Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJL] Łożyska na tył-jaka marka najlepsza?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
tomsh77 moze i to samo ale fag ma tyle wspulnego z jakoscia niemiecka jak audi z polonezem to samochod i to taksamo z tym szajsem zaloz sobie tuleje tylne faga i wiencej jak 10tys nie posmigasz

Kolego mlodyy, zgadnij kto jest głównym dostawcą łożysk i tulei do aut koncernu VAGa? Znając dobrze realia i kryteria wyboru dostawcy twierdzę, że w 98% jest nim FAG/INA, 1% dla SKFu, 1% reszta producentów. Wierz mi, że tak jest. Trochę siedzę w tej branży i mam trochę wiadomości w tym temacie, niektórych nie mogę ujawniać publicznie ze względu na swój zawód.

Wiem, że zwłaszcza teraz w czasie kryzysu ekonomicznego, który w Europie właśnie dotknął szczególnie Niemców nastąpiła swego rodzaju obrona własnego rynku pracy. Producent niemiecki mając do wyboru dostawcę podzespołów z Niemiec lub z innego kraju na świecie wybierze prawie zawsze swojego rodzimego, nawet jeżeli oferuje on towar droższy lub gorszy od swojej zagranicznej konkurencji.

To się tyczy nie tylko producentów ale również zwykłych konsumentów. Jedź do Niemiec i zobacz jaki procent aut na drogach stanowią auta niemieckie zwłaszcza VW, Audi, Mercedesy i BMW a jaki auta japońskie, francuskie czy tym bardziej włoskie. Nawet Seatów lub Skod jest mało w Niemczech pomimo, że te marki należą do niemieckiej firmy.

Wobec powyższego, wątpię, by inaczej było z tym dostawcą na pierwszy montaż.

Wiem, że FAG/INA ma swoje fabryki nie tylko w Niemczech, ale również na Węgrzech, chyba w Rumunii i pewnie też w Chinach. Wszystko zależy, jakie towar ma pochodzenie. Może te Twoje tuleje były wyprodukowane w ich fabryce w Chinach albo i nie w ich, może nawet z FAGiem mają tylko znaczek wspólny, też tak może być, Chińczycy dziś potrafią wszystko podrobić i podać na opakowaniu Made in Germany lub UK.

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

witam czy jest to mozliwe jak wymienilem lozysko z tylu to kierownica mi stoi bokiem ?? czy to zbiek okolicznosci pozdrawiam i dzielki za odp

Opublikowano

witam czy jest to mozliwe jak wymienilem lozysko z tylu to kierownica mi stoi bokiem ?? czy to zbiek okolicznosci pozdrawiam i dzielki za odp

przeczytaj to co napisałeś i sam sobie odpowiedz :mysli:

co do łożysk polecam SKF wymieniałem tylne przy okazji wymiany tarcz i klocków

Opublikowano

witam czy jest to mozliwe jak wymienilem lozysko z tylu to kierownica mi stoi bokiem ?? czy to zbiek okolicznosci pozdrawiam i dzielki za odp

poprostu zbiek okoliczności :kox:

Opublikowano

SKF :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.