Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Jak wymontować podajnik z telef. w podłokietniku


sebastian1979

Rekomendowane odpowiedzi

wrzuć fotę jak to wygląda bo są różne mocowania, poza tym w B6 uchwyt na telefon zazwyczaj jest przy konsoli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

być może jest to zamontowane jak w B5, mianowicie trzeba go rozkręcić od wewnątrz. Pomacaj w środku podłokietnika i poszukaj małych śrubek, one są pokryte tym flokiem i ich nie widać na pierwszy rzut oka (gdzieś na forum jest jak to zdemontować).

Najlepiej to podjedź we wtorek do Arkadii na spota to popatrzymy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każdy wtorek godzina 19, Arkadia, poziom -2, sektor żółty (obok punktu montażu car-audio) z resztą tu masz wszystkie info :wink4:

http://www.a4-klub.pl/smf/spociki_warszawskiewtorki_g1900_arkadia_poziom_zolty_2-t45.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jka panowie udało się Wam wyjąć ten podajnik? :) Mam ten sam problem i podłokietnik już na stole. Przypuszczam, że te 4 śruby, mocujące mają nakrętki po drugiej stronie. Próbuję wyciągnąć poszycie wewnętrzne, niestety bez skutku mimo że wykręciłem z tyłu dwa wkręty pokryte filcem. Próbuję odciągać i nic...[br]Dopisany: 19 Marzec 2011, 18:17_________________________________________________Nie było łatwo., ale nie poddałem się i wykręciłem ten podajnik.

Dla tych, którzy będą chcieli również wyjąć ten podajnik:

8913ef788de688f5med.jpg

Śruby mają takie mosiężne nakrętki:

8c75f2f0cc988499med.jpg

Niestety nie pozwalają one łatwo wyciągnąć środka z podłokietnika, bo nakrętki sąwtopione w obudowę:

7ad872edddd2f4ddmed.jpg

Śrub z nakrętek nie da się wykręcić, bo okazało się, że są montowane na niebieskim kleju. Niestety, klej do śrub jest mocniejszy niż wtopione w obudowie nakrętki.

Żeby wyjąć środek trzeba było mocno rozszerzyć obudowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...