Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BPW] MyOwn, MyLove ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A tutaj fotka z przymiarki:

WtFG0.jpg

no kolego, bardzo ładnie to wygląda!! :good: :good:

Opublikowano
  • Autor

hehe niezle :) zreszta nie istotne Twoja niunia jest bardzo sliczna :)

z bt musze sprawdzic zreszta zaraz to zrobie :) mam niestety samsunga a przy mojej czestotliwosci gadania i tak trzyma 1 dzien.

mech15, dzieki ale jezeli chodzi o te 20" to rzeczywiscie przesada choc wyglada to nieziemsko :P hehe

beda 19" ale chyba ten wzor bo mi sie bardzo podoba.

dawajcie jutro do arkadii kto z warszawy to sobie pogadamy ;)

Opublikowano

david_n odszczekuje :embarrassed: nie wiem czemu ubzduralo mi sie lipec 2006 a to za wczesnie na rok modelowy 2007, BTW ladna kolorystyka :)

Opublikowano
  • Autor

mystic.pl, mam BT w samochodzie bo mam ustawienia PINu itd ale jak wyszukuje telefonem sygnalu to nic mi nie znajduje.. :(

go sie jakos wlacza?

uzylem opcji szukaj ale jakos nic nie chcialo znalezc.. przeszukiwalem nawet troche recznie ale po 20 str postow mi sie odechcialo ...

Opublikowano

mystic.pl, mam BT w samochodzie bo mam ustawienia PINu itd ale jak wyszukuje telefonem sygnalu to nic mi nie znajduje.. :(

go sie jakos wlacza?

uzylem opcji szukaj ale jakos nic nie chcialo znalezc.. przeszukiwalem nawet troche recznie ale po 20 str postow mi sie odechcialo ...

Wyszukiwanie BT w samochodzie należy robić w krótkim czasie po włączeniu zapłonu, później BT w samochodzie jest niewidoczny.

Opublikowano
  • Autor

a rzeczywiście ;) udało się.

Szkoda tylko ze nie mogę przerzucić w jakiś łatwy sposób książki telefonicznej.

Dzięki Trezor ;)

Opublikowano

No i parę złotych w kieszeni :gwizdanie:

Opublikowano

a rzeczywiście ;) udało się.

Szkoda tylko ze nie mogę przerzucić w jakiś łatwy sposób książki telefonicznej.

Książka telefoniczna przecież jest dostępna po każdym podłączeniu telefonu przez BT.

Dzięki Trezor ;)

Nie ma sprawy.

Opublikowano
  • Autor

hehe racja mystic dzięki ;)

a rzeczywiście jest dostępna książka ;) ja w pracy jestem i coś zrobię przy samochodzie potem przyjdę do komputera coś popracuje, napisze tutaj a potem znów dopiero sprawdzam w samochodzie ;) i tak wszystko na raty.

ale generalnie dziękuję Panowie :)[br]Dopisany: 02 Marzec 2010, 15:54_________________________________________________sorry za dublowanie postow ale chcialem zeby bylo mnie widac.

Mam problem z tym ustawieniem telefonu przez BT. MIanowicie jak ja do kogos dzwonie to jest wszystko cacy ale jak ktos dzwoni do mnie to szumi wyje i w ogole nie da sie rozmawiac. Ktos wie co to moze byc?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.