Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Dziwna praca silnika ( filmik)


sebastian1979

Rekomendowane odpowiedzi

nic tu nie slysze niepokojacego chodzi jak klekot 1.9 tdi na pompowtyskiwaczach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi jak normalny AVF, ale faktycznie coś tam niby puka :mysli: sprawdź może wszystkie plastiki, które tam są, może osłona gdzieś się obija

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to nagranie tak "podkręca" stukot, bo mój stuka jakby trochę ciszej.

Czy to jest nagranie zimnego silnika?

Podjedź na warszawskiego spota i ustaw się obok takiego silnika, na żywo będzie lepiej słychać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozgrzany do 90 stopni to on nie był, 3 miechy temu zmieniałem olej liqui moly 504.00/507.00 5W30 TOP TEC 4200 na bazie syntetycznej na motula 505.01 5W40 full syntetyk. Wydaje mi się że na liqui miał lepszą kulture pracy i chyba ciszej chodził. Niewiem czy nie zmienie z powrotem tylko niewiem czy zalecane jest takie skakanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wyraznie puka głuche mocne pukanie po lewej stronie od kolektora ssacego

być może to jakas rolka napinacz przenosi taki stukot ale wyraznie słychać

słyszałem taki odgłos u kolegi w AJM [br]Dopisany: 24 Luty 2010, 09:11_________________________________________________mi na mobilu 5w40 chodził jak malinka cicho a na motulu chodzi zdecydowanie głośniej ale i tak nie zmienie na inny olej :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos jakby jakiś plastik popukiwał :gwizdanie:

Przyznam, że u mnie też jest podobny dźwięk ale zlekceważyłem to. Mam też pare innych dźwięków - np podczas jazdy przy delikatnym dodawaniu gazu słysze jakieś cichutkie dzwonienie od silnika jak by sie jakieś szklanki trzęsły no i oczywiście omawiany jużwielokrotnie na forum dźwięk "tarcia" przy schodzeniu z obrotów ale on pojawia sie i znika, nie wiem od czego to zależy :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...