Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czy te felgi są oryginalne?


posy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciał bym was prosić o pomoc a mianowicie interesują mnie te felgi http://www.allegro.pl/show_item.php?item=921039946 tylko chciał bym się upewnić czy są na 100% oryginalne firmy RH czy nie czasami jakaś podróbka :wallbash:

Sprzedający przesłał mi jeszcze kilka fotek:

1dc5a66a44f9667bm.jpg d96de51a4af40167m.jpg b3b6518d3e51d230m.jpg ad20b4dc87c069e6m.jpg d459d09b723b1bc8m.jpg 1ef706366c0e7f6fm.jpg b25b6b245718a883m.jpg 8098f7fcd410efd9m.jpg

Z góry dziękuję za wypowiedzi na temat tych felg, dodam że mają iść one w kolor czarny mat :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro maja wybita nazwe producenta to wychodzi na to, ze sa to felgi RH :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym rozmiarze moze to ladnie wygladac tylko przy konkretnej glebie (-60, -80)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, bez gleby to zapomnij o nich - szłu nie zrobią.

Zresztą tak wogóle jakoś ich nie widzę na Audi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc raczej postanowione :naughty: Gleba będzie na pewno bo dostaje szału jak auto się buja jak statek na morzu :thumbdown: Tylko narazie kasa z gleby pójdzie w fele a na glebę do wiosny trza będzie odłożyć :gwizdanie: W czarnym macie też na stówę bo planuje wszystko co w chromie szczelić w czarny mat. Tylko jeszcze jest dylemat co do lampek z przodu czy je też nie prsynąć w czerń? Tylko nie wiem jak by się to miało do mojego koloru auta :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem wiem hehe :decayed: tak tylko nadmieniłem :gwizdanie: O tym będę później myślał pierwsze co to fela i gleba reszta to już kosmetyka no i grill o rs by styknoł :slina:

W macie tak by wyglądała dla mnie mega :slina:

bcb9f4f251db0ea4m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu nie widzisz ich na audi? przecież one są robione na wzór felg do R8 trochę się różnią ale nie każdy zauważy

Coś co pasuje do R8 wcale nie musi pasować do B5.

Na moje oko te felgi nie będą dobrze wyglądać. Ale to oczywiście kwestia gustu.

A jeśli pójdą na czarno, to już wogóle zginą na aucie, niestety.[br]Dopisany: 25 Luty 2010, 23:31_________________________________________________

W macie tak by wyglądała dla mnie mega :slina:

bcb9f4f251db0ea4m.jpg

Tylko do tego to rozmiar 19'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym je widział u Ciebie ciorne ze srebrnym paseczkiem :kox:, do tego gleba i byłby git, tylko szkoda że 17'', to kółko dobrze w 18 wzwyż wygląda :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że w tym rozmiarach dobrze to wygląda :wallbash: no ale niestety na te drogi którymi jeżdżę nie mogę sobie pozwolić na nic większego niż 17" ;( I nie chodzi tu o nie równe drogi tylko o wyrwy i dziury w asfalcie których na mojej wichurze i w okolicy na pewno do jesieni nie zdążą załatać :confused4: Mam opcję by kupić taką fele w 18" ale po prostu nie chce jej robić raz w miesiącu :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to skoro chcesz miec mniejsza felge to po co robic cos na sile co i tak ladnie nie bedzie wygladac :?:

w 17" zostaw ja w ori kolorze i bedzie najlepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak koniecznie ma być 17' to kup tzw. S-line (chyba 9 ramion) - ta wygląda dobrze w tym rozmiarze, a przy glebie np. -40 będzie wyglądała bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w 17 kup ori AVUSki z S4 :wink4:

AVUSy ma prawie co druga osoba i są mym zdaniem trochę oklepane, a nad kolorem jeszcze pomyśle, choć koncepcja była by wszystko co chrom i srebrne to w czarny mat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...