mam :naughty:

Bardzo mądrze :angry:

zartuje :) jestem w trakcie robienia :rolleyes:

A już myślałem, że jesteś jednym z tych szaleńców na motorze bez prawa jazdy :cool1:

Ja jeżdżę bo to jest super sprawa i tak więcej poruszam się autem, a co do prawka to będzie gdy będę miał tyle lat co potrzeba :decayed: Na drodze i tak jest więcej świrów którzy nie maja pojęcia ani o prowadzeniu auta ani motoru, o rowerach nie wspomnę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę tego komentować. Możesz narobić problemów komuś i sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę tego komentować. Możesz narobić problemów komuś i sobie.

i to bardzo dużych :wallbash:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak założyłem ładnie mruczy uzyskałem to co chciałem ale jak narazie nic w aucie się nie rusza, bo natchnęła mnie nowa pasja nic ostrego ale jezdzi jak narazie mam za małe zarobki żeby szaleć. A w dodatku ostatnio mandat 400zł ;( :naughty:

zi0xr.jpgbHeS9.jpgzi80S.jpgbHwk9.jpg

Witaj w klubie Sradowcow :good: 750 czy 600? :decayed: z tego co widze to chyba 750 :decayed:

:hi: 600, co prawda nie jest to najnowsza piękność ale motor kupiony za dobre pieniądze lepszego się nie opłacało bo jeżdżę nim tylko w niektórych rejonach ponieważ nie posiadam do niego 1 rzeczy :przebiegly: ale nie będe się o tym rozpisywał bo nie ma się czym chwialić.

Jak wcześniej zaznaczałem nie ma się czym chwalić to wy poruszyliście ten temat :cool1:

Nie będę tego komentować. Możesz narobić problemów komuś i sobie.

Nie trzeba było zmieniać posta :wink4: ( taka osoba nie była by życzliwa), a co do problemów nie jeżdżę jak wariat wiec nie na robię ( moża powiedzieć że nawet przepisowo od czasu do czasu gdy jest wieksza prosta to się troche depnie ale to chyba każdemu się zdarza) a co do motoru jest używany tylko na budowanej za moim domem obwodnicy tam nikt nie jezdzi :no:[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2010, 12:26_________________________________________________

Nie będę tego komentować. Możesz narobić problemów komuś i sobie.

i to bardzo dużych :wallbash:

Zdaje sobie z tego sprawę więc szanuje innych jak i siebie, ale nie będę się powtarzał że nie jeżdżę Bóg wie jak. To że ktoś jest młodszy i ma np 20 lat nie znaczy że musi być :evil: ponieważ nie uwieżę że wy jesteście cacy i robicie wszystko zgodnie z prawem :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie uwieżę że wy jesteście cacy i robicie wszystko zgodnie z prawem :no:

Inni robią źle to ja też mogę :gwizdanie:

Kupiłem sobie motor, nie mam prawka ale będę jeździć tylko po bocznej drodze za domem. Chyba sam w to nie wierzysz.

Poczytaj jakie są kary i następstwa jazdy motorem bez prawa jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie uwieżę że wy jesteście cacy i robicie wszystko zgodnie z prawem :no:

Inni robią źle to ja też mogę :gwizdanie:

Kupiłem sobie motor, nie mam prawka ale będę jeździć tylko po bocznej drodze za domem. Chyba sam w to nie wierzysz.

Poczytaj jakie są kary i następstwa jazdy motorem bez prawa jazdy.

Boczna droga to obwodnica wiesz co to takiego? czy ja wierze chyba nie musze bo wiem jak jest naprawdę, jeżeli ty nie wierzysz to już trudno. Uważam że ta rozmowa nie ma żadnego celu i chyba powinna się zakończy bo niektóre osoby widzą tylko innych a na siebie nie potrafią popatrzeć pozatym to dział moja A4 michu93 zadał mi pytanie odpisałem i nie oczekiwałem że ktoś sie będzie mógł aż tak przyczepić jeżeli Ci to ulży choć wątpie bo widze że nie liczysz się ze zdaniem innych (moim) to motor jest może używany raz na tydzien :mysli: bo ciężko pracuje opłacam stancje a Państwo u których mieszkam nie maja żadnych zastrzeżeń. Życie jest różne do paki powinno się wsadzać prawdziwych kryminalistów i przestępców a nie ludzi którzy maja swoje pasje :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie uwieżę że wy jesteście cacy i robicie wszystko zgodnie z prawem :no:

Inni robią źle to ja też mogę :gwizdanie:

Kupiłem sobie motor, nie mam prawka ale będę jeździć tylko po bocznej drodze za domem. Chyba sam w to nie wierzysz.

Poczytaj jakie są kary i następstwa jazdy motorem bez prawa jazdy.

Boczna droga to obwodnica wiesz co to takiego? czy ja wierze chyba nie musze bo wiem jak jest naprawdę, jeżeli ty nie wierzysz to już trudno. Uważam że ta rozmowa nie ma żadnego celu i chyba powinna się zakończy bo niektóre osoby widzą tylko innych a na siebie nie potrafią popatrzeć pozatym to dział moja A4 michu93 zadał mi pytanie odpisałem i nie oczekiwałem że ktoś sie będzie mógł aż tak przyczepić jeżeli Ci to ulży choć wątpie bo widze że nie liczysz się ze zdaniem innych (moim) to motor jest może używany raz na tydzien :mysli: bo ciężko pracuje opłacam stancje a Państwo u których mieszkam nie maja żadnych zastrzeżeń. Życie jest różne do paki powinno się wsadzać prawdziwych kryminalistów i przestępców a nie ludzi którzy maja swoje pasje :no:

Jeździj sobie gdzie chcesz. Boczna droga to boczna droga a obwodnica to obwodnica.

Tylko zobaczymy jak ktoś Ci zajedzie drogę albo Ty spowodujesz kolizję. Ciekawe czy wtedy też będziesz taki mądry jak za szkody będziesz płacił z własnej kieszeni albo wypłacał komuś rentę do końca życia.

Ja nie atakuję Twojej osoby tylko Twoje bezmyślne zachowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inni robią źle to ja też mogę :gwizdanie:

Jak dla mnie bezmysle zachowanie to musi być chyba twoje, też zabijasz, podpalasz i gwałcisz :blink:

A tak na poważnie rozumiem Ciebie i OK ale ty zrozum tez również mnie narazie sie nim bawie i tyle nie jeżdżę nim po mieście i nikomu krzywda się nie stanie. Uważam tą debatę za zamkniętą :drinks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inni robią źle to ja też mogę :gwizdanie:

Jak dla mnie bezmysle zachowanie to musi być chyba twoje, też zabijasz, podpalasz i gwałcisz :blink:

A tak na poważnie rozumiem Ciebie i OK ale ty zrozum tez również mnie narazie sie nim bawie i tyle nie jeżdżę nim po mieście i nikomu krzywda się nie stanie. Uważam tą debatę za zamkniętą :drinks:

Ja też Cię rozumiem. Po prostu nie mogłem nie powiedzieć, że tak się nie powinno robić. Tym bardziej jeśli znam konsekwencje.

Osobiście nic do Ciebie nie mam bo przecież Cię nie znam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem z jakimi lampami bedzie dobrze wyglądała... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...