Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5]Opinie na temat silnika 2.8 V6 w B5


Peres

Rekomendowane odpowiedzi

Znajomy chce kupić B5 w wym silniku 193 konnym w :quattro:, jakie są opinie na temat tego silnika, ile pali jak z awaryjnością, i jak z tolerancja tego silnika na gaz, bo on nie ukrywa ze jerzeli to auto będzie b. dużo palić, to je zagazuje, ale pierwotne założenie że to ma być czysta PB, to nie będzie auto na jakieś długie trasy ponieważ żona jeździ paskiem b5 AFN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brat ma w Passacie B5 2.8V6 4Motion, wstawił gaz Landi Renzo. Silniczek bezawaryjny, na gazie tylko mruczy - żadnych problemów.

Jak znajomy chce to niech zagada GG 2519764.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy spokojnej płynnej jeździe 11-10 w mieście, na trasie 9, ale jak przyciśniesz to 14 spokojnie łyka zależy od stylu jazdy :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. W 15 l to spokojnie się zmieści, chyba, że non stop but będzie. Mój przy dynamicznej jeździe pali w trasie13-14, w mieście 15-17 gazu, oczywiście 25 litrów też spali jak sie będzie chciało. Silnik jest raczej mało awaryjny, u mnie tylko uszczelki pod pokrywą zaworów wymieniałem, gorzej z pozostałymi podzespołami, ale to moja wina bo kupiłem po "okazyjnej" cenie i teraz walcze z nim. Z częstych usterek to: pada sterownik ABS, w/w uszczelki, i łańcuch napinacza hałasuje ( chodzi jak diesel) po wymianie rozrządu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

silniczek swietny jak sie dba to i posluzy :hi:a spalani tak jak koledzy pisza nie jest tak tragicznie :cool1:no i poszalec w zime mozna niezle :tongue4:Ile kolega chce wydac na zakup takiego auta :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpisując w wyszukiwarke "2,8 V6" wyrzuca wiele info na temat tego silnika-trzeba szukać Panowie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...