[ALL B5] Radio chorus

Witam mam w moim a4 radio chorus zepsuł mi się potencjometr ten od głośności da się to naprawić? znacie może jakiegoś magika w okolicach Wa-wy który by się tego podjął?

Chorus z gałką na środku? Czy basy, soprany działają poprawnie? Jeśli 2xTAK, to nie potencjometr jest uszkodzony a główny procesor radia.

Naprawiam takie radia, wymieniam procesory na nowe. Około 80 km od Warszawy.

Witam. Mam problem z tym sprzętem ponieważ mam kasete którą można podłączyć do mp3 i z mp3 muza sobie leci. Ostatnio przy wyciąganiu kasety jakoś sie tak stało ze teraz jak włącze sobie radio odrazu pojawia mi sie napis do kastety czyli TAPE. Uważam ze radio myśli ze mam kasete w środku któej tak naprawde nie ma i nic nie moge z tym zrobić. Prosiłbym o jakąś porade bo nic innego mi nie pozostaje chyba jak wyciągnąć całe urzadzenie. Przez 2 dni szukałem na forum jak sie wyciąga takie radio a mam a4 b5 98 sedan. Jesli ktoś ma link do takiego wątku albo chce napisać jak wygląda wyciąganie Byłbym bardzo wdzięczny.