-
[ALL] VAG CAN HEX USB VAG-COM 704.1 VCDS 805.1 i 812.4 - Naprawa kabla
Też bym chciał wiedzieć
-
[ALL] VAG CAN HEX USB VAG-COM 704.1 VCDS 805.1 i 812.4 - Naprawa kabla
Mikrokontroler jset zabezpieczony przed odczytem tal więc zgranie wsadu nic nie da.
-
[INNE] Złącze ODBII w Oplu Astra G - jaki program?
Owszem można zdiagnozować ale nie wszystkie moduły z pomocą VAG-a bez przeróbki.
-
[INNE] Złącze ODBII w Oplu Astra G - jaki program?
OPCOM jest na PIC-u
-
[ALL] VAS 5052 vs. VCDS 908
Na dowolnym lapku to nie wiem ale na pewno da się zainstalować wersje VAS-PC:)
-
[ALL] VAS 5052 vs. VCDS 908
I tu się raczej mylisz. Niestety ale sie nie mylę Oczywiście mówimy o sprzęcie oryginalnym (VAS +oryginal;na głowica VAS5054a).W przypadku chińskich klonów rzeczywiście może być problem z uruchomieniem blutetooth
-
[ALL] VAS 5052 vs. VCDS 908
Bluetooth to główna zaleta VAS-a/
-
[B5 AJM] Czy pompowtryskiwacze do wymiany ?
Wartości +/- 2.8 mg/skok w bloku 013 są oficialnymi wartościami podawanymi w zeszytach serwisowych dla silnika PD.Na tej informacji za pewne bazowali twórcy VAG-COM-a podając takie wartości w opisie bloku:)
-
[ALL B7] Problem z wydechem, błedy z Vaga
Bład ten ma związek z DPF-em i jego pełny opis to: 009299 - Diesel Particle Filter; Differential Pressure Sensor: Implausible Signal
-
[ALL B5] Jak połączyć się Vagiem z klimą
Jeżeli masz VAG-a na USB to spróbuj zmniejszyć w ustawieniach portu "Latency" do 2.
-
[B5 AJM] Schemat kabla do vag 704
Akurat schemat to najmniejszy problem przy tym interfejsie
-
[ALL B5] program vag
Za pomocą VAG 704.1 możesz sprawdzić przebieg ale w nie których autach z EDC15.Funkcja ta dostępna jest w zakładce "Application" --> "Dispaly EDC15 milage".Co do korekty licznika za pomocą VAG-A to zapomnij o tym
-
Fejs ELM
Miałem do czynienia z ELM-em i powiem ,że rewelacja to to nie jest.Oprócz silnika nic więcej nie zdiagnozujesz.
-
[B5 AFN] Brak łączności między komputerem a autem
Zmieniłeś ustawienia portu COM w panelu sterowania?
-
[B6 AWX] elm327 jaki program do audi a4 b6 can-bus
Z tego co mi wdomo intefejsy na ELM 327 współpracują z programem SCANTOOL. Podziel się spostrzrżeniami po podłączeniu tego fejsu do auta
PitrekT
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta