Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] Problem z rannym odpaleniem


sebo1607

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z firmowym samochodem, :wallbash: jest to VW t5 silnik 1.9 tdi AXC 2003r polega on na tym,że jak rano próbuje go odpalić to coś jest nie tak. normalnie podgrzewam świeczki kontrolka gaśnie,przekręcam kluczyk i kręci ale nie pali,dopiero po dodaniu gazu odpala,gaz musze przytrzymać jeszcze z 3s i wtedy mogę puścić,dodam że trzyma wtedy ok 800 obr/min tak jakby nie było ssania,podłączyłem pod kopa a tu zero błędów,pytanie do was co to może być???? :confused4:

wymieniane było ostatnio: rozrząd,olej,filtry

mechanik coś jeszcze mówił o jakimś zaworku w filtrze że może być walniety i puszcza paliwo ale nie jest pewien

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vag nie wskaże Ci uszkodzonych swiec nie sa monitorowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego w dieslu nie ma ssania :gwizdanie:.

ja stawiam na świece żarowe lub filtr paliwa.

A czy jak odpalisz to kopci?[br]Dopisany: 10 Luty 2010, 22:29_________________________________________________Po odpaleniu w zależności ad temp może przekroczyć nawet 1000rpm ale nie za każdym razem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy kopci o 5 rano jest ciemno i nie zastanawiałem sie nad tym,moge jutro sprawdzic a sugerujesz coś?[br]Dopisany: 10 Luty 2010, 22:45_________________________________________________a ztym cofaniem to da rade wymienić tylko zaworek czy czały filtr?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy kopci o 5 rano jest ciemno i nie zastanawiałem sie nad tym,moge jutro sprawdzic a sugerujesz coś?[br]Dopisany: 10 Luty 2010, 22:45_________________________________________________a ztym cofaniem to da rade wymienić tylko zaworek czy czały filtr?

jeżeli dostaje ci się powietrze do paliwa - mikroskopijna nieszczelność niewpływająca na jazdę - to z rury powinien lecieć biało niebieski dym.

________________

Nie wiem jak to dokładnie wygląda w tym silniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...