Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] VAG CAN HEX USB VAG-COM 704.1 VCDS 805.1 i 812.4 - Naprawa kabla


AndyN

Rekomendowane odpowiedzi

nie mam tego katalogu

To nie katalog, tylko plik. Co za problem poszukać na GOOGLE

http://www.dlpdesign.com/usb/vidpidfix.exe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vidpidfix.exe nie mam tego katalogu

niezbędne pliki znajdziesz pod 13 pkt. pobierz z chomika i będziesz miał wszystko co trzeba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety ten sposób na naprawe kabelka nie działa,wykrywa tylko urządzenie gotowe do użycia jako usb musi by mocno uwalony :( czyli kabelek na śmietnik

to dobrze że widzi usb teraz musisz przejść do pkt.10 i postępować zgodnie z procedurą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dziś próbowałem reaktywować kabel 812,4.

Komp go widzi jako (Ross-Tech HEX-USB) ale jak odpalę program VCDS o chcę zrobić test to wyskakuje mi komunikat:

port ok

interface:not found

Nie mam już pojęcia co można jeszcze zrobić ?

Proszę o porady i z góry bardzo dziękuje .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znakiem tego kabel nie jest udupiony, wsadz jeszcze raz wylacz kompa itp. potem zrob test i powinno być git

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale powiem ci ze zaczynałem z kabelkiem i własnie wtedy mi co chwile sie upier..... i musiałem go robić kupiłem nowy hmm z rok temu chyba hmm i jest kozak zablokowałem na wszystkie podprogramy tego programu dostęp do internetu i korzystam z laptopka i w domu z neta i jak siedze przy aucie czytam potem dla pewności wyłączam wifi i wszystko działa mi i tak juz od roku:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to najpierw spróbuj a potem pisz to raz a dwa to nie jest temat czy podejdzie tylko NAPRAWA!!

kupiłeś kabel na allegro? pisz tam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi coś takiego wyskakuje podczas "TESTU USB"

48033089.jpg

Robiłem "naprawę" według powyższej procedury , komp rozpoznał kabelek jako ROSS-TECH HEX-CAN USB , ale za chwilę znów nie rozpoznaje urządzenia

[br]Dopisany: 23 Kwiecień 2011, 13:42_________________________________________________A podczas instalowania sterowników pojawia się coś takiego :mysli:

69740668.jpg

[br]Dopisany: 23 Kwiecień 2011, 13:46_________________________________________________po "naprawie" w wyżej opisany sposób komp widzi go jako ( instalacja sterowników przebiega pomyślnie )

91504300.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj go na innym kompie zainstalować, jak dalej będzie to samo to masz kabel uwalony, 704 już tak ma :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...