Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHU] Buczenie pompy Rozwiązany problem


graczykt88

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam taki problem gdy silnik mi sie rozgrzeje do tem 90 stopni i przejechaniu z 20 km przy skrecie kierownica wydobywa sie takie buczenie no i na postoju miedzy 1000 a 1300 obrotów tez slychac takie buczenie czy to wina płynu czy pompa siada .Myslalem ze to cos z alternatorem wymienilem co trzeba w alternatorze ale nadal wystempuje te wkur... buczenie prosze o pomoc.A i jeszcze jaki polecacie płyn najbardziej do wymiany sprawdzonyi dobry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

płyn sprawdzałęś stan kolor?? może wymień płyn i przepłucz ukłąd jak pomoże to ok jak nie to pompa... pada.... :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznij od wymiany plynu na FEBi 6162 zielony mineralny. Tylko wymien, nie dolewaj. Mozna to zrobic samemu w 40minut, prosta robota, tylko pamietaj zeby dokladnie to zrobic tzn spuscic stary, zalac nowy, spuscic ponownie zeby przeczyscic i dopiero zalac. Pamietaj rowniez o odpowietrzeniu, tak zeby nie bylo piany. Jak bedziesz mial pytania to pisz, dzisiaj zrobilem podobna operacje u siebie bo mi tez pompa buczala jak nawiedzona i po wymianie jest cichutko :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zrobilem podmiane, tzn kupilem litr plynu, duza strzykawke i podmienialem plyn w zbiorniczku. niestety jestem daleko od domu i nie moge sobie pozwolic na bardziej skomplikowane operacji na parkingu pod hotelem :disgust: po podmianie tego litra, plyn ma nadal syfiaste zabarwienie, ale duzo bardziej przezroczyste niz przed wymiana, a byla gesta smola :shocked: kiera chodzi teraz leciutko i pompa juz nie wyje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...