Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AAH] Chwilowe spadki obrotów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Mialem ten sam problem i zauwazylem ze kostka od przeplywomierza byla niedopieta. Docisnalem ja i jest ok :wink4:

opcje niedopietych zlaczek przerobilem na samym poczatku :polew:

Opublikowano

witam miałem podobnie na adr

Opublikowano

witam miałem podobnie na adr

I co w związku z tym ??? Ale pomogłeś koledze blind1 :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

najwazniejsze ze sie staral :polew:[br]Dopisany: 13 Marzec 2010, 09:49_________________________________________________ja przejechalem 800km do pracy i pomyslalem ze moze teraz cos znajde vagiem a tu ni pitor zero ledow :kwasny:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

U mnie to samo. Kiedyś na skrzyżowaniu zawsze gasł. Po wycięciu katalizatora zostały tylko falujące obroty. Ale nic dalej nie robiłem z tym. niech se tam falują.

Opublikowano
  • Autor

U mnie to samo. Kiedyś na skrzyżowaniu zawsze gasł. Po wycięciu katalizatora zostały tylko falujące obroty. Ale nic dalej nie robiłem z tym. niech se tam falują.

generalnie w trakcie jazdy nigdy mi nie zgasl. te spadki sa widoczne tylko i wylacznie na luzie. w trakcie jazdy jest wszystko ok.

Opublikowano

Ja mam to samo i to bez uruchamania klimy. do tej pory nie wiem co to jest :mysli:

Opublikowano
  • Autor

wlasnie przy wlaczonej klimie wydaje sie byc stabilniejszy :mysli:

Opublikowano

wlasnie przy wlaczonej klimie wydaje sie byc stabilniejszy :mysli:

u mnie jest odwrotnie, przy włączonej klimie obroty jeszcze bardziej/częściej "opadają" na 600-700rpm

Opublikowano

może silnik łapie lewe powietrze. sprawdź szczelność dolotu, odme,wszystkie rurki gumowe między dolot-serwo- kolektor.

Opublikowano

sprawdzone 100, a może i 1000 razy :cool1:

Opublikowano
  • Autor

ja tez sprawdzilem wszystko :( i wszystko jest teoretycznie ok, ale praktyka jak widac jest inna :disgust:

Opublikowano

Ja pewnie za bardzo nie pomogę ale od zakupu mojej b5 ADP mam raz na kilka miesięcy tak, że znikąd na luzie skaczą obroty ~600-2500 i zawsze mu dość szybko przechodziło-przeważnie przekręcenie kluczykiem(wł/wył).

Dziś rano jednak pierwszy raz przez 2 lata nie udało mi się go normalnie odpalić(zawsze na dotyk) :(

Co przekręciłem kluczykiem to zgasł po sekundzie. po kilku razach sie zdenerwowałem.. podciągnąłem linkę od gazu i postanowiłem tak jechać ... i wtedy na luzie tak mu zaczęły skakać obroty w czasie jazdy, że sie ludzie oglądali. Dojechałem do pracy. zgasiłem go i jak ręką odjął...

Czasem też się troszkę ksztusi na niskich biegach jak wiele dni pada... ale też mu przechodzi po 3-5 km

Nic od tych 2,5 roku nie robiłem z kablami, świecami, sondami, silniczkami,przepustnicami itd itd.

Co jest głównym podejrzanym typowanym przez Was?

pozdrawiam

Opublikowano

Ja pewnie za bardzo nie pomogę ale od zakupu mojej b5 ADP mam raz na kilka miesięcy tak, że znikąd ...

Najprawdopodobniej ... VAG prawdę Ci powie :naughty:

Opublikowano

VAG nie pokazuje żadnych błędów :(

Opublikowano

Jeżeli VAG nic nie "powiedział" to proponuje zacząć od wyczyszczenia przepustnicy (i oczywiście zaadoptowania)

Przyjrzyj się też całemu ukł. WN (kopułka, palec rozdzielacza,kable WN, świece, cewka)

Opublikowano
  • Autor

zerknij tez w przeplywomierz nie zaszkodzi go tez wyczyscic[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2010, 07:43_________________________________________________chyba nie znajdziemy rozwiazania naszego problemu ;(

Opublikowano

chyba nie znajdziemy rozwiazania naszego problemu ;(

Ja z tym "walczę" już od około roku i nie wiem co jest :wallbash: Niby wszystko ok ... :mysli:

Opublikowano
  • Autor

ja od czasu do czasu tez dostaje jakiegos pomysla moze to a moze to i efekt koncowy zawsze jest taki jak twoj :disgust:

Opublikowano

Jezeli spadkowi obrotow towarzyszy "szarpanie silnikiem" i spadek mocy, mozna sprawdzic cewki.

Jesli jest mozliwosc (chocby na probe) wymienic swiece, cewki, przeplywke oraz sonde Lambda.

Czasem takie zachowanie auta przy wlaczaniu silnika powoduje blad ECU

(spotkalem sie z tym np.w nowym Hyundaiu, ktory nigdy nie odpalal za pierwszym razem).

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.