[B5 AFN] Tryb awaryjny, a przepływomierz

kamiloA4

Dzisiaj podmieniłem N75 i nie wyrzuca trybu awaryjnego... i sam nie wiem co robić, czyścić turbo czy nie..., a może teraz wstawić logi?

wstaw logi, bo aż jest sam ciekaw bo też mam problem z przeładowaniem w jakims tam stopniu ale auto zapierdziela mimo to jak wściekłe a trybu awaryjnego nie ma, to porównam i moze ja sie zdecyduje na podmianke N75

Pojezdzij trochę daj mu w palnik i zobaczmy czy nie będzie wpadał w tryb awaryjny

jeśli chodziło o mnie to codziennie go upalam ostatnio, musze zrobić logi teraz i sprawdzić czy sie czasem cos nie poprawilo :naughty:

te zawory praktycznie nigdy nie padaja w AFN co innego w 1Z.Czysty przypadek,że nie wpada w tryb awaryjny....zrób logi i dostaniesz odpowiedz na swoje pytanie :cool1:

Z logow wyglada na problem z doladowaniem, na pewno nie z przeplywka. Czy mozesz je zrobic porzadnie i od razu caly komplet? Rowniez BS.

Zmieniajac N75 ruszyles tez kabelkologie i przewody, co moglo sie przelozyc :cool1:. Wroc do starego i sprawdz jak bedzie sie sprawował.

Tzn. jak miałem tryb awaryjny to szukałem przyczyny wszędzie i wtedy znalazłem jeden wężyk podciśnieniowy przy N75 który był pęknięty, wtedy zmieniłem go i nic nie pomogło, teraz podejrzewam że przez tą nieszczelność zabrudziło N75 od środka i źle sterował. Dzisiaj zrobiłem ok 150km na drugim zaworku i ani razu nie wpadł w tryb awaryjny. Fakt faktem że auto za dobrze nie śmiga, ale od zawsze tak chodziło, a przepływkę mam dobrą? Co wg. Ciebie znaczy zrobić porządnie logi i co to jest BS. Przepraszam za może głupie pytanie ale te logi co tu wstawiłem to były moje pierwsze logi i inaczej ich robić nie umiem.

BS - Basic Settings, jedna z metod diagnostyki - statyczna, np w grupie 011 Basic Settings diagnozujesz wysterowanie turbiny, logujesz 011BS i w tym momencie kierownice w turbinie będą sie cyklicznie przestawiać

poczytaj sobie tu:

Przeplywke zostaw w spokoju, bo mierzy poprawnie. Tutaj tez jest to pieknie opisane:

poczytaj sobie tu:

obawiam sie , że w jego roczniku może sie nie dać zalogować 011BS co nie znaczy ,że nie ma spróbować :wink4: