Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BPW] MyOwn, MyLove ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Jestem szczęśliwym posiadaczem Audi A4 B7 Avant S-Line z 2007 roku ;)

Oznaczenie silnika BPW (140/103 HP/kW), skrzynia multitronic (i dobrze, podoba się)

Wyposażenie:

(kolor niebieski - wyposażenie dołożone przeze mnie)

  • Pakiet S-line - wew/zew,
  • Ori felgi aluminiowe 5 ramienne 17' (zima),
  • Pakiet chrom,
  • Pakiet oświetlenie,
  • Sportowe, grzane fotele S-line,
  • 8 poduszek powietrznych,
  • Skórzana kierownica z multifunkcją S-line,
  • Kolorowy FIS,
  • RNS-E,
  • Bixenon,
  • Tempomat,
  • Elektryczne szyby przód tylko niestety .....,
  • Lusterko wsteczne fotochrom,
  • Podgrzewane lusterka,
  • DRL,
  • Lodówka,
  • Czujnik deszczu,
  • Czujnik zmierzchu,
  • Klimatronik 2-strefowy,
  • Parktronik tył,
  • bluetooth,
  • Lampy tył LED a'la A6 niemieckiej firmy DECTANE - 14.12.2010,
  • Program by Rogal - 16.12.2010,
  • goodbye DPF - 16.12.2010,
  • goodbye katalizator - 16.12.2010,

A to zdjęcia jeszcze z komisu :decayed:

3q7iS.jpg 3cMi0.jpg wjSj0.jpg MXz5J.jpg

Plany:

- Program by Rogal,

- goodbye DPF,

- goodbye katalizator,

- Lampy tył LED a'la A6 niemieckiej firmy DECTANE,

- Pakiet oświetlenie - zewnętrzny zmiana koloru na biały,

- Białe pozycje,

- Parktronik przód,

- Elektryczne szyby tył,

- Felgi RS4 19' (chyba),

- Zmiana wydechu oraz dyfuzora na ver. S4,

- Tunel środkowy RS4,

- Przycisk engine START/STOP,

- Stopnica, pedały RS4,

- Kierownica R8, albo TT,

- Kamera cofania,

- Tuner TV,

- Nagłośnienie BOSE,

- Lusterka boczne satyna, składane, fotochrom albo z B8 albo S4,

- Przyciemnienie szyb,

- Tarcze, zaciski RS4,

Nowe zdjęcia już wkrótce :decayed:

Opublikowano

kaos bardzo ladna :good:

Ale nie mow ze full, bo na pewno ktos sie znajdzie co wykuka jakies braki :wink4:

Opublikowano
  • Autor

a dziekuje;)

ja to jestem zakochany strasznie. Musze lepsze zdjęcia zrobic bo te w ogole nie oddaja samochodu.

No dobrze w takim razie prawie ze full:) tylko nie wiem jak to jest z tym sterowaniem glosem. Czy to tylko radio i navi i inne opcje czy tez mozna jakies inne polecenia wydawac np swiatla wycieraczki etc?

Opublikowano

bardzo ładniutki s-line - wypasik też wystarczajacy :good:

Opublikowano
  • Autor

dziękuję ;)

Automacik bardzo mile mnie zaskoczył. Mój pierwszy ale komfort jazdy niesamowity ;)

Silnik seryjny i bez większych rewelacji ale zmuszony bylem taki kupić ze względu na bardzo duzą ilość kilometrów jakie robię głównie po mieście wiec spalanie było zaraz po komforcie i wygodzie jeżeli chodzi o kryteria doboru i wyboru auta;)

Kocham je!! hehe

Opublikowano

Ładny paździerz :decayed: Zazdroszczę automatu :good: (człowiek powoli zaczyna robić się leniwy hyhy)

Opublikowano

Bardzo ładne felgi i w odpowiednim 17-cowym zimowym rozmiarze :good:

Autko :good:

Opublikowano
  • Autor

sie obawiam ze narazie polata na tym rozmiarze rowniez w lato bo mnie wyploszczyla z gotowizny. Tymbardziej ze opony trzeba bylo kupic no i filtry, olej zmienic. Takze felgi nowe dopiero na przyszly sezon letni sie pojawia podejrzewam;)

chociaz ta warszawa taka dziurawa teraz ze az strach jezdzic na tych co na nich stoi.. kazda dziura mnie osobiscie boli heh

a automacik jeszcze bardziej rozleniwia;) cos pieknego zawsze mozna sie jeszcze lopatkami pobawic ale przy 140 wesolych rozszalalych konikach nie bardzo jest czym;)

Opublikowano

No ten felunek nie wygląda wcale tak źle, da się polatać a przynajmniej oponki w rozsądnej cenie można założyć. Automata też zazdraszczam :good:

Opublikowano

fajne auto :good: a automat na jazde po Wawie to jedyne sensowne rozwiązanie, popieram i tyż zazdraszczam :wink4:

Opublikowano

ladniutka :good:

Opublikowano

Kurde opcja widze idtentyko jak moja :decayed: nawet felunek ten sam :)

masz boczne lusterka fotochromatyczne?

mozesz sie podzielic ile Cie kosztowala ta przyjemnosc? chce poprostu porownac, ja kupilem z tym samym przebioegiem z tego co widze 138kkm :)

Opublikowano

ja kupilem z tym samym przebioegiem z tego co widze 138kkm :)

widzocznie coafajacym liczniki sie sumy kontrolne zgadzaja przy tym przebiegu :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:polew: :polew:

Opublikowano

ja kupilem z tym samym przebioegiem z tego co widze 138kkm :)

widzocznie coafajacym liczniki sie sumy kontrolne zgadzaja przy tym przebiegu :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:polew: :polew:

nie wiem co w tym smiesznego...

samochod mam pewny i sikam cieplym moczem na komentarze tego typu.

Opublikowano

troche za duzo luzu to ja mialem wczoraj :cool1: dlatego humor dzis nie ten ;) sorki za ot.

Opublikowano
  • Autor

Dziekuje za mile komentarze :) jezeli ktos bedzie we wtorek w arkadii to sie spotkamy i sobie pogadamy ;)

david_n, autko kosztowalo 70 tys.

W sobote mierzylem piekne 20 aczkolwiek obawiam sie ze sa o rozmiar za duze i chyba bede w 19 celowal. Ale to i tak mysle przyszly sezon letni jak pisalem wczesniej.

Jezeli chodzi o przebieg to juz mamy 140 tysi ;)

Autko oczywiscie sprawdzilem z kazdej mozliwej strony w serwisie audi takze jestem go calkowicie pewien ;)

A tutaj fotka z przymiarki:

WtFG0.jpg

Opublikowano

ladne autko ale 20 cali do B7 to troszke przerost formy nad trescia :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

no wiec wlasnie mysle ze max 19

Opublikowano

no wiec wlasnie mysle ze max 19

zdecydowanie , 20 cali z zawieszeniem S-line to jedynie moze tylko na Niemcy , zreszta to az komicznie wyglada.19 cali w PL da sie pewnie jeszcze przezyc , choc ja prywatnie uwazam ze to i tak za duzo.

Ale tak ja pisalem to detal , a autko kompletne bardzo fajne.

Te 70K to w sumie sam nie wiem czy duzo czy malo, nie orientuje sie w polskim rynku audi az tak dobrze.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.