Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Problem z rozrusznikiem, zwarcie na ukladzie nie startuje prośba o pomoc


kuzia1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie słuchajcie prosiłbym o pomoc mam problem z uruchomieniem autka, autko stanęło na miescie po normalnej jeździe. Sytuacja wygląda tak, ze w momencie przekręcenia kluczyka w pozycje start słychać PSTRYK i zaczynają przygasać kontrolki i zaczynają wszystkie migac....włącza sie tez wykrzyknik, po wyłączeniu kluczyka i odczekaniu chwili sytuacja wraca do normy wszystko pracuje iiiii znow przekręcę i PSTRYK (prawdopodobnie z przodu z lewej strony) Proszę o pomoc czy ktoś miał podobny problem i jak go najłatwiej załatwić? czyżby to było zwarcie przy rozruszniku, jak to najszybciej ugryźć?? prosiłbym o rady w rozwiązaniu problemu. dodam ze akumulator już sie ładuje Niestety nie mam mozliwosci podlaczenie VAGa autko mam uziemione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

któras spirala mogła nawalic.demontuj i sprawdz.[br]Dopisany: 14 Luty 2010, 20:37_________________________________________________jak dasz rade oczywiście.Jak nie rozbierałeś to zawieź go do fachowca.Mój ojciec miał to samo u siebie z rozrusznikiem tylko ze we fiacie brawa.Rozebrałem i wszystko było na rzut oka ok ale pod sprawdzeniem kiedy podłaczyłęm pod aku nie chodziłem.Wyrzucał ale nie krecił.kupiłem inna urzywke i przełożyłem spirale i jak reka odjał.wyrzuca kreci i to o wiele lepiej.A objawy były takie ze aku rozładowywał i wogóle nie dawał sie naładować.Popatrz u siebie jak on wyglada.sprawdź podstawy.Pozdrawaim:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...