Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Filtr w tiptroniku


jarecki36

Rekomendowane odpowiedzi

nie beirz tego do siebie , ale mnie osobiscie przeraza nieswiadomosc ludzie na temat tego czym jezdza.

juz po raz ktorys to forum informuje czlwieka ze ma skrzynie taka a taka (baa byly nawet osoby uswiadomione ze napis quattro na dekorze w srodku to nei koniecznie oznnacza ze sie je ma :polew: )

jak mozna dbac o auto (zwlaszcza o skrzynie ) jak sie nawet nie wie czym sie jezdzi. trudno sie potem dziwic ze multi sie psuje skoro spora czesc uzytkownikow nawet nie wie ze go ma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie beirz tego do siebie , ale mnie osobiscie przeraza nieswiadomosc ludzie na temat tego czym jezdza.

juz po raz ktorys to forum informuje czlwieka ze ma skrzynie taka a taka (baa byly nawet osoby uswiadomione ze napis quattro na dekorze w srodku to nei koniecznie oznnacza ze sie je ma :polew: )

jak mozna dbac o auto (zwlaszcza o skrzynie ) jak sie nawet nie wie czym sie jezdzi. trudno sie potem dziwic ze multi sie psuje skoro spora czesc uzytkownikow nawet nie wie ze go ma...

KOLEGO nie denerwuj sie auto mam od tygodnia a klient od którego kupiłem auto mówił że to tiptronik jak by wszyscy wszystko wiedzieli to takie porady niebyły by nikomu potrzebne.

to morze ktoś łaskawy poda mi kilka informacji ma temat wymiany filtra w MULTITRONIKU z gury dziękuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie nie denerwuje... nie moje auto . po prostu fajnie tak kupowac auto i nie wiedziec co z czym.

a o wymianie oleju i filtrow bylo juz na forum wiec :szukaj: :szukaj: :szukaj:

popatrz szczegolnie na watki Bartka-S

a poza tym...

może

z góry

:wallbash:

pozdro 600 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZNALAZŁEM :>

W skrzyni automatycznej multitronic ® filtr oleju wymienia się podczas remontu skrzyni, a nie w trakcie wymiany oleju. Dlatego że jest on zabudowany w skrzyni.

[br]Dopisany: 02 Marzec 2010, 18:59_________________________________________________

jeszcze jedno pytanie czy ten olej będzie dobry do multitronika SWAG G 052 162 A2 taki wciskają mi w hurtowni sprawdzając po vinie ale wole sie upewnić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w hurtowni wciskają ci kit, multi chodzi tylko na takim oleju G 052 180 A2

http://www.allegro.pl/item876825451_olej_do_multitronic_audi_a4_a6_g052180a2_orginal.html

dokładnie tak jak kolega podaje

filtry są dwa jeden wewnątrz potrzeba demontarzu skrzyni i jej rozłożenia drugi jest z boku (taka rura) to filtr siatkowy ale jak on jest zapchany to ten w środku już jest całkiem zabity wymiana oleju tylko grawitacyjnie bez wspomagaczy (pomp itp.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja jeszcze wyjaśnię sprawę z kodami wyposażenia - 0G7 opisane jest jako Tiptronic. Kod ten nie dotyczy jednak rodzaju skrzyni biegów a jedynie możliwości ręcznej zmiany biegów (tryb sekwencyjny). To oznaczenie będzie posiadało zarówno auto ze skrzynią Multitronic jak i Tiptronic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...