Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Granatowy Polifcik

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:a4fan:AUDI A4 1.9 TDI 110ps (AFN) :a4fan:

:gicior:WYPOSAŻENIE :

- 4 AIR-BAG

- 2 elektryczne szyby

- 2 elektryczne lusterka

- Kierownica z S4

- ABS

- climatronic

- regulacja foteli

- regulacja kierownicy

- podłokietnik przedni oraz tylny

- składana tylna kanapa

- drewniane wykończenie wnętrza

- granatowa tapicerka welurowa

:gicior:MODY :

- Podgrzewane lusterka

:gicior:PLANY :

- Doprowadzenie lakieru do porządku (polerka + poprawki)

- Felga Ronal 17'' S4

- Chip

- Pełny FIS

:gicior:FOTO :

Niestety tylko robione telefonem pod koniec wakacji

6990cf3095ee50c9med.jpg188647661eb48ecbmed.jpg6f4a1929ecf67f21med.jpg01add47dd05d1b4emed.jpg

Opublikowano

No na początek to ja bym usunął oznaczenia z klaby "A4" i "1.9TDI" ... no i obowiązkowo ramki klubowe :decayed:... Niby małe mody a cieszą :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Hehe, ja jestem zdania że jak nie byłem nigdy na spocie (#$%#$% praca) to dlaczego mam zakładać klubowe ramki ? Załatwie se wolne, to bede sie bujał na klubowych ^^ A co do oznaczeń to czemu aż tak przeszadzają ? :P

Opublikowano

To ze nie jezdzisz na spoty , nie musi od razu oznaczać ze nie możesz mieć ramek "A4-klub.pl" , nie ma konkretnego przepisu że "ramki te może posiadać osoba tylko jeżdżąca na spoty". A co do oznaczeń , tył samochodu owiele lepiej wygląda, a zresztą to twoja decyzja .

:hi:

Opublikowano

no no ładna sztuka :good:

plany modów też całkiem całkiem :good:

felgę załóż co najmniej 17"

i oczywiście zapraszamy na spoty do Gliwic w wolnym czasie :wink4:

SPOTY ŚLĄSKIE - Piątki - 18.00 - FORUM GLIWICE

Opublikowano
  • Autor

Narazie wybieram się na Katowickie, ale pewno również i was odwiedzę w SG :) A co do felg, to właśnie mam spór z samym sobą czy 16'' czy 17'' ;p

Opublikowano

Narazie wybieram się na Katowickie, ale pewno również i was odwiedzę w SG :) A co do felg, to właśnie mam spór z samym sobą czy 16'' czy 17'' ;p

to przyjedź na spot , będziesz mial wtedy spór z samym sobą czy 17" czy 18" :decayed:

co do auto to z tego co zauważyłem to chyba 4ka jest za wysoko względem A , czy mi sie wydaje ? :mysli:

no i ogólnie fajny seryjny polift :good: dużo nie potrzeba żeby za***iście wyglądał :wink4:

Opublikowano

Narazie wybieram się na Katowickie, ale pewno również i was odwiedzę w SG :) A co do felg, to właśnie mam spór z samym sobą czy 16'' czy 17'' ;p

wsadzaj 17" :)

Opublikowano
  • Autor

Narazie wybieram się na Katowickie, ale pewno również i was odwiedzę w SG :) A co do felg, to właśnie mam spór z samym sobą czy 16'' czy 17'' ;p

to przyjedź na spot , będziesz mial wtedy spór z samym sobą czy 17" czy 18" :decayed:

co do auto to z tego co zauważyłem to chyba 4ka jest za wysoko względem A , czy mi sie wydaje ? :mysli:

no i ogólnie fajny seryjny polift :good: dużo nie potrzeba żeby za***iście wyglądał :wink4:

Ten boczek miał zachaczony (jeszcze widać ślady, jakiś ułom go robił - na wiosne idzie do poprawki i potem na polerke). A co do felgi, to jak byś widział w jakiej okolicy mieszkam to byś se wachał nad 16 ;d

Opublikowano

Bytom Bobrek ? :tongue4:

ładny polift :)

Opublikowano
  • Autor

Bytom Bobrek ? :tongue4:

ładny polift :)

Nieee, koło Reala w Bytomiu. A Ty z jakiej Rudy ? Bo na orzegowie codziennie bywam ;p

Opublikowano

Halemba :) W sumie niedaleko :)

Czyli u Ciebie to już bardziej Radzionków :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Jaki Radzionków, ja nie Cider :P

Ja bardziej ze strony Lasu który sie łączy z Stolarzowicami.

Opublikowano
to przyjedź na spot , będziesz mial wtedy spór z samym sobą czy 17" czy 18" :decayed:

Skąd ja to znam :) Zanim założyłem profil na forum myślałem o 16 :decayed:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

No i są :) RONAL 17'' z S4 :)

Przed:

imag0015m.th.jpg

Po:

imag0016a.th.jpg

Sry że brudne, ale niestety taka aura po świętach, będzie pucowanko, będą lepsze zdjęcia, bo te tylko telefonem :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.