Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Moja a4 :)


19Martin86

Rekomendowane odpowiedzi

Silnik: AEB 1.8 Turbo 150PS

Mam w planach kupić przetwornice i do tych lamp wpakować xenony (6000 albo 8000).

Wymienić końcówkę tłumika na nierdzewkę :)

Felgi 16 bedą na sprzedaż razem z oponami, bo bedę kupował inne, może 17-tki :)

I zastanawiam się nad zamianą turbinki na turbo z audi TT 1,8T 180km, żeby auto miało większą moc :)

tEBoS.jpg16laS.jpg tFALr.jpg tFKK0.jpg

16sFi.jpg 10Sxr.jpg KHRTr.jpg 16CDS.jpg

KITK9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no pogratulować wygląda na zadbany egzemplaż z zewnątrz jak i w środeczku, a po za tym ma fajny bejer podgrzewane tyłki he he. Na pierwszy ogień moim skromnym zdaniem kierunki boczne do wymiany tani koszt a nie będą tak razić w oczy jak te pomarańcze. Pozdrawiam i życzę bezawaryjności :>

ps. sprawdź wycieraczkę pasażera czy nie obija bo chyba jest cos za nisko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna sztuka :cool1:

Felgi faktycznie do wymiany, widze że jest już chyba delikatnie obniżona,więc na fajnych 17 będzie juz świetnie wyglądać :kox:

Ringi Ci sie w lampach świecą? Koledzy pewnie doradzą Ci, aby je odłączyć lub wymienić lampy na poliftowe, ja zresztą też bym sie nad tym zastanowił :wink4:

Reszta na + :naughty:

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna :good:

Turbiny od TT nie wsadzisz bo tam jest silnik poprzecznie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko super kolorek też no i kubełki tylko pozazdrościć :slina: a co do xenonów to tylko i wyłącznie 6000K

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie z poprzednikiem jesli chodzi o dolozone hid-y to najwyzej 6000K, ale jak dla mnie i tak najlepsze sa 4300K, a lampy i tak juz sa soczewkowe to pewnie nie bedziesz chcial wymieniac na poliftowe choc powiem szczerze ja bym tak zrobil, ale ogolnie b. ladna sztuka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobna do mojej felgi mi się podobają lampy z przodu mam identyczne :P:P jak zapodasz 17 to będzie już wogule kosa plus za kubełki z grzanym tyłkiem kiere S-line oraz 1.8T niech bezawaryjnie służy :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekna sztuka :naughty: widac ze zadbana i też dbaj o nią :gwizdanie: Pozdro :a4fan: :a4fan: :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładna audi jak niemasz dodatkow chromowanych to ten grill tez bym prysnoł na czarno ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zmienisz te sonary:) na zespolone i kierunki-bo tego Ci trzeba,to samochodzik masz naprawdę super!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki za komenty :)

Tylko słyszałem, że ponoć przetwornice w tych lampach co ja mam angel eyes to średnio świecą :confused4: prawda to ?? jak możecie to wypowiedzcie sie w tym temacie, bo naprawde nie wiem czy zmieniać na lampy po lifcie i dopiero xsenon czy do tych lamp robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...