Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] VAG CAN HEX USB VAG-COM 704.1 VCDS 805.1 i 812.4 - Naprawa kabla

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A czym się objawia "uwalony" kabel - ja kupiłem VCDS 12.10.3 "chińczyka" w Windowsie mi go wykrywa ale jak podłączę do samochodu to interface not found.

Później instalowałem różne wersje VCDS'a 11.3, 11.11 itd i różne sterowniki próbowałem, na różnych komputerach Win 7 32 i 64 bity wszystko bezskutecznie.

Czy kabel już podchodzi pod procedurę z pierwszego postu?

Opublikowano

Jeżeli probowałeś na innych VCDSach niż dostałeś na płycie to kwalifikuje się :) internet w laptopie też musisz mieć wyłączony jak podłanczasz kabel

Opublikowano
A czym się objawia "uwalony" kabel - ja kupiłem VCDS 12.10.3 "chińczyka" w Windowsie mi go wykrywa ale jak podłączę do samochodu to interface not found.

Później instalowałem różne wersje VCDS'a 11.3, 11.11 itd i różne sterowniki próbowałem, na różnych komputerach Win 7 32 i 64 bity wszystko bezskutecznie.

Czy kabel już podchodzi pod procedurę z pierwszego postu?

Zmień date w systemie na 1.04.2013 i pójdzie:)

Opublikowano
A czym się objawia "uwalony" kabel - ja kupiłem VCDS 12.10.3 "chińczyka" w Windowsie mi go wykrywa ale jak podłączę do samochodu to interface not found.

Później instalowałem różne wersje VCDS'a 11.3, 11.11 itd i różne sterowniki próbowałem, na różnych komputerach Win 7 32 i 64 bity wszystko bezskutecznie.

Czy kabel już podchodzi pod procedurę z pierwszego postu?

Zmień date w systemie na 1.04.2013 i pójdzie:)

Dzięki grom - jesteś wielki, zadziałało, zmieniłem datę i już jestem po pierwszych modyfikacjach :)

Opublikowano
A czym się objawia "uwalony" kabel - ja kupiłem VCDS 12.10.3 "chińczyka" w Windowsie mi go wykrywa ale jak podłączę do samochodu to interface not found.

Później instalowałem różne wersje VCDS'a 11.3, 11.11 itd i różne sterowniki próbowałem, na różnych komputerach Win 7 32 i 64 bity wszystko bezskutecznie.

Czy kabel już podchodzi pod procedurę z pierwszego postu?

Zmień date w systemie na 1.04.2013 i pójdzie:)

Dzięki grom - jesteś wielki, zadziałało, zmieniłem datę i już jestem po pierwszych modyfikacjach :)

Spoko, tez miałem ten problem.

Powiedz koduje Ci ten interfejs?? u mnie nie chce, moge bledy kasować itd, ale kodowania nie chce zrobić.

Opublikowano
A czym się objawia "uwalony" kabel - ja kupiłem VCDS 12.10.3 "chińczyka" w Windowsie mi go wykrywa ale jak podłączę do samochodu to interface not found.

Później instalowałem różne wersje VCDS'a 11.3, 11.11 itd i różne sterowniki próbowałem, na różnych komputerach Win 7 32 i 64 bity wszystko bezskutecznie.

Czy kabel już podchodzi pod procedurę z pierwszego postu?

Zmień date w systemie na 1.04.2013 i pójdzie:)

Dzięki grom - jesteś wielki, zadziałało, zmieniłem datę i już jestem po pierwszych modyfikacjach :)

Spoko, tez miałem ten problem.

Powiedz koduje Ci ten interfejs?? u mnie nie chce, moge bledy kasować itd, ale kodowania nie chce zrobić.

Tak, do tej pory odblokowałem:

- test zegarów,

- odblokowanie zielonego menu,

- wskaźnik akumulatora (poprzez zielone menu),

Odblokowałem ale chyba nie przyjęło:

- światła przeciwmgielne jako doświetlanie zakrętów,

- sygnał dźwiękowy przy otwieraniu samochodu,

- język angielski w SDS.

Zrobię kolejną próbę, może nie przyjęło zmian.

Opublikowano
A czym się objawia "uwalony" kabel - ja kupiłem VCDS 12.10.3 "chińczyka" w Windowsie mi go wykrywa ale jak podłączę do samochodu to interface not found.

Później instalowałem różne wersje VCDS'a 11.3, 11.11 itd i różne sterowniki próbowałem, na różnych komputerach Win 7 32 i 64 bity wszystko bezskutecznie.

Czy kabel już podchodzi pod procedurę z pierwszego postu?

Zmień date w systemie na 1.04.2013 i pójdzie:)

Dzięki grom - jesteś wielki, zadziałało, zmieniłem datę i już jestem po pierwszych modyfikacjach :)

Spoko, tez miałem ten problem.

Powiedz koduje Ci ten interfejs?? u mnie nie chce, moge bledy kasować itd, ale kodowania nie chce zrobić.

Tak, do tej pory odblokowałem:

- test zegarów,

- odblokowanie zielonego menu,

- wskaźnik akumulatora (poprzez zielone menu),

Odblokowałem ale chyba nie przyjęło:

- światła przeciwmgielne jako doświetlanie zakrętów,

- sygnał dźwiękowy przy otwieraniu samochodu,

- język angielski w SDS.

Zrobię kolejną próbę, może nie przyjęło zmian.

Jaki masz system na kompie??

może tu leży problem, mój vcds za uja nie chce nic zakodować, jak klikam do it to nic się nie dzieje.

Opublikowano

Ja mam VCDS 11.11.3 win 7 64bit i koduje wszystko. Adaptacje też robi.

Opublikowano
Ja mam VCDS 11.11.3 win 7 64bit i koduje wszystko. Adaptacje też robi.

a mój 12.10.3, robi adaptacje kasuje błędy itd., ale kodowac nie chce .

Jutro zainstaluje na win 7 64bity, zobaczymy.

Opublikowano

U mnie kodowanie dziala, udalo sie ustawic jezyk angielski dla sterowania glosowego telefonem wczesniej byl niemiecki :banan:

tylko te doswietlanie zakretow jeszcze nie chce pojsc.

Opublikowano

panowie oglaszam wszem i wobec. Kabel vcds 12.10.3, pieknie działa w b8. Okazało sie ze win 7 64bity rozwiązuje problem nie moznosci kodowania.

Opublikowano

Ja teraz z ciekawości zrobiłem to doświetlanie halogenów i poszło bez problemu :)

Opublikowano

Panowie a skąd macie sterownik do kabla pod win7 64

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Kto potrafi postawić 11.11.3 na nogi ?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

A co tam siedzi w nim w środku?

Opublikowano

Jakis czas temu ktoś tu pisał że naprawia uwalona kabelki. Mam klika szt, a nie moge znaleść posta. Może ta osoba odezwie sie na pw.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Witam

Ostatnio mój VCDS 912 odmówił posłuszeństwa.

Gdy jest podłączony tylko do komputera mam taki komunikat:

bez_auta.jpg

po podłączeniu do auta (kluczyk nie przekręcomy, przekręcony , samochód odpalony) mam wiadomodć:

PORT STATUS: OK

INTERFACE: NOT FOUND!

podpowie ktoś w czym tkwi problem i jak go rozwiązać??

WIDNOWS 7 x64

sterowniki załączone na płycie 908 x64 zainstalowane zgodnie z instrukcją

Opublikowano

Prawdopodobnie wsad w mikrokontrolerze się wysypał.

Opublikowano

Kiepska podróbka chińska :kwasny:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.