Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Klimatronik pod RNS-E


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Piszę w tym temacie a nie w klimatyzacji dlatego że ma on związek z nawigacją, otóż ciągle szukam klimatronika pod RNS-E, chodzi mi o odpowiednie oznaczenie, bo znalazłem o takim samym numerze jakim napisał Alvaro w poradniku założenia RNS-E, jednak zadzwoniłem do właściciela takiego klimatronika a on mówi że on pasuje do 1DIN, więc może ktoś wie jaki numery seryjne klimatronika są napewno 2DIN?

Z góry dziękuję za pomoc, dodam że szukałem tych numerów u nas na forum ale bez rezultatu :/

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla przykladu :cool1: climatronic z numerami do B6 bedzie Ci szyba tylna przynajmiej dzialac :tongue4:

http://moto.allegro.pl/item907935488_audi_a4_02_07_panel_sterowania_klimatyzacja.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tylko z takimi numerami klimatronik bedzie pasował razem z RNS-E? OCzywiście mając również na uwadze żeby właśnie ogrzewanie tylnej szyby też działało :) Bo jak będę znał numery to może uda mi się gdzieś kupić taniej klimatronik właśnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozesz wykorzystac sama obudowe z 2 din

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Piszę w tym temacie a nie w klimatyzacji dlatego że ma on związek z nawigacją, otóż ciągle szukam klimatronika pod RNS-E, chodzi mi o odpowiednie oznaczenie, bo znalazłem o takim samym numerze jakim napisał Alvaro w poradniku założenia RNS-E, jednak zadzwoniłem do właściciela takiego klimatronika a on mówi że on pasuje do 1DIN, więc może ktoś wie jaki numery seryjne klimatronika są napewno 2DIN?

Z góry dziękuję za pomoc, dodam że szukałem tych numerów u nas na forum ale bez rezultatu :/

Pozdrawiam.

Kup klimatronik z wycięciami w górnej części przedniego panela, jeśli będzie z B7, to przełóż z niego przedni panel do swojego klimatronika i pozamiatane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie teraz zobaczyłem że są klimatroniki które górę mają równą i takie gdzie na górze mają rowki właśnie, to te klimatroniki z rowkami to właśnie są np. pod RNS-E?

I już mi się myli od tego wszystkiego więc jeśli ktoś by mógł to niech powie czy jak chcę klimatronik pod RNS-E, to środek klimatronika ma być pod 2DIN, czy też sam panel?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klimatronik pod Navi czyli 2 din różni się tylko obudową( te ząbki na gorze i brak srebrnej listwy na dole) w stosunku do 1din. Możesz kupić sobie klimatronik do modelu B6 2 din i poprostu go włożyć - wtedy tylko kupisz bądź taki z grzanymi fotelami bądź bez.

Natomiast jeśli kupisz do modelu B7 to jeśli zamotowałbyś go w B6 to nie bedzie działać ogrzewanie tylnej szyby. Dlatego najlatwiej jest przelozyc wnetrze klimatronika tego twojego 1din co masz aktualnie do nowego 2din do b7. Roboty na 10 minut a efekt super. Mam pelno zdjec z tej przekladki jak chcesz.

Poszukaj na alledrogo i zdecyduj co chcesz kupić, co aktualnie jest dostepne i co taniej ci wyjdzie. Jak cos to pisz smialo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla przykladu :cool1: climatronic z numerami do B6 bedzie Ci szyba tylna przynajmiej dzialac :tongue4:

http://moto.allegro.pl/item907935488_audi_a4_02_07_panel_sterowania_klimatyzacja.html

Ten panel jest jeszcze inny niz np ten ktory mam ja...

jak sa przycisko ECON i obieg wewnetrzny to j mam na dole OFF a tu jest obieg wewnetrzny z "A" - taj jakby "czujnikiem" swierzości powietrza... jak to sie ma do prawidlowego dzialania???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki z listerka A zamiast off i to nie ma najmniejszego znaczenia dla dzialania. Poprostu jak wciskam a to sie wylacza:) Jesli nie przeszkadza ci to ze masz inny napis na przycisku to smialo. Kiedys widzialem caly panel przedni do kupienia od b7 za 80 zl. Ja sowj kupilem z koszem za 400 zl na alledrogo i to na fakture wiec jeszcze taniej mnie wyszlo. Powodzenia!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...