Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BPW] MyOwn, MyLove ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Rzeczoznawca wycenil auto na 74k ale to tylko rzeczoznawca. Sam sie nie znam ale jak patrzylem na ceny na allegro to cena wyposrodkowana.

Opublikowano

Rzeczoznawca wycenil auto na 74k ale to tylko rzeczoznawca. Sam sie nie znam ale jak patrzylem na ceny na allegro to cena wyposrodkowana.

mnie troszke lepsza wersja z tym samym przebiegiem kosztowala 66k w sierpniu 09' :naughty: gratuluje zakupu tak czy siak :decayed:

Opublikowano
  • Autor

:) no to dobra cene trafiles

ale nie ma co plakac nad rozlanym mlekiem ;) autko kupione, wlasciciel zadowolony :)

Opublikowano

20" sexkonik.gif

ja bym bral :kox: i gwint ;p

Opublikowano
  • Autor

20" sexkonik.gif

reakcja byla podobna jak zobaczylem jak to wyglada ;)

Opublikowano

Rzeczoznawca wycenil auto na 74k ale to tylko rzeczoznawca. Sam sie nie znam ale jak patrzylem na ceny na allegro to cena wyposrodkowana.

nie zrozum mnie zle , jak auto krajowe , nie bite jest kompletnie wypoasazone z pewno hitroria to na pewno warte tych pieniedzy.Ja nie wierze w okazje za 50 K z allegro.

Opublikowano
  • Autor

ja tez jestem sceptycznie nastawiony do "okazji"

nie ma nic za darmo..

Opublikowano

Rzeczoznawca wycenil auto na 74k ale to tylko rzeczoznawca. Sam sie nie znam ale jak patrzylem na ceny na allegro to cena wyposrodkowana.

nie zrozum mnie zle , jak auto krajowe , nie bite jest kompletnie wypoasazone z pewno hitroria to na pewno warte tych pieniedzy.Ja nie wierze w okazje za 50 K z allegro.

Nikt nie zarzuca koledze ze przeplacil, uwazam ze to super cena mimo wszystko :)

Opublikowano
  • Autor

ale rocznik masz starszy o rok ;)

Opublikowano

a robi roznice bo ma fatalne pomaranczowe kieruki :wink4::)

Opublikowano
  • Autor

w sensie ktory z nas?

Opublikowano

kolega ktory ma auto z 2006 roku :)

Opublikowano
  • Autor

A szczerze powiem ze nie zwrocilem uwagi na kierunki :)

ehh ten felunek teraz ciagle za mna chodzi ;) i moze jakis grill ladniejszy. sam nie wiem.

a wlasnie mam pytanie. Mam instalacje do podlaczenia telefonu w podlokietniku i podobno mozna dokupic nakladke na kazdy model telefonu zeby tam pasowal. Orientuje sie ktos o co w tym chodzi i gdzie takie cos mozna sobie zakupic?

Opublikowano

kolega ktory ma auto z 2006 roku :)

pewnys? :naughty:

a rocznikowo mam koncowka listopada 2006 wiec delikatnie starszy :) [br]Dopisany: 01 Marzec 2010, 13:42_________________________________________________

a wlasnie mam pytanie. Mam instalacje do podlaczenia telefonu w podlokietniku i podobno mozna dokupic nakladke na kazdy model telefonu zeby tam pasowal. Orientuje sie ktos o co w tym chodzi i gdzie takie cos mozna sobie zakupic?

na allegro, w aso...

Opublikowano

Sprawdź czy masz zainstalowany bluetooth w aucie. Spróbuj wyszukać telefonem z bluetoothem sygnał. Jak masz BT to nie będziesz musiał nic instalować, po prostu przypiszesz swój telefon do RNS-E i jak tylko przekręcisz kluczyk to się będą ładnie komunikowały. Ja tak mam u siebie, że w podłokietniku jest gniazdo do zestawu, ale i tak jest zbędne, szkoda kasy na dodatkowe wynalazki.

Opublikowano

Sprawdź czy masz zainstalowany bluetooth w aucie. Spróbuj wyszukać telefonem z bluetoothem sygnał. Jak masz BT to nie będziesz musiał nic instalować, po prostu przypiszesz swój telefon do RNS-E i jak tylko przekręcisz kluczyk to się będą ładnie komunikowały. Ja tak mam u siebie, że w podłokietniku jest gniazdo do zestawu, ale i tak jest zbędne, szkoda kasy na dodatkowe wynalazki.

z bluetoothem nie jest tak ciekawie bo w niektorych telefonach, przy odpowiednio dlugim gadaniu baterii ciezko nawet 1 dzien wytrzymac :tongue4:

Opublikowano

z bluetoothem nie jest tak ciekawie bo w niektorych telefonach, przy odpowiednio dlugim gadaniu baterii ciezko nawet 1 dzien wytrzymac :tongue4:

Co fakt to fakt, jeśli ktoś spędza cały dzień za kółkiem to rzeczywiście jest to problem.

Opublikowano

Co Wy Panowie gadacie :naughty:

Ja mam E75, BT non stop jest włączony, bo nie chce mi się codziennie po kilka razy włączać, a nie mam w zwyczaju operować manualem i gadać w tym samym czasie i telefon trzyma 3-4 dni przy naprawdę dużej ilości rozmów :gwizdanie:

BaKterię sobie dobrze sformatujcie i będzie po problemie 9chyba, że jesteście użytkownikami Samsunga - ten mi trzymał owszem 1-1,5 dnia)

Żeby nie było OT o telefonii komórkowej, bardzo ładne zadbane autko - kasa za nie spora, ale jak wszystko sprawdzone i pewne to warto. co do 20" to niezbyt trafny wybór na PL drogi :thumbdown:

Opublikowano
pewnys?

a rocznikowo mam koncowka listopada 2006 wiec delikatnie starszy

pewny , czyste lampy i delikatnie poprawione przyciski na konsoli mialy tylko roczniki 2007 w gore.

Opublikowano

Tyle ze ja tez mam biale :) ale dlatego ze samochod jest juz rocznikowo 2007 ;) i przyciski na konsoli z chromami :)

6ff3bf17177aa2d0med.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.